Maluchy

Kalosze dla Malucha

Odpowiedzi znajdują się poniżej

marzen@

marzen@

Moja ma nie tylko kalosze, ale też spodnie nieprzemakalne - super na wiosnę/jesień kiedy jest chłodno i przemoczenie spodni jest niewskazane. Ale moja córka nie tupie w kałużach, a skacze, biega i szaleje. Kalosze dla niej to za mało

--

Z. 2011, J. 2014

Przepraszam za brak polskich liter - mam stara klawiature i alt mi nie zawsze działa

26646 marzen Kobieta, 13 lat, gdzieś daleko stąd...
Ala1986

Ala1986

No rzeczywiście same kalosze to tylko dla spokojnych dzieci. moja jak klapnęła noga w kałuże, to całe rajstopy i spódniczka były do wymiany, a jeszcze potem się w błocie przewróciła :-) Na to już nie ma lekarstwa - wiadomo, że błotko jest śliskie :-)

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/113th86.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/94iwl9o.png

34956 ala1986 Kobieta, 33 lata, Lublin
~emka998

~emka998

Ja uwielbiam kalosze - sama mam i zwykłe niskie i wysokie oficerki ocieplane, a dla córci też mam i zwykłe i ocieplane i w tych nawet teraz zimą śmiga jak błotko pośniegowe jest. [reklama usunięta]

~tretka

~tretka

Dziewczyny widziałyscie gdzies jakieś promocje na kalosze dla maluchów?

Delicata

Delicata

A ja w poszukiwaniu kaloszy dla dziecka przeczytałam tutaj https://sprzedajemy.pl/poradnik/jakie-kalosze-dla-dzieci-kupujemy-buty-dzieciece-na-deszcz-02d8b2-art2688 , że bardzo ważne jest odpowiednie wyprofilowanie butów tego typu, zwłaszcza jeśli chodzi o piętę... Zwracacie uwagę na takie rzeczy kupując kalosze dla dzieci, czy wychodzicie z założenia, że wszystkie są odpowiednio dostosowane do dziecięcych stópek?

57071 delicata Kobieta, 32 lata, Gliwice
~Marmira

~Marmira

Kochana zerknij sobie tutaj: https://e-butydladzieci.pl/i3-Kalosze.html - w sklepie jest sporo dobrych promocji na kalosze dla maluchów. Takich firm jak na przyklad Befado, moim zdaniem zdecydowanie lepiej jest zainwestować w kalosze od polskiej firmy niż kupować w chińskich sklepach. Owszem cena chińskich będzie tańsza, ale nie będziesz wiedziała w tym przypadku z jakiego materiału będą wykonane kalosze i czy do ich produkcji nie zostały użyte szkodliwe substancje.
Moja córka uwielbia kalosze jesienią. Sama rowniez je lubię bo przynajmniej nie mam problemów z ich doczyszczeniem.