Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki dziewczyny !

Ja zaczynam się oswajać z myślą, że to synek. Myślę, że wychowam go na fajnego faceta, który ani nie będzie żadnym pantoflarzem ani niedojdą w domu tylko będzie wspierał we wszystkim swoją przyszłą wybrankę - taki mi się marzy ideał syna ;)

Dziś w biedronce już nawet przeglądałam chłopięce bodziaki :D 5 szt za 30 zł. Były i dla dziewczyny i dla chłopaka. Ale to ostatnie sztuki i rozmiary same duże zostały 86 więc nic nie wzięłam.

Z imieniem mamy problem, jak na razie na tapecie jest Mikołaj. Czy to się zmieni ? Nie wiem, ciągle szukamy.

Ciasteczka owsiane wyglądają obłędnie ! Mniam !

Ja robię na obiad zupkę pomidorową :D

Pogoda się zmieniła i we mnie jakaś werwa wstąpiła !

Odnośnik do komentarza

no a ja mam dylemat na co to mogłabym mieć ochotę zjeść.... i nic do głowy mi nie przychodzi.... a moja Malutka nic mi dziś nie podpowiada co by zjadła :)
już mnie teściowa męczy bym mojej pani doktor powiedziała, że nie mam apetytu i żeby coś mi przypisała z tabletek... no dla niej to powinnam od stołu nie wstawać... ajjjj

Odnośnik do komentarza

A ja dla odmiany robię zupke ogórkowa i racuchy z jabłkami :) jarzynowa miałam tydzien temu .
A najlepsze jest to ze kiedys szło mnie gonić zupa ogóle nie było to dla mnie a teraz mam codziennie prawie ochotę na inna :)
Colin lubi zupki :)

Odnośnik do komentarza

MoniC też mi się ostatnio spodobało Mikołaj i przez chwile pomyślałam, żeby zmienić, ale jednak zostaje przy Szymusiu :)) Zobaczymy ile razy mi się jeszcze pozmienia hehe :))

Megi ja też za zupami nigdy tak nie byłam jak teraz, teraz mi wystarczy zupka i jest super :)) i to nawet dwa razy dziennie !

Ja mam dzisiaj pomidorówke, ale też wczoraj ugotowałam bitki i kluski śląskie mniammi :) aż chce do domu już na obiad :)

Odnośnik do komentarza

ooo mam już koncepcję.... kluski śląskie labo pierogi ruskie.... już wiem co zjem :) jupi :)

a ja każdego słowa olewam i mam swój instynkt i swoim rozumem się kieruję jeśli chodzi o ciążę, żywienie, wyprawkę itd :)

czy was też drażni jak ktoś mówi o dzieciątkach - dzieciak? no we mnie aż się gotuje jak słyszę to od osób posiadających dzieci już .... masakra.... chyba mam etap nastroju typu: bez kija nie podchodź :/

Odnośnik do komentarza

Oj kusicie :( Na kolację chyba zrobię racuszki z jabłkami, chociaż miałam robić cebularze bo cebulka w lodówce i nikt nie chce za bardzo się czepić :P I kakaowy biszkopt z wiśniami mi się marzy jeszcze, ale to zobaczymy, czy będzie mi się chciało zrobić :P
Ostatnio mam `fazę` na ryby... codziennie coś z rybą, albo smazoną, albo pieczoną, albo wędzoną, z puszki w formie pasty... mania rybna :D

Dostałam znów list z zusu żeby dowieźć im znów wyjasnienia i takie tam i już mnie szlak trafia! :(

Odnośnik do komentarza

Hej!
Gratuluję udanych wizyt, i poznanych płci. :)

Kari- kupiłam jednak te anty kolkowe butelki.

Co do zaparć, u mnie jest różnie, zależy co zjem i ile. Są dni, że jest ok, a są dni, że jest z wypróżnianiem ciężko...

