Maluchy

Jak spędzacie czas wolny w rodzinie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Ulla

Ulla

u nas też wspólne wyjścia, budowanie z klocków, spacery kucharzenie etc:)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

27582 ulla Kobieta, 39 lat, Jaworzno
kropka0605

kropka0605

My staramy się spędzać czas aktywnie, nasza córcia najbardziej lubi zabawę w chowanego, czy to w domu czy na świeżym powietrzu... teraz uczymy się jeździć na rowerze, także biegania też jest sporo :)

poza tym zjeżdżalnia, piaskownica, piłka, w lecie basen... Laurka nie usiedzi w miejscu 5 minut, a po całym dniu zasypia zmęczona :)

chociaż zdarzają nam się też dni przed telewizorem :)

23650 kropka0605 Kobieta, 32 lata, L.
karolazon

karolazon

Witaj
Też jestem mamą. Ciężko jest znaleźć ciekawe miejsce na wycieczkę dla dzieci na Podkarpaciu. Ja też szukałam w internecie, ale nie ma tam za bardzo informacji na ten temat.

Pozdrawiam

45922 karolazon Kobieta, 33 lata, Rzeszów
karolazon

karolazon

Witajcie
Tez jestem mamą.Faktycznie ciężko jest znaleźć ciekawe miejsce na Podkarpaciu.Ja też szukałam w internecie,ale nie ma tam za bardzo informacji na ten temat niedawno powstała taka strona internetowa Gdziecko.pl i tam jest wiele atrakcji dla dzieci takich mam jak my i tam możesz sobie popatrzeć codziennie jest aktualizowana.

45922 karolazon Kobieta, 33 lata, Rzeszów
Kasia74

Kasia74

Ojciec tez powinien czasem isc na kompromisy, rozumiem, ze po pracy mozna byc zmeczonym, ale na spacer zawsze mozna wyjsc, przynajmniej w weekend, nawet tak dla zdrowia

46208 kasia74 Mężczyzna, 51 lat, Lublin
gronka4

gronka4

Najlepiej spędza sie czas na swieżym powietrzu, najfajniesza wydaje mi sie jazda na rowerze, a gdy pogoda nie jest fajna to np. gry planszowe.

46224 gronka4 Kobieta, 49 lat, Będzin
anmiodzik

anmiodzik

wybredny czy nie wybredny.. polecam stronkę www.kreatywnyrodzic.pl - z pomysłami na spędzanie czasu z dziećmi w różnym wieku

4234 anmiodzik Kobieta, 19 lat, spokojna polana
Kasia74

Kasia74

No jak widać, pomysłów na spedzanie wolnego czasu jest cała mas.

46208 kasia74 Mężczyzna, 51 lat, Lublin
anmiodzik

anmiodzik

no i całe szczęście! Najlepsze pomysły to te spontaniczne i dające sporo radości!!

4234 anmiodzik Kobieta, 19 lat, spokojna polana
gronka4

gronka4

Fajnie jest jak jest dobra pogoda, to wtedy mozna sobie pochodzić po lesie, zieleń, swieze powietrze, czego chcieć wiecej.

46224 gronka4 Kobieta, 49 lat, Będzin