Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Mamusie i Brzuszki :-)

Caroline chyba mnie wywołałaś swoim postem ;-) dawno Was nie czytałam, ale tak sobie leżę i myślę ciekawe co tam u Grudnióweczek, postanowiłam zajrzeć, ale tak się rozpisałyście, że raczej nie dam rady Was nadrobić... przeczytałam tylko kilka ostatnich stron :-)

Na początek gratuluję Mamusiom, które już wiedzą kogo noszą pod serduszkiem :-) my będziemy mieli drugą córeczkę z czego bardzo się cieszymy, mimo że na początku chcieliśmy chłopca :-) imię też już wybrane - będzie Emilia :-)

Jeśli chodzi o wyprawkę to większość rzeczy mamy po Laurze, musimy tylko kupić łóżeczko i oczywiście kosmetyki :-) Troszkę Wam zazdroszczę kupowania ubranek, pamiętam jaką radość sprawiało mi to w pierwszej ciąży, teraz nie będę szaleć bo to nie za bardzo ma sens skoro wszystko mamy :-) ale jest i plus takiej sytuacji, więcej zaoszczędzimy ;-)

Jeśli chodzi o łóżeczko to chcielibyśmy kupić takie, które da się później przerobić na tapczanik, ale jeszcze nie szukaliśmy.

Nasza córcia też jeszcze nie kopie regularnie, chociaż zdarza jej się tak przywalić, że łzy napływają mi do oczu ;-)

Przepraszam, że tak trochę chaotycznie i nie odp konkretnie do każdej ale jak tak człowiek wyskoczy niewiadomo skąd to ciężko się wbić w rozmowę :-)

pozdrawiam :-*

Odnośnik do komentarza

Kropka, chyba masz rację ;) To rozumiem, że na warsztaty mamo to ja reflektujesz? :P Nie wiem czy będe mogła pójść z mężem, bo będzie miał za 2 tygodnie operację kręgosłupa :( i nie wiem czy na październik się wykuruje... mam nadzieję, że tak :)

Dziś spałam chyba 4 razy po trochu w ciągu dnia... nie wiem co się ze mną ostatnio dzieje, strasznie jestem zmęczona, a staram się oszczędzać. Ostatnio zaczął mnie też pobolewać brzuch ale leciutko, więc jak na razie nie ma się co martwić :) Mała szaleje w brzuszku co nie miara, aż czasami dziwię się, że ma tyle siły w ciałku, że tak mocno mamę `trycia` :D

Nabrałam ochotę na Karmi, a że miałam 2 zimne w lodówce to jedno zabrałam do sypialni i się delektuję przed laptopem hehe :)

Odnośnik do komentarza

hej u mnie nieciekawo od wczoraj wieczoru boli mnie zab promiieniowalo az do ucha, wyszukalam dentyste i bylmam o 7 rano, dostalam jakies lekarstwo do zeba, ale i tak caly czas mnie boli, do tego teraz poczulam ze cos mi polecialo, jak sie okazalo to krew plama dl. ok 6 cm , teraz sie zestresowalam i boje sie ruszac :(

Czy ktoras z Was miala jakies krwawienia?

Odnośnik do komentarza

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3lhb821jvh3vt.png

Witam wszystkie mamusie
rzadko sie odzywam ale na bieżąco Was czytam i ciesze sie , ze tak zdrowo wszystkie dzieciaczki sie rozwijają.
Co do kopniaczkow jak pisalam tez sie martwilam bo jeszcze po 21 tyg.prawie ich nie czulam a to nie moja pierwsza ciaza i jestem bardzo szczupla a takze w poprzednich ciazach ruchg czulam dobrze ok 19 tyg., a teraz dlugo taka cisza az sie powaznie martwilam po czym powiedziawszy to lekarzowi ktory specjalnie sie nie przejal dostalam prezent po paru dniach od wizyty lokator sie zaczal odzywac z dnia na dzien moc iej i czesciej i teraz po 2 tyg.to juz rzadko mu sie zdaza grzecz ie siedzieć bombarduje ile sil , także napewno lada dzien dziewczyny ktkre jeszcze nie czuja dostana prezent z nawiązką

Odnośnik do komentarza

Sylwunia - raz raz zauważyłam na bieliźnie krew. Akurat byłam nad jeziorem i poszłam do lasu się wysiusiać. Bardzo się zmartwiłam. Akurat byliśmy kawał drogi od domu ale od razu powiedziałam mojemu W., że boję się, że coś złego się dzieje. Nie miałam żadnych wkładek więc podłożyłam sobie chusteczkę higieniczną i zaglądałam tam co chwilę :) Na szczęście nic więcej na chusteczce się nie pojawiło. To był czas kiedy walczyłam z łożyskiem przodującym, nic mnie nie bolało. Zastanawiałam się co może być przyczyną. Moja gin była akurat na urlopie za granicą więc nie bardzo miałam z nią kontakt. Myślałam, myślałam i pomyślałam sobie, że akurat tego ranka kochaliśmy się i być może penetracja była jednak zbyt głęboka, może pękło jakieś naczynko. Trudno powiedzieć. W każdym bądź razie przestraszyłam się i do kolejnej wizyty powiedziałam mojemu W., że nie będziemy ryzykować. Teraz łożysko jest już dobrze ułożone i Pani doktor powiedziała, że nie powinno się nic dziać. Ale strach był.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqgdjty1h1q.png

