Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Vanesa niestety ten termin u mnie odpada bo pracownika będziemy mieć na urlopie więc musimy sami troszkę czuwać na posterunku
jeśli się wyjedzie to w sierpniu w połowie dopiero

Maślak tak czytałam twoja wypowiedź i aż mi się szkoda Ciebie zrobiło że się troszeczkę rozczarowałaś.... no tak z pierwszą dzidzią nie ma to aż takiego znaczenia a z drugim już troszkę jest ciśnienie i konkretne oczekiwanie jest
ja jestem ciekawa swojej reakcji jak poznam dzidzię :)

z ciuchami ciążowymi to spodnie kupiłam ciążowe bo zwykłe które nosze nie nadają się, bo jestem bardzo szczupła w tyłku a tylko brzusio rośnie więc nie da rady zwykłych i tak samo jak Carolineee planujemy kolejną dzidzię więc przyda się na przyszłość

każdy mi mówi że schudłam mimo, że brzusio się powiększa...

Odnośnik do komentarza

Heeej! :)
Super, że na wizytach wszystko ok!
Maślak- szkoda, że jednak to nie dziewuszka, ale ważne, że zdrowy jest! :)
natiaa- każdy facet jest inny, i inaczej reaguje na nową sytuację. Zobaczysz może z czasem się wszystko ułoży. :)
Mój mąż na początku się troszkę 'zapominał' , że nie wolno mnie denerwować, że hormony robią ze mną co chcą i czasami mogę być nie do wytrzymania. Ale teraz jest już prawie idealnie. Nie ważne czy dzidzia jest planowana, czy nie dla każdej z nas to nowa sytuacja, a dla naszych partnerów? No chyba tym bardziej. :)

A tak w ogóle która oglądała wczoraj mecz ? Ja na początku II połowy wyłączyłam tv. Nie było sensu oglądać dalej... :D

A co do moich wakacji hmm... Się okaże za tydzień. Jak będziemy sprzedawać dom, to może ewentualnie gdzieś aż na jeden dzień wyjedziemy... Zawsze jeździliśmy do Mielna, ale w tym roku chyba raczej coś spokojniejszego wybierzemy...

Miłego !

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny za słowa pocieszenia:) Tak jak piszecie najważniejsze aby był zdrowy i nie rósł tak jak braciszek:) Rodzić 4100 nie było fajnie:)Ale czego my mamuśki nie zniesiemy dla swoich dzieciaczków - tak nas ta natura skonstruowała że chyba wszystko :) i to jest w nas najpiękniejsze.

A co do ruchów to MÓJ- BEZIMIENNY kopie od rana. Starszy na obozie piłkarskim i mały nie chce być gorszy od brata:)

Co do imion to dziś rozważam :Jaś, Antek, Ksawery , Karol - ciężko z tym męskimi...

Odnośnik do komentarza

Maslak rozumie twoje rozczarowanie ja tez chcialam strasznie dziewczynke wyszedl chlopczyk ale u mnie jeszcze jest szansa na dziewczynke bo chcemy tez 2 dzieci ale w drugiej ciazy znöw chlopak? hy...do 3 razy sztuka! Ja powiedzialam do meza ze bedziemy dotad probowac az bedzie dziewczynka ale jak wiadomo los zawsze chce inaczej teraz nawet sie ciesze z pierwszego chlopca bo bedzie starszy brat! No ale nigdy nic niewiadomo co bedzie nastepne takze rozumiem twoje rozczarowanie tez bym byla. Okazuje sie ze wiekszosc na Forum beda chlopcy.
Natiaa co do facetöw to oni na samym poczatku sie obawiaja czy dadza rade czy beda umiec utrzymac rodzine sa wystraszeni dlatego tak sie zachowuje niewiem w jakim wieku jestescie i jak dlugo razem jestescie ale faceci boja sie bardziej niz my ale to mu przejdzie zobaczysz on nieumie sie w tej sytuacji onalesc ale mu to minie .
Olusssia brzuchol super!
Te ktöre nieznaja jeszcze pleci dziecka musicie sie uzbroic jeszcze troche w cierpliwosc ja poznalam dopiero w 19 tyg zaczelam juz kupowac ale powiem wam szczeze ze dla chlopaköw niema nic fajnego i ciekawego ciezko jest dla chlopca cos wybrac,trudno ale jakos trzeba .Kupilam teraz take przenosne lözeczko z materialu na kölkach by mozna bylo polozyc na ogrodzie czy w duzym pokoju.Ciuszköw mam od groma bo dostalam tez od siostry,kosmetyki tez juz mam zostalo najwazniejsze meble i wözek ale to dopiero po urlopie jak bedziemy sie wyprowadzac i urzadzac pokoik.

Odnośnik do komentarza

do trzech razy sztuka...??????No coś ty -Marta A - ja po porodzie "warsztat na strych" i nawet mi przez myśl nie przejdzie:). Trudno może ktoś w rodzinie będzie miał dziewczynkę to sobie sukieneczki pokupuję ale nie będę już ryzykować - zresztą ja już za stara jestem. Tak jak pisałam kupie sobie suczkę - owczarka niemieckiego , hodowlę już wybrałam.

Odnośnik do komentarza

Maślak, więc czas na sunię :)
My też od jakiegoś roku zastanawiamy się nad szczeniakiem (choruję na mopsy i buldogi francuskie), jednak postanowiliśmy się wstrzymać do czasu, aż Maluch podrośnie.
Dziewczyny, duża jest różnica wieku między Wami, a Waszymi partnerami?
U nas jest 9 lat, a wciąż mam wrażenie, że do męża chyba jeszcze nie dociera, że zostanie ojcem :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sroeq551izby2.png

Odnośnik do komentarza

soqlka, u nas jest 8 lat różnicy, chociaż mam wrażenie, że mój mimo swojego wieku zachowuje się jakby miał naście lat i mnie wkurza czasem :D

MłodaFasolka, ja tez wczoraj miałam "akcje" :( mozliwe,ze to pogoda, bo jest meczaca

Ja dzis 2 razy bym zemdlala. Bylam na pobieraniu krwi rano i nie moglam po nich dojsc do siebie.
Kobitki, nie wiem jak u Was, ale u mnie w biedrze jest wyprzedaz i kupilam sobie tunike ciazową za 15 zł ! :)

Carolineee, ja w H&M kupilam jakies 2 tyg temu spodnie ciążowe przecenione z 200 zł na 30 :D

Odnośnik do komentarza

Hello,

Ja wczoraj i dziwo, chyba pierwszy raz dobrze znioskam pobranie krwi :) mimo upalu. Za to dzisiaj jest tak duszno i parno ze aż momentami mi słabo, jak dobrze ze mogę siedzieć w domu i nigdzie nie wychodzić :)

Ja skończę we wrześniu 38 lat i mój maz tez :) tez planujemy wiecej dzieci :)
Mój maz bardzo ucieszył sie z ciazy i dobrze ja ze mną znosi hehe :) chociaż czasami widzę po nim ze ma dosyć moich humorów ale daje radę :) dzielny :) ja sama mam czasami dosyć tych moich humorów :/

Co do psa to wymaga on dużej uwagi odpowiedzialności i konsekwencji - wiem bo sami od grudnia mamy suczkę :) lobuziak mały nasz :)
Soqlka buldogi francuskie są fajne, tez chcieliśmy takie ale wzięliśmy znajdę :) buldogi są bardzo Chorowite i bardzo złe znoszą takie upały :/ kilka moich koleżanek ma i bardzo duzo chorują, biedaki :/

A jaka u was pogoda, jak sie czujecie?

Takie tunika i ciuszki są w biedronce? Super,chyba pójde zajrzeć szczególnie ze mam 2 min do swojej :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza

Gratuluje wizyt dziewczyny! Cieszę sie, ze ze wszystkimi malenstwami wszystko w porządku ;)
MłodaFasolka najlepsze ostatnie zdanie z kartą hehe ;))
Co do różnicy wieku to miedzy mną a mężem jest rok, na początku był chyba bardziej przejęty i we wszystkim pomagał a teraz troszkę mu przeszło ;) ale nie narzekam.
Rownież polecam szczeniaka, są cudowne, moj skończył pare dni temu pół roku i nie wyobrażam sobie życia bez niego ;)
Co do płci to ja sie cieszę, ze mam juz potwierdzona i Wam życzę tego samego ;) przy pierwszym jestem zadowolona ze to chłopak, ale też marzy mi sie parka ;))

Jeśli chodzi o ruchy to dziewczyny wieczorkiem coś zjedzcie. Ja wczoraj zjadlam śliwek pare na wieczór i serducho moje tak sie zaczęło wiercić, że aż sie śmiałam. Połózcie sie po zjedzeniu i zrelaksujcie i może poczujecie swoje skarby ;)) życzę Wam tego bo to coś cudownego ;))

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki ja też się wtrącę do dyskusji o ruchach maluszka... czytałam, że najlepiej wieczorem, jak jesteśmy wyciszone, spokojne w pozycji lezącej.. wtedy łatwiej wyczuć ...
ja też się doczekać nie mogę na kopniaczki mojego Skarbeńka

a jeszcze mi ostatnio Carolineee podpowiedziała, że jak się napijemy zimnego piciu to dzidzia się wierci - nie wiem na ile to potwierdzone ale można spróbować :)

Odnośnik do komentarza

ja mam początek 20 tygodnia- lub 19 tak mi wczoraj gin napisała i ruchy czuję już bardzo wyraźnie o każdej porze dnia - najczęściej w pracy przy kompie bo sobie siedzę spokojnie więc czuję dokładnie. BEZIMIENNY jest generalnie ruchliwy i spać chyba nie lubi. zobaczymy później.

Co do mojej suczki to ja już miałam zamówioną na 20 kwietnia a 4 się dowiedziałam o ciąży i odmówiłam- bałam się sama w domu zostać z psem, małym dzidziusiem i jeszcze starszego ogarnąć do szkoły. Jak Bezimienny podrośnie - tak pól roczku chociaż to wtedy wezmę psa. Bałam się że pies będzie zazdrosny o nowego członka rodziny. Nie wiem czy dobrze zrobiłam ale zobaczymy.
Moja waga mnie martwi mam 5 kg +. To chyba dużo. Nie widać po mnie - tak bardzo- brzuch mam duży ale gdzieś te 5kg jest. Obym nie pobiła rekordu z pierwszej ciąży : 35 kg

Odnośnik do komentarza

no ja właśnie kupiłam szczeniaka 11 tygodniowego i za chwilę dowiedziałam się o ciąży - chciałam suczkę ze względu na dzieci które planujemy...
teraz sunię wychowujemy a jak dzidzia się pojawi to psiak już będzie rozsądniejszy dorosły więc będzie spoko... suki do dzieci mają instynkt i widzę to po podejściu mojego psiaka do mojego męża rocznego siostrzeńca - ta delikatność i to wyczucie w obydwie strony - maluszek dzięki temu szybciej stanął na nogi a psiak delikatnie liże po paluszkach bawi się... uwielbiam ten widok...
pytałam też znajomej, która jest doświadczonym hodowcą i mówiła, że dobry czas że psiak się zadomowi że się wychowa a jak dzidzia będzie to będzie się opiekował psiak i pilnował.. ale nie wolno psa olać jak się dzidzia pojawi - też będzie trzeba poświęcać uwagi :)
ja z dwojga złego wolałam najpierw psa... a nie dziecko raczkujące i szczeniak na wychowaniu - to byłoby męczące

maślak a może jednak pomyślisz i jednak teraz zdecydujesz się na psiaka - syn starszy pomoże wychować, zajmie się psiakiem i nie będzie zazdrosny o braciszka, a ty spokojna będziesz, że do czasu narodzin masz ogarniętego psiaka... potem sama korzyść twój Bezimienny szybciej się będzie rozwijał - czytałam, że dziecko wychowujące się przy psie szybciej się rozwija... no ale to twoja decyzja i pomyśl nad tym :)
warunek przebywania psa z dziećmi to pilnowania odrobaczania

Odnośnik do komentarza

Maslak zobacz,jest w normie ja tez mam 5 kg na plusie
TYDZ 8: 62.6 kg (62.5 - 62.7 kg)
TYDZ 12: 63.6 kg (63.3 - 63.8 kg)
TYDZ 16: 65.1 kg (64.6 - 65.6 kg)
TYDZ 20: 66.9 kg (66.1 - 67.7 kg)
TYDZ 24: 68.9 kg (67.8 - 70.1 kg)
TYDZ 28: 71 kg (69.5 - 72.5 kg)
TYDZ 32: 72.5 kg (70.7 - 74.3 kg)
TYDZ 36: 74.1 kg (72 - 76.1 kg)
TYDZ 40: 75.6 kg (73.3 - 77.9 kg)

Odnośnik do komentarza

Karikari no u nas nasza suczka juz u nas była 4miesiaxe jak sie dowiedzieliśmy ze jestem w ciazy, ale uważam tak jak ty ze dzieci sie dobrze wychowują z psem, od małego. Moja suczka jest kochana, jest tez wulkanem energii i charakter tez ma niezły :) mam nadzieje,ze jak sie malenstwo urodzi to dobrze na nie zareaguje :) tak jak mówisz nie mozna psa olać tylko trzeba wszystko mądrze robic :) moja mySle,ze bedzie go pilnować :)) a twoj piesek jaki jest? Wariat czy spokojny?:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza

No to chyba ja najlepsza jestem ;)) my wzięliśmy psiaka, yorka 14 marca, a 31 dowiedziałam sie ze jestem w ciazy. Pierwsza myśl to co dalej z psem, czy ze szceniakiem i maluchem sobie poradzimy. Po przemyśleniu stwierdzilam, ze psiak bedzie miał prawie rok, i ze muszę go dobrze wychować i tyle. Teraz nie żałuje, a żałuje tego ze w ogóle jak sie dowiedziałam to pierwsza myśl jaka mi przeminęła ze muszę go oddać, aż mi teraz wstyd za to...

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny :-)
Wasze dzisiejsze wpisy mnie naprawde pocieszyly bo juz sie balam ze jestem z was najstarsza, mam 35 a tu sie okazuje ze jest nas wiecej :-))
Co do roznicy wieku to moj maz jest ode mnie 7 lat młodszy, wizielam sobie mlodszego zeby mi mial kto na starosc herbate robic hehe,
Natiaa mysle ze Marta A ma racje faceci czesto sa przerazeni sytuacja ake na pewno mu przejdzie
Moj maz taki szczesliwy ze nawet na moje dziwne zachowanie oko przymyka, juz sie troche uspokoil bo na poczatku to do mnie co godzine dzwonil spytac czy wszystko dobrze i czy cos zjadlam, a wczoraj o 12 w nocy smazyl mi nalesniki bo mi sie zachcialo;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...