Skocz do zawartości
Forum

Nowości sklepowe dla dzieci ;)


Happymama

Rekomendowane odpowiedzi

mój mały ma 6 miesiecy ale za słoiczkami nieprzepada. Jedyny słoiczek który je to GERBER "delikatne warzywa z szynką" a tak to woli gotowane samemu i tak zjada. Ja małemu niemiksuje nic ino kawałeczki je już :)

Odnośnik do komentarza

ale szczerze powiedziawszy jak sie otworzy te słoiczki i spróbuje to az...........:P ohydne to jak neiwiem. Lepiej samemu ugotowac. Duzo czasu neizajmuje :)
a moj mały lubi kaszke z nestle mleczno ryzowa. ale jak ma jabłko potarte :)
Dzisiaj jadł pierś z kurczaka ugotowaną i pokrojoną :) hehe
a jutro zupke z buraczkiem bedziemy robić :) ciekawe czy zje:P

Odnośnik do komentarza

Szani
ale szczerze powiedziawszy jak sie otworzy te słoiczki i spróbuje to az...........:P ohydne to jak neiwiem. Lepiej samemu ugotowac. Duzo czasu neizajmuje :)
a moj mały lubi kaszke z nestle mleczno ryzowa. ale jak ma jabłko potarte :)
Dzisiaj jadł pierś z kurczaka ugotowaną i pokrojoną :) hehe
a jutro zupke z buraczkiem bedziemy robić :) ciekawe czy zje:P

Wiesz co, ale tu nie chodzi o czas ani wygodę, przynajmniej w moim przypadku. Raczej o bezpieczeństwo i pochodzenie produktów. Karmiłam gerberami w okresie niemowlęctwa i będę karmić następnego Malucha też, głównie dlatego, że nie mam ani ogródka, ani działki, ani rodziny na wsi, a zdecydowanie wolę sprawdzony słoiczek niż marchew z marketu albo bazaru.

Odnośnik do komentarza

to twój wybór ja twierdzę inaczej i wole ugotować sama dziecku niż kupować. Pozatym mój synek słoiczków niechce jesc wiec gotuje sama.
A pozatym uważam że bezpieczniej ugotować niż kupowane dawać. Takie mam zdanie Ty masz inne. Kazdy robi jak chce
pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Przepraszam, że się wtrącę.
Muminka przeczytaj dokładnie etykietkę na słoiczku. Mnie się również wydawało, że ze słoiczka jest bezpieczniej, ale odkąd dopatrzyłam się, że "zawartość chemii w dozwolonej w naszym kraju ilości, to zaczęłam gotować sama. Opryski wygotujesz, natomiast chemii dodanej do pasteryzowania już nie, bo nie musisz tego gotować .

http://www.suwaczek.pl/cache/6f1b42b5f8.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7a5cbabe25.png
http://www.suwaczek.pl/cache/cbe51cba9d.png

Odnośnik do komentarza

antalis
Dziewczyny od konserwantow i chemi sie nie uchronicie niestety.
A sloiczki takie grozne byc nie moga bo by nie zostaly dopuszczone do sprzedazy.
Ja gotuje sama ale mam w domu zapas sloiczkow i jak mam lenia albo np gdzies idziemy to takowego zapodaje :Uśmiech:

ja również nie gotuję sama bo tak różnorodnych potraw najzwyczajniej z braku czasu przy dwójce dzieci nie ugotowała bym na pewno :)

będąc teraz w Bułgarii widziałam dania w słoiczkach firmy nesle...szkoda, że u nas takich nie ma...były na prawdę super

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...