Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie ponownie kobitki :)
co do cytologii to ja miałam na poprzedniej wizycie bo akurat minął rok od poprzedniej więc jest spoko I grupa :)
nie wyobrażam sobie wizyt u ginekologa państwowo bo tak samo się nasłuchałam od koleżanek odnośnie podejścia i traktowania... niestety w naszym kraju - to chore ale niestety takie realia - jak się nie zapłaci to opieki medycznej nie mamy
co do lenia to ja też dziś takiego mam, że ciągle mężusia ganiam, by zrobił to czy tamto
dziś znów dopadł mnie ból kręgosłupa - a już tydzień było spokoju.... ajjj... czas na kąpiel, profilaktyczne potraktowanie ciałka kremem na rozstępy bo przecież lepiej zapobiegać niż leczyć i spać :) uwielbiam tą część dnia kiedy mogę położyć się spać..... gorzej ze wstawaniem już...

Odnośnik do komentarza

Soqlka współczuje, jest lekarz i lekarz. Ja chodzę prywatnie, niestety płacimy nie mało :( ale podczas każdej wizyty, jestem ważona i mam mierzone ciśnienie, badaną krew i mocz oraz usg z foto. Na ostatniej wizycie po raz pierwszy nie dostałam zdjęcia :( ale widziałam mojego maluszka. Mogę zadzwonić albo napisać sms/maila do swojej gin i ona zawsze mi odpowie na moje pytania.
Dziś rano nie mogłam się podnieść, szykowałam się i szykowałam do pracy

Odnośnik do komentarza

Ja nie wyobrażam sobie iść do lekarza, nie mieć podstawowych badań a tym bardziej usg! Jednak to smutna prawda,że w Polsce żeby mieć wszystkie 'przywileje' trzeba zapłacić... Ja do mojego lekarza chodzę od 3 lat, nie płacę dużo, a wiem, że w każdej sytuacji a szczególnie teraz gdy jestem w ciąży mogę do niego zadzwonić i zawsze pomoże. Mój pan doktor prowadził mojej mamie ciąże ze mną i mnie odbierał tak samo z moim mężem. he he lekarz rodzinny :p

Buuu szykuje się u nas burza...

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

a tak z ciekawości dziewczynki ile płacicie za usługi jak chodzicie do swojego lekarza?

ja mam takie koszta:
140 wizyta - a jak mam prenatalne to w drugiej przychodni 150
100 usg - w drugiej przychodni gdzie mam prenatalne 200
50 cytologia - w jedne i drugiej tak samo

ja z moja panią doktor rozmawiałam i ustaliłyśmy, że usg będzie na każdej wizycie - sama nie mogła mi tego proponować bo to koszta a ona nie chce naciągać i nie każ kobieta chce co wizytę usg... ja od razu powiedziałam, że zawsze i ona potwierdziła, że wskazane bo wtedy doskonale widać rozwój maluszka i na bieżąco wszystko wiemy, ale jak to niestety w życiu różne kobiety i różne charaktery

Odnośnik do komentarza

Amniopunkcjia 2000 zl pappa 300zl usg i wizyta 150 zl a badania typu krew mocz u rodzinnej chyba ze szczegolowe to juz platne cytologia 30 zl a glukoza tsh i inne platne ale cos okolo 40 zl . Dochodza leki i witaminy i jest pokazna sumka . Ja jeszcze nie malam usg 4d bo chyba jest tam przwdzial w ktorym najlepiej tygodniu robic ?

http://www.suwaczki.com/tickers/8599pc0zk42g1yct.png

Odnośnik do komentarza

Piekne brzuszki dziewczyny!
Bylam u lekarza i musze wam powiedziec ze jestem w szoku jaka nastala Technika! Widzialam serduszko,komory,klapy sercowe,watrobe,pluca,paluszki,nözki,oczka,nosek itd.... bylo wszystko fajnie widac,siedzialam tam z godz czasu lekarka byla przemila,slyszalam bicie serca,wszystko 3-4 D.Mierzyla wszystko kazda czesc ciala kazdy organ w srodku normalnie niesamowite ! Möj synek dostal na 10 punktöw 10 !!!!!!!!!!!!! jest zdrowy,roznie zgodnie z tabelka,organy wszystkie wporzadku normalnie jestem wniebowzieta! Mam piekne zdjecia spruböje wyslac ale wczoraj jakos niemoglam.

