Kulinarnie

Zdrowe koktajle

Ulla

Ulla

Dziewczyny ja z uwagi na czas w ferie postanowiłam na stałe wprowadzić do naszego dziennego menu pożywny i zdrowy koktajl. Próbuję różnych kombinacji i poszukuję swoich smaków. A czy wy też lubicie koktajle i może macie jakieś sprawdzone przepisy?

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

27582 ulla Kobieta, 37 lat, Jaworzno

Odpowiedