Skocz do zawartości
Forum

Pożegnanie z pieluchą


Karolajna84

Rekomendowane odpowiedzi

realne
paczanga... to jest jeden maly minusik... :D
a mniej wiecej kiedy Twoja zaczela wolac?

Mojej znajomej ma 1,5 roku prawie, ale nadal nie wola mimo ze nocnika od 7mz... tzn juz po pokazuje ze zrobila sii... i czasami zawola - ale rzadko... teraz jak biega bez pieluchy z gola pupka to kilka razy ukucnela i na trawke [nawet z wody wyszla zeby sie zalatwic]...

marzy mi sie zeby mala juz na przelomie sierpnia/wrzesnia swiadomie wolala na nocnik tak zeby nie trzeba bylo sie domyslac ze to o siku chodzi :Pi
roznie z tym wolaniem jest tak jak dzieci są różne. najlepiej się na nic nie nastawiać . moja zaczeła ładnie wołać tak około roku aż się na te wołanie zafiksowała. teraz jej troche przeszło i w domu sie zapomina i trzeba ją na siłę wysadzać czasem. a w gościach to nie ma mocnych ona lubi się pokazywać z tym siusiu i zawsze zawoła, czasem nawet bez potrzeby, to samo jest na miescie jak wyczai że gdzieś można zwiedzić jakich kibel.

Odnośnik do komentarza

Szymonek miał nocniczek Fisher Price, wydaliśmy na niego sto złotych i przed 1,5 roczku zaczęliśmy go sadzać. Jak zobaczył, że nocnik gra - potraktował go jak zabawkę.
Teraz służy jako podeścik - gdy ma usiąść na kibelku lub umyć rączki.
Z nocnika w ogóle nie korzystał - zaczął siusiać od razu do sedesu (z pomocą nakładki) ok 2 roku. Większość naszych znajomych dzieci zachowało się podobnie - bez względu na płeć

Odnośnik do komentarza

realne
tez slyszalam ze nie ma co kupowac nocnikow grajacych etc... bo dzieci najczesniej sie ich boja lub traktuja jako zabawke...
my mamy zwykly model 'kaczka' z disneya [kubus puchatek]

dobry jest każdy bardzo sztywny nocnik. teraz kupiłam drugi (pierwszy zgubiliśmy) z takimi jakkby łapkami dzieki którym nocnik siee nie przesuwa,polecam w pepko za 20zł.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...