Dzisiaj u teściowej zjadłam zupę fasolową, i mam brzuch jak w 8 miesiącu :D

Za to od 3 dni męczy mnie zgaga. :( Staram się unikać czosnku i mocno kwaśnych rzeczy a dzisiaj i tak mnie lekko męczy... Podobno migdały pomagają, muszę spróbować...

Postanowiłam jutro obciąć włosy... :D Nie jestem jeszcze pewna jak mocno, ale zawsze to już coś.

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Hej,
gratulacje dziewczyny udanych wizyt i że dzieciątka zdrowe :)

pati2148 - witam w gronie :) Wiesz już jaka płeć u Twojego maluszka?

Ja właśnie dogorywam przed kompem. Nie ma siły za bardzo się za nic brać. Wróciłam po 20 godzinnej zmianie w pracy i zamiast się położyć to głupia nie chciałam. Czułam się za bardzo rozbudzona żeby się kłaść a teraz mam... Zombie a nie człowiek.

Już za 2 dni witaj Trójmiasto i zakupy pierwszych ciuszków dla mojego chłopczyka! :) No i obowiązkowo obejrzenie wózków które sobie upatrzyłam w internecie. Zobaczę jakie wrażenie sprawią na żywo.

U mnie dziś na kolację zupa cebulowa. Właśnie kończy się gotować. I mam trochę porzeczek czerwonych z których chciałam zrobić przetwory. Nie mogę się zdecydować między dżemem a sokiem...

Pochwalę się że dzisiaj pierwszy raz zobaczyłam jak unosi mi się od kopniaków brzuch :) Ostatnio jak przykładałam dłoń to czułam że skóra się pewnie unosi. Dzisiaj się uparłam i gapiłam się, gapiłam i zobaczyłam te fale.

Macie takie jakby piekące bóle samej macicy czasami? Wrażenie jakby się tak boleśnie napięła? Mi się zdarzyło kilka razy, dzisiaj np. 2 razy niedługo po sobie. Bardzo nieprzyjemny ból. Za to w pachwinach nic mnie nie ciągnie póki co.
No i brzuch taki twardy, szczególnie ostatnio czuję rano jak przyłożę rękę to jakbym kamień w środku miała.

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaanli21un7ohr.png
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5englt40xe.png

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczynki juz po badniach pprzemiła pani doktor :) z Marietta wszytko ok :) na 100% jest dziewczynka :)była tak uparta nie chicała sie obrocic buzinka ze Pani doktor trzesła mi brzuszkiem hhehhe i powiedziała ze jak to ne pomoze to bede musiała po schodach pochodzic mała uparciuszka ale pózniej juz na koniec ładnie sie odwrociła buzka :) przesympatyczna wizyta i najwazniejsze ze wszytko wporzadku :)

monthly_2014_08/grudnioweczki-2014_14266.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Witam nowa mamusie :) ja mam termin na 22.12 :)

Mlodafasolka ścinaj ścinaj!:) jak wiesz ja scielam i nic a nic nie żałuje :) a jak szybko sie myje włosy i suszy... Rewelacja :D chociaz nie wiem jakie ty masz teraz długie? Bo ja miałam długie :) ma zgagę moja koleżanka w ciazy mi podpowiedziała ze woda gazowana jest dobra i rzeczywiście mi pomaga alw miewam rzadko zgagę. Spróbuj moze pomoże :)

Vanesa super ze z mała wszystko dobrze :)

Mea to super ze juz tak widzisz jak Ci sie brzuszek unosi u mnie narazie tylko gilgotanie w brzuszku i motylki a kopniaków brak :( co prawda lekarz mi mowil ze skoro to moja pierwsza ciaza to moge poczuć jakos w przeciągu dwóch tygodni.. Mimo tego ze jestem szczupła. A byłam tydzien temu, czekam juz z utesknieniem nie moge sie doczekać! :) a skad wiecie ze to to? To tak czuc ze sie wie? :)