Odnośnik do komentarza

Ja płacę od lat "abonament" obecnie w medice więc mam wiele różnych przychodni, wszystkich specjalistów i wszystkie badania w cenie.
Niestety zaczynałam od kwoty 99zł a teraz jest to już 185zł ;/ ale jak patrzę na Wasze kwoty to tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu że warto. Zwłaszcza, że jestem pod stała i częstą kontrolą ginekologa, endokrynologa i alergologa a do tego różne inne sprawy czasem wyskakują.

http://s7.suwaczek.com/201412201755.png

Odnośnik do komentarza

Soqlka- współczuje lekarza, ale może jeszcze warto zmienić o ile masz taką możliwość? :)

4leks4ndr4- witaj na forum! :)

Olusia- może na następnej wizycie przycisnij lekarza to się przyłoży, a jak nie to warto wybrac sie na prywatne usg, ja poszłam do innej kliniki na usg i od razu lepszy sprzęt wszystko szczegółowo było widać, a koszt ten sam :)

Dziewczyny, ale macie super brzuszki zgrabne i okrąglutkie :) Każdy inny, ale każdy śliczny!

U mnie koszty wyglądają tak :
Wizyta- 150zł - w tym badanie ginekologiczne, wywiad, sprawdzanie ph pochwy, ważenie, mierzenie ciśnienia no i uzupełnianie karty ciąży +miła rozmowa i mogę dzwonic kiedy chcę, pytac o co chce i jestem bardzo zadowolona! :)
USG- 100zł + ewentualnie nagrany film razem z kartą pendrive 35zł,
Cytologia -25zł w Luxmedzie, 50zł w gabinecie mojej gin.
Czystosc pochwy - 20zł
Badania co miesiąc ok. 100zł, mocz, morfologia szczegółowa, tsh, poziom glukozy we krwi, a w tym miesiącu jeszcze obciążenie glukozą 75g.... tego się boję najbardziej :(

USG nie mam na każdej wizycie, miałam pierwsze za darmo, krótkie, zeby sprawdzić serduszko itd., potem prenatalne w 13tc, teraz robiłam połówkowe tydzien temu no i jak na razie następne nie wiem kiedy zrobię, może z własnych chęci za 2-3 tygodnie. Czuję malutką, więc wiem, że ma się dobrze :)

Akurat nastała jej pora szaleństw, po kolacji zastrzyk energii ja leżę, a ona wariuje i się rozpycha :D

Dobrej nocy!

Odnośnik do komentarza

Marta A super ze dzidzia zdrowy to najwazniejsze :) usg 4d jest super ładnie widac wszystko :)
Dzis na kolacje najadłam sie pomidorków z cebulka szczypiorkiem i wymieszanye z jogurtem naturalnym pyszne uwielbiam :)tak uwelbiam pomidory ze jem 3-4 dziennie sparzone ze skórki :) na sniadanie i kolacje :)

jutro na obiad robie leczo duzo papryki cukini cebuli czosnku pomidorów trohe kiełasy i piersi z kurczaka :)uwielbiam :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

meggi ja mialam tez przed ciaza 59 kg takze idziemy röwno,malenstwo ma 380 gramöw i ma 24 cm a stopke (rozmiar buta) 3,5 cm he..ha...
Meggi nieprzejmöj sie waga tak ma byc i juz inne maja mniej inne wiecej wazne zebysmy byly i malenstwami zdrowe a wage sie straci po urodzeniu ja juz z mezem rozmawialam na ten temat i uzgodnilismy ze maz po pracy zostanie 1 godz z malym a ja lece codziennie na fitnes mam dobrze bo musze tylko przejsc przez ulice i juz jestem,takze nieodmawiajmy sobie teraz tego na co mamy ochote,ja zawsze jadlam zdrowo teraz tez jem i nic mi niebrakuje . Te 7 kg chyba mi poszlo w cycki !

Odnośnik do komentarza

witajcie dziewczynki
widzę niezłe zachcianki żywieniowe u Was :)
ja lubię pomidorka z cebulka i śmietana... zup nigdy nie lubiłam, a teraz jem bo jem na siłę... właśnie zaczęłam być głodna więc chyba czas na śniadanko.... dziś w menu bułeczka z wędlinką i pomidorkiem.. potem banan i kiwi a potem będę myśleć na co mam ochotę....

dziewczynki jak tam wasze wizyty - która z was ma jeszcze w tym tygodniu?

Marta A maluszek śliczny i ta minka z rączką przy główce normalnie słodkość :) który masz tydzień bo tak pięknie dzidziulka wygląda?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...