Odnośnik do komentarza

Sylwunia, daj znać co i jak, bo się martwimy ! Mam nadzieję, że wszystko w porządku ! :(

Carolinee, bierz dziewczyny "pod pachę" i na warsztaty :D heeh

Ja jestem padnięta ! Wczoraj mój G składał szafę i robilismy przemeblowanie małe w sypialni, już pod kątem dzidzi i oczywiście jak to ja musiałam tez cos porobic i cos dzwignelam i az mnie brzuch zabolal, ale na szczescie przeszlo, bo G juz chcial ze mna na pogotowie jechac. Także przestrzegam Kochane. Ja chyba też musze sie wyzbyć bycia "herosem" heh.. Miłego dzionka :)

Odnośnik do komentarza

Sylwusia daj znc co i jak bo sie martwie sama miałam w 13-15 tyg plamienia byłam w szpitalu i wiem co to za stres ! Oby nigdy nie wróciły ! Czekam na info od Ciebie pozdrawiam i trzyma kciuki !

dziewczyny wstawiam filmik tego wózka jest na jeszcze moze któraś z was bedzie zainteresowana tez tym wózkiem :) ma bardzo dobre opinie
http://www.magiadziecinstwa.pl/trzyfunkcyjne/7518-cam-wozek-wielofunkcyjny-cortina-x3-evolution-na-kazdy-teren.html

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Hej. Normalnie brzuch i podbrzusze to mnie dzisiaj boli niemiłosiernie, musiałam nospe łyknąć. Was też łapią jeszcze takie bóle?

Zachciało mi się pierogów ruskich i jak stanęłam przy stolnicy to nalepiłam 120! Oszalałam chyba. Mąż się śmieje czy to już na święta. :)

Sylwunia- Daj znać co się dzieje. Oby to było nic poważnego...

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Lenson- hehe, tak trzeba będzie zrobić :)

oj, my składaliśmy szafę w czwartek i też dźwignełam sobie i też mnie brzuszek bolał chwilę, ale położyłam sie na pare minutek i przeszło :) Mała kopie, więc jak na razie się nie martwię, że coś nie tak może być bo ją czuję codziennie.

MłodaFaolka- mnie tak ostatnio zaczeło boleć trochę, ale wcześniej za to nic mnie nie bolał praktycznie, a teraz tak po bokach przy miednicy... albo czasami takie `okresowe` bóle, no ale jak na razie krwi nie widzę, skurczy żadnych nie czuję, więc nie panikuję :)

Dzisiaj zaszalałam, zrobiłam sałatkę gyros i rybę z sosem słodko kwaśnym i brzoskwiniami, a do tego na dokładkę pączusie serowe :) Zdjęć wam nie będę wstawiać, żeby was nie dręczyć hehe :)

Sylwunia- daj znać co i jak!

Odnośnik do komentarza

Witajcie
Dwa dni mnie nie było a tu tyle do nadrobienia ;)
Co do wózka Stoke – owszem nowoczesny design, ale gondola masakrycznie mała i ciasna – 3 miesiące max dla dzidzi by miała normalne warunki a na nasze polskie chodniki się nie nadaje – nie ma amortyzacji i piankowe koła więc dzidzia podskakuje, prowadzi się beznadziejnie. Złożenie i po złożeniu też wielki więc kolejny minus. Testowałam bo siostra męża ma i za darmo by go nie chciała bo wózek ma być wygody dla dziecka i mamy oraz praktyczny a ten niestety cena do jakości nieadekwatna – co potwierdziła pani Gadżet w programie ostatnio.
Ruchy maleństwa – u mnie najpierw kilka dni ciszy, a potem mega balanga w brzuszku co uwielbiam bo wtedy wiem, że moja królewna jest zadowolona :)
Łóżeczko, które da się przerobić na tapczanik mają supernowe z firmy Troll… sama się nad tym zastanawiałam by kupić takie bo jest nieco większe niż standardowe rozmiary łóżeczka, ale zrezygnowałam bo chcę później zrobić mojej córeczce pokoik i kupić cały komplet mebelków z tapczanikiem, ale znajomi mają i sobie chwalą bo ich synek ma dużo miejsca a niebawem właśnie zamienią na tapczanik, z którego nie spadnie bo będzie taka barierka niewysoka więc w pełni bezpieczne
Sylwunia jak przeczytałam twoją wiadomość to aż się przestraszyłam… zdrówka życzę dla was … i daj znać co się dzieje…
Witaj Simunia – zachęcam do aktywnej dyskusji :) mam nadzieję, że będziesz tu się czuć dobrze, swobodnie wśród swoich :) hi hi

Odnośnik do komentarza

Witaj Simunia! Bardzo fajnie, że nas znalazłaś! Dopisz się do tabelki - odnośnik gdzieś pod moim postem nad suwaczkiem :)

Ostatnio jest mi zimno, marznę... udziela mi się na całego już jesienny klimat, ale powiem wam szczerze, że wolę jesien i zimę niż lato :) Z kubeczkiem gorącego kakao albo grzanym piwkiem przy kominku, pod kocykiem... mhm... zapach cynamonu, goździków - to moje klimaty i super wtedy się czuję :) Pomijając fakt, że na dworze w Polsce wtedy plucha, błotko itd.

MłodaFasolka- to pewnie przez to, że troszeczkę przeciążyłaś organizm. Teraz trochę powypoczywaj, daj sobie w niedzielę na luz i wszystko wróci do normy :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...