Maluchy

Czy znacie preparat "eye q" suplement diety dla dzieci?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~natij

~natij

Super!! :) w takim razie mam nadzieję że i u nas będą niebawem efekty :) Bardzo dziękuję za opinię!! Gratuluję średniej dziecka i życzę sukcesów!
Pozdrawiam

zwierzaczek12

zwierzaczek12

Preparat eye q poleciła nam neurolog dziecięcy. Syn 10 letni ma problemy z nauką, koncentracją, pamięcią. Właśnie zaczęliśmy od wczoraj dawkowanie 6 kapsułek przez 12 tygodni. Będę na bieżąco was kochane informowała o postępach, zmianach. Do tej pory syn brał zwykły tran w kapsułkach ale porównując skład jest 5 krotnie słabszy niż w eye q. Zaznaczam: problem - brak postępów w nauce, wycofanie, niespokojne zachowanie na lekcjach, brak skupienia uwagi. Ponadto jest to bardzo wrażliwe dziecko wesołe i służące pomocą o dobrym serduszku.

43417 zwierzaczek12 Kobieta, 43 lata, polska
zwierzaczek12

zwierzaczek12

Problemy w szkole występują. Za 6 dni kończymy 12 kapsułek przechodząc na 2. Ale.... jest poprawa. Co najbardziej widoczne to jest bardziej skupiony na lekcjach i wsłuchuje się w wyjaśnienia nauczyciela, pomimo że do tej pory to był kosmos! Przez to przychodząc do domu umie mi przełożyć te fragmenty wiedzy na odrabianie prac domowych. Druga rzecz: chęć do odrabiania prac domowych, bo muszę zaznaczyć że z tym była wojna. Trzecia rzecz: zaczyna przyswajać wiedzę i rozumie. Są to oczywiście subtelne oznaki spostrzeżone dość niedawno dopiero ale nie oczekiwałam cudów.

zwierzaczek12

zwierzaczek12

Na dodatek co ciekawe zaczęłam podawać ten preparat mojemu 14 letniemu synowi z podejrzeniem ADHD. On tak samo jak młodszy w końcu rusza z kopyta i jest spokojniejszy, bardziej ułożony. Na pewno proces zmian w naszej sytuacji jest bardzo wolny, ale ku lepszemu, z pewnością po kilku dniach cudów nie będzie, ale przecież to małe kroczki tycieńkie dają sukces.

PokojzZabawkami

PokojzZabawkami

Ja akurat z tym preparatem i suplementami nie miałam styczności,więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć,ale generalnie staram się podawać dziecku suplementy i witaminy które zawarte są w warzywach i owocach,to uważam za najzdrowsze rozwiązanie.

43068 pokojzzabawkami Kobieta, 35 lat, Warszawa
~Kaaaa

~Kaaaa

Chciałabym podzielić sie naszymi doświadczeniami z preparatem. Mamy obecnie 16-letnia córę, która zawsze miała problemy z koncentracja. W gimnazjum z matematyki ocena semestralna zawsze była dostateczna. Dowiedzieliśmy sie o preparacie od pani neurolog. Chcąc pomoc córce zdecydowaliśmy sie na podaniepreparatu. Dziewczyna swietnie napisała testy gimnazjalne. Najlepiej wypadła z matmy, na ponad 90%! Zaczął sie nowy rok szkolny i znowu kłopoty z matma (preparat po egzaminach odstawiliśmy). Zaczynamy poważnie myślec o powrocie do eye q. Okaże sie teraz czy rzeczywiście tak dobrze działa.

~Monika71

~Monika71

Chciałam dołączyć swój głos do dyskusji nt.Eye-q. Jestem mamą teraz już 18-latka z dość zamazaną zdrowotnie przeszłością: oprócz dysleksji (+dysgrafii i dysortografii) w stopniu głębokim, zaburzeń pamięci krótkotrwałej, zaburzeń koncentracji i uwagi, powikłań neurologicznych boreliozy choruje na atypową astmę. Do 6 klasy SP był dramat - "nie uważa, nie odrabia zadań, lekceważy obowiązki, rozrabia na lekcjach"- myślę, że refren dość znany... Od 4 lat suplementujemy Eye-q, reedukacja z prawdziwego zdarzenia, trening SI, trening motywacyjny (dla rodziców ;)) .
Moje obserwacje to: po miesiącu stosowania preparatu średnia syna skoczyła z 2,76 na 4,53, po 1,5 roku stosowania gimnazjum ukończone z paskiem ( egzamin gimnazjalny 94% część matematyczna, 83% humanistyczna w tym rozprawka na maksa- dotychczas to był kosmos...), liceum- profil mat-fiz-inf średnia 4,8.
Niestety w marcu '15 dopadło go zapalenie opon mózgowych i padł na 7 tygodni. Po ogarnięciu się i przyznaniu nauczania indywidualnego zasuwa na 4.5 (teraz na I semestr "jedyne" 4.2 ;) ).
Żeby było śmieszniej Młody jest podharcmistrzem, ratownikiem WOPR, trenuje też w klubie kolarskim i w ogóle jest fajny, problemy zwalcza i pracuje nad nimi, wie, że nie może sobie odpuścić, bo nie nadgoni za chińskiego boga a ja jestem wredna i gonię OD książek. Spokój, konsekwencja, dobrze przemyślane terapie w tym suplementy. I jeszcze spokój- ktoś mi kiedyś powiedział, że dzieciaki z takimi problemami są jak akumulatory- działają prawidłowo dopiero, gdy się wystarczająco "naładują". Uwierzcie mi że w przypadku mojego syna to jest najświętsza prawda.
Pozdrawiam

~Monika71

~Monika71

W ulotce tego nie ma, ale warto dodać suplementację magnezu (do skonsultowania z mądrym pediatrą lub neurologiem), u mojego syna pozytywne efekty wystąpiły kaskadowo po dołączeniu tego minerału. Dawkę ustaliła nam pani neurolog, jak na takiego wtedy szczyla była duża bo 250 mg 2xdziennie.

~Lumi

~Lumi

Mam 16 miesięcznego synka, z powodu swojej przeszłości (urodzony w zamartwicy, 3 punkty A, intubowany, posocznica, wylewy wewnątrz komorowe I i II stopnia, wrodzone zapalenie płuc i parę jeszcze innych rzeczy) każdy patrzy na niego pod kątem - z taką historią choroby to,....- i przypisuje mu wiele prawdopodobieństw jakie mogą wyniknąć w późniejszym wieku. Dzięki rehabilitacji udało nam się pod względem fizycznym dorównać do jego normy rozwojowej, choć nie było łatwo. Jednak synek chodzi, biega, wchodzi po schodach, po meblach, przeszedł wszystkie etapy rozwoju. Gorzej z mową mówi jedynie 4 słowa, mowa bierna w normie jednak z koncentracją uwagi jest gorzej, jest szybki, nie chce powtarzać, nie lubi gdy się go kontroluje. Ponieważ wcześniaki mają skłonność do ADHD a do tego mój jest szybki wczoraj pani neurolog zaleciła nam właśnie preparat eye q - idę go dzisiaj kupić, dam wam znać jak to u nas wyglądało i czy przyniosło rezultaty u takiego maluszka.