Skocz do zawartości
Forum

Rowerek dla dwulatka TAK czy NIE


domi81

Rekomendowane odpowiedzi

Domi, my kupiliśmy córeczce przed 2 urodzinami rowerek dwukołowy i dwa boczne kółka. Nauczyła się bardzo szybko. Było podobnie jak u Ciebie, Lidzia była szczuplutka, ale wysoka i zawsze, jak jeździliśmy do sklepu, najpierw biegła do rowerów i wskakiwała na nie, więc sama zdecydowała, że chce taki, a my jej zaufaliśmy. Była super zadowolona. Początkowo jeździła na czterech, ale naprawdę szybko przeszła na dwa. Mąż bardzo dbał o to, by jej regulować siodełko, podnosić troszkę kółka. Sam dużo jeździ na rowerze, a córcia szybko się przyłączyła. Nie przesadzam, jak napiszę, że uwielbia rower i korzysta z niego w każdej możliwej chwili. Jeśli Twoja Córcia też ma taki zapał, a na to wygląda, to szybciutko się nauczy. Od chyba trzech lat Lidzia z tatą urządzają wycieczki rowerowe. Ostatnio to już chyba było nawet dużo kilometrów...mój mąż mierzył, musiałabym zapytać....nie było ich bardzo długo, ale przyjechali szczęśliwi. Przyznam się, że ona jest energiczna i nie wyobrażam sobie jej bez roweru...przepada za jazdą....myślę, że dla twojej córci to też będzie niesamowita atrakcja. Nie wiem, jak sprawdziłby się kołowy, ale ten naprawdę daje jej dużo frajdy...wyścigi, slalomy, wycieczki...i zawsze jakieś wrażenia. Zdaje się, że pomimo naszych rad i tak Ci będzie ciężko zdecydować, a każda z nas pewnie ma trochę inne zdanie. Na pewno lepiej w sklepie kupić i nawet poprosić o radę, by wybrać naprawdę dobry, byście byli zadowoleni. Powodzenia na zakupach. Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza

Mnie wpadl w oko samochod z pedalem gazu! Akurat dla mojego małego :D
Dziecko siada i ma pedal gazu nadusza i jedzie, a puszcza i sie zatrzymuje. Mojemu chlopu sie spodobal mi tez i cena znosna - 500zl tyle ze trzeba czekac az fasolek sie pojawi i bedzie na tyle duzy ze bedzie chcial. Poki co moj brzuch jest jego pedalem do gazu i swietnie z niego korzysta... :D

mnie sie podobal czerwony ten samochod ale moj chlop mowi ze czerwony jest dla dziewczynki ze dla niego niebieski lub zielony. Chociaz mu powiedzialam ze sie nie zna, jakby dostal czerwone Ferrari raczej by nie plakal.

http://s2.suwaczek.com/201404304578.png

Odnośnik do komentarza

Avril87
Mnie wpadl w oko samochod z pedalem gazu! Akurat dla mojego małego :D
Dziecko siada i ma pedal gazu nadusza i jedzie, a puszcza i sie zatrzymuje. Mojemu chlopu sie spodobal mi tez i cena znosna - 500zl tyle ze trzeba czekac az fasolek sie pojawi i bedzie na tyle duzy ze bedzie chcial. Poki co moj brzuch jest jego pedalem do gazu i swietnie z niego korzysta... :D

mnie sie podobal czerwony ten samochod ale moj chlop mowi ze czerwony jest dla dziewczynki ze dla niego niebieski lub zielony. Chociaz mu powiedzialam ze sie nie zna, jakby dostal czerwone Ferrari raczej by nie plakal.


A może by płakał tylko ze szczęścia
Ja synkowi kupiłam czerwony wózek jak się urodził i kolor nie przeszkadzał choć w sumie ognisty temperament ma :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

Odnośnik do komentarza
Gość Robert964

Synowi brata niedawno w prezencie urodzinowym kupowałem z żoną rowerek i to jest dokładnie model marki Lionelo. Powiem że bardzo fajna solidna ale też jednocześnie lekka i zwrotna konstrukcja. Fajną rzeczą w rowerku jest maksymalna regulacja, także można dopasowywać sobie czy to ramę, czy kierownicę.

Odnośnik do komentarza

Moja córka dostała rowerek biegowy, ale kompletnie nie była zainteresowana jazda na nim. Wsiadła może ze trzy razy i się przejechała kawałek i rzuciła na bok... W końcu go sprzedaliśmy, żeby nie zagracał nam miejsca w domu, którego i tak nie ma zbyt wiele. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...