Skocz do zawartości
Forum

Czy Wasze dziecko jeszcze śpi w dzień?


Ala1986

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie samoczynnie córcia przestawiła się ze spania w dzień 3 razy na spanie 2 razy, a teraz na 1 raz. Oczywiście zależy mi, aby jeszcze te drzemkę utrzymała, ale wiadomo, że nie zmuszę jej do niczego.

Ula - to bardzo fajnie, że mu się podoba przedszkole, wiadomo, że z niektórymi rzeczami nie da się nic zrobić, jak u Ciebie ze wstawaniem rano. Póki co, ja nie wożę swojej córci do przedszkola, ale ona i tak wstaje około 6.00 - czasem przed, czasem kilka minut po... I nic nie można zrobić, żeby dłużej pospała... :-( Późniejsze kładzenie spać nic nie zmienia...

http://fajnamama.pl/suwaczki/113th86.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/94iwl9o.png

Odnośnik do komentarza

moja Asia ma 3 latka i nie śpi w dzień od 15 m-ca. zawsze miałam problem z usypianiem jej,ponieważ cierpiała na refluks i musiała się biedna namęczyć nim to zdiagnozowali. przymusowe usypianie stało się męczące zarówno dla niej jak i dla mnie, więc odpuściłam. na dzień dzisiejszy, chodzi spać 20.00-21.00 a wstaje między 7.00 a 9.00 to zależy czy miała spokojny sen.rozwija się prawidłowo.zaczęła chodzić w 12-stym miesiącu, z nocnika korzysta od 21 m-ca i gaduła z niej niesamowita. nawet wymyśla mi bajeczki o zwierzątkach typu "dawno,dawno temu..." od września poszła do przedszkola, ale niestety wytrzymuje tam 2-4 dni i łapie infekcję wirusową. wcześniej nawet nie wiedziałyśmy co to kaszel.pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Gość mariolaslodkieustama

moja córeczka ma 2 lata i śpi w ciągu dnia ok 3 godziny; kładzie się między 12 a 14 , nie ma problemu z usypianiem, wieczorem idzie spać o 21-22 i śpi do 7-8 rano ale budzi się w nocy ze dwa razy na mleczko

Odnośnik do komentarza
Gość Małgosia000

Mój dwuletni synek w ogóle nie chce spać w dzień. Kiedy skończył 18 miesięcy nagle coś mu się przestawiło i nie daje uśpić po obiedzie, chociaż do tego czasu spokojnie przesypiał jakieś dwie godzinki. Nie wiem sama co mam robić, bo czuję się zmęczona po całodziennej bieganinie, mały jest nadaktywny i nie potrafi 5 minut usiedzieć w miejscu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...