Skocz do zawartości
Forum

Najlepsze prezenty dla dzieci


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Ja staram się kupować zabawki edukacyjne dla mojego rocznego Kacperka. Niestety często albo takie zabawki są bardzo drogie, a te tańsze są słabej jakości i mam wrażenie że nie są bezpieczne. [reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Mogę polecić parę rzeczy, bo córka dostała na Mikołajki i już jest zadowolona oraz napiszę, co ja już kupiłam:
STARSZA DOSTAŁA:
- puzzle z Krainy Lodu i prawie codziennie układa :)
- gra Nogi Stonogi - dobra zabawa też dla rodziców, lubimy z mężem rywalizować, jak dzieci :D
- Fiat 500 Chicco - zdanie sterowane autko, które jest u nas w rodzinie hitem! kieruje się nim za pomocą bardzo łatwej w obsłudze kierownicy (skręca się jak normalną + są 2 przyciski z kierunkiem jazdy, czyli przód i tył), autko wydaje dźwięki, ma całkiem dobry zasięg :) polecam, bo jak widać jest NIE tylko dla chłopców!

DOSTANIE:
- gra Pędzące Żółwie, ale nie umiem polecić, jeszcze nie wypróbowana ;)
- lalka Baby Born

MŁODSZA DOSTAŁA:
- na mikołajki dostała nowy smoczek, sukienkę na święta i nową śliczną pościel (tak, wiem, cieszy się i tak tylko ze smoczka;))
DOSTANIE:
- myślimy nad interaktywnym stolikiem albo pchaczem, jeszcze rozważamy :)
- na pewno jakąś lalkę, aby nie zabierała starszej ;)

Odnośnik do komentarza

W zasadzie wybór zabawek czy też prezentów dla dzieci mamy naprawdę bardzo szeroki, to na co się zdecydujemy zależy zarówno od naszego budżetu jak i wieku samego dziecka. Ja mogę polecić zabawki interaktywne, które znakomicie się sprawdzają.

Odnośnik do komentarza

Jestem fanką piłki nożnej i ja kupiłabym pościel Real Madryt. Ostatnio mam fioła na punkcie gadżetów sportowych bo mój mały zaczął się interesować piłką:)
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość kajaczek

Moim zdaniem dobry prezent to taki, który naprawdę zostawia dziecku jakieś dobre wspomnienia ;) Zabawkę się kupi, ona się zepsuje to się kupi następną. A ja np. zafundowałam siostrzeńcowi wyjazd do rabkolandu. I powiem Wam, ze wrócił zachwycony!

Odnośnik do komentarza

Celinarosa, jak się sprawdza pojazd dla księżniczki?
U nas w domu raczej mało jest różu i gdy wybieraliśmy jeździdło dla córy (a raczej mąż wybierał) to zwracał uwagę na funkcje, wykonanie i oczywiście taki, który mu się podobał wizualnie - czyli kupiliśmy ciuchcię Chicco:):):) ale faktycznie jest wykonana bardzo starannie i ma ciekawe funkcje. W kierownicy znajduje się panel grający oraz dziecko skręcając kierownicą porusza przednimi kołami. W siedzisku jest schowek oraz z tyłu jest rączka, za którą dziecko może prowadzić pojazd. U nas zabawka świetnie się sprawdza, myślę, że pod choinkę byłby to fajny prezent.

monthly_2017_12/najlepsze-prezenty-dla-dzieci_63681.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość hakuna_matata

Huśtawka!! Na pierwszy roczek jak znalazł, daliśmy w prezencie naszym znajomym, dziecko przeszczęśliwe a mama miała dwie ręce wolne na dłużej :)))
[reklama usunięta]

Poza tym ostatnio podarowaliśmy w prezencie dla prawie dwuletniego chłopca rowerek rico 301, są przeróżne kolory do wyboru. Najfajniejsze w tym rowerku jest to że jak dziecko podrośnie to można przekręcić ramę, by był on nieco wyższy. I ma hamulec:) Także zakup na kilka sezonów. Dziecka szczęśliwszego nie widziałam:) można powiedzieć że wsiadł i pojechał:) Rowerek Biegowy Hamulec Rower Stalowy 12' Rico 301
[reklama usunięta]

Dwa trafione prezenty na długo!:)

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ja w tym roku mam zamiar wręczyć ludziom samodzielnie skomponowany miks przypraw i suszonych owoców do herbaty i grzańca 

Może też domowa granola w świątecznych smakach zapakowana w ładny słoik byłaby spoko?  Poza tym wszelkie kawy i herbaty (dla kogoś, kto je pije) uważam za zawsze udany prezent.

Dla dzieci polecam .... ksiązki:

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

My razem z mężem na święta kupiliśmy naszej 3-latce suchy basen z kulkami. Niewielki koszta, a zabawa nabrała innego znaczenia 🙂 córka i my jesteśmy zachwyceni
[reklama usunięta]🙂

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...