Dziewczyny a dostaliście tylko ta płytkę czy jesXze cos z tego bejbiprogramu? Podajcie linka to zajrze!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza

Iza-majka zdjęcia przecudne. Sama uwielbiam szaleć z aparatem zatem nasza Gabrysia będzie miała fotki codziennie :)
Carolineee koniecznie daj znać jak po glukozie, sama mam za 2 tyg
KariKari moja teściowa uważa, że powinnam jeść za dwoje. Olałam to i Ty zrób to samo. Jem normalnie
Pati2148 - witam wśród grudniowych mamusiek. Znasz płeć maluszka?
Vanesa gratuluję córeczki.
Odebrałam wynik toksoplazmozy - wynik ujemny :)
Ja też słyszę, że strasznie mały brzuszek mam jak na 5 miesiąc, albo ja miałam taki w 3m-cu.
Dostaliśmy wózek 3w1 peg perego od bratowej po jej córce. Bardzo się cieszymy, bo odszedł największy wydatek :)

Odnośnik do komentarza

Witam nową grudnióweczkę! :)

Moja mała będzie miała sesje zdjęciowe hehe :D Mama z profesją fotografa to jak by było inaczej :) Już mam wymyślone pierwsze zdjęcia! Mam taki spory kosz wiklinowy, który wyłożę poduszką i kocykiem i mojego maluszka położę i zrobię fotki :) Pewnie jeszcze kilka wymyślę, bo już mam pare koncepcji ale muszę dopracować :) I chcę zrobić na ścianie w pokoiku 14 ramek - 12 miesięcy życia, w dniu narodzin i usg razem z moim brzucholkiem i to tak porozrzucać asymetrycznie na ścianie pionowo i poziomo ale jednak tak trochę skupić w jednym miejsu :) Co myślicie?

Najadłam się naleśników z dżemorkiem wiśniowym i bitą śmietanką.. mniam! :) Czekam z zupką na mężusia, będzie na kolację bo ten tydzień to mamy zabiegany :(

Odnośnik do komentarza

Też mam straszną zgagę :/ Ale miewałam już przed ciążą bo mam przepuklinę przepony
W dzień udaje mi się ją ignorować, najgorzej jest jak się kładę spać... Biorę rennie miętowe do ssania, bo można w ciąży i jak na razie pomaga.

Młoda Fasolka
Mi też chodzi po głowie ścięcie włosów... bo już od dawna mam bardzo długie i potrzebuję zmiany ;) Na lato to byłoby super mieć lżej na głowie, ale powstrzymuje mnie myśl, że po ciąży na pewno włosy zrobią się słabsze i wtedy mam nadzieję że jak je skrócę to się trochę wzmocnią. Może naiwne to moje myślenie :P ale spróbuję wytrzymać do grudnia:)

Crolinee niesamowity widoczek :)

Gabi82
To super że dostaliście wózeczek :) duże odciążenie, możesz się zająć resztą wyprawki :)

Vanessa
piękne zdjęcia:)

Mae
To jak jesteś cierpliwa, to spróbuj jeszcze nagrać jak brzuszek podskakuje :) Mi się udało super ujęcie, trochę na nie czekałam ale meeega filmik wyszedł :) Podzieliłabym się nim z Wami ale nie wiem gdzie mogłabym w miarę szybko wrzucić na moim wolnym internecie :/

Cześć Pati2148:)

Miłego wieczoru Dziewczyny :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/sbigd5v.png

Odnośnik do komentarza

Madlenka: Ja dostałam płytę z kołyskami dla dzieci i taką grubszą teczkę. Jest wielkości a5 idealna do szpitala, zmieści się karta ciąży i badania. Moja kuzynka mówiła, że jak urodziła i mały miał 5 miesięcy to dostała parę słoiczków. Ja myślę, że warto się zapisać na różne strony, można dostać jakieś gratisy i wypróbować :)
Link do bebiklubu https://www.bebiklub.pl/

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65gujkf8gl1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...