Skocz do zawartości
Forum

Powiedzonka i Powiastki :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny!
Mam dwie starsze córcie i dwulatka.
Wciąż nie mogę się nadziwić jakie fajne rzeczy moje dzieci mówiły kiedyś, a jeszcze bardziej nie mogę sie nadziwić sobie, że kompletnie nie pamiętam, że one to rzeczywiście mówiły.
Nie pamieta się połowy tak rewelacyjnych i zdecydowanie niepowtarzalnych rzeczy.
Zachęcam - piszcie sobie w ksiązeczkach, pamiętniczkach, gdziekolwiek możecie zajrzeć za kilka lat ;-) a tymczasem tu się pochwalcie śmiesznymi powiedzonkami.
Może się powtarzam, był wątek, ale życie na szczęście codziennie doatarcza nam nowych wrażeń i słów i w tej materii teudno się powtórzyć.
Mamy Dwulatków :-) chwalcie się ! Macie jakieś śmieszne powiedzonka?

Odnośnik do komentarza

Ja zacznę ;-)
Jeremi (2latk|) przeżywa swoje wzloty i upadki z nocnikiem, a najbardziej przeżywa fakt otrzymania ciu ciu, cukierka się rozumie, w nagrodę.
Nie wiem na ile łączy fakt mokro=siku, ale zdecydowanie siku=ciu ciu ma opanowane :-)

Bawimy się przed snem pacynkami, a Młody zagląda pacynce pod sukienkę. Mówi "pupa", za chwilę błysk w oczach "ciu ciu!", zdecydowanym ruchem ściąga mi pacynkę z ręki i z całych sił mocuje się z jej rączką i do niej "Daj!daj!"
Pokapował, że skoro ma pupę to ma i ciuciu:-) pora na odzysk!
Myślę, że fajny dowód na to, że myślenie przyczynowo skutkowe to juz nasz etap ;-)

Odnośnik do komentarza

Ja stwierdziłam że rdzince słownik wydrukuję , Wiktor ma dokładnie 21 miesięcy i jest pardzo rozgadany

w łazience robimy prampra czyli pranie, onto to mleko, mama aka, zn że mam się kawy napić:-)

Wie że do prasowania potrzebny jest płą . A jak na niego nakrzyczę to ze słodkom minkom , przyciszonym głosem woła mama cio, mama cio??

Odnośnik do komentarza

MAłgosiu!
Dziękuję i sorki, że powieliłam. Jak mało było odzewu, pomyślałam, że pewno juz gdzieś się o tym dzielimy.
Mam nadzieję, że Ci wypieki nie pójdą ;)
Z ochotą wczytam się w tamten wątek, niniejszym ten bez żalu żegnam.
Powielam więc zaproszenie
http://parenting.pl/humor-dzieciecy/31-smieszne-sytuacje-powiedzenia.html

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...