Skocz do zawartości
Forum

Kocyk dla maluszka - jaki macie, co o nim myślicie?


baritas

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dla mojego maluszka wybrałam kocyk z dralonu, ponieważ zatrzymuje on ciepło i jest bardzo miły w dotyku, a także nie deformuje się podczas prania. Taki kocyk to zakup na lata.

[reklama usunięta]

 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość KarkoKarko

Hej, 

kocyki powinny być odpowiednie dla dzieci, wykonane z miłego w dotyku materiału. Ostatnio moje dziecko otrzymało w prezencie świetny kocyk, dodatkowo wzbogacony o jego imię 🙂
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Mamy kocyki bawełniane i bambusowe [reklama usunięta] są fajne, mają grube ocieplane i cienkie na wiosnę, milutkie w dotyku, nie podrażniają skóry (to dla mnie ważne, bo nasz maluch ma wrażliwą skórę - pieluszki też mamy tylko jednej marki, bo po innych od razu odparzenia i zaczerwienienia już po godzinie od założenia pieluszki), nie mechacą się, a często je piorę, jak to przy dziecku.

Edytowane przez Dziubala
[reklama usunięta]
Odnośnik do komentarza

Ważne było dla mnie żeby kocyk był wykonany z bezpiecznych , naturalnych i oddychających materiałów. Wybrałam kocyk bambusowy [reklama usunięta] i był to doskonały wybór. 😍 Kocyk miły w dotyku, piękny i nic się nie dzieje z nim po praniu. Trzeba tylko pamiętać ,żeby prać zgodnie z instrukcją producenta i suszyć na płasko! 😉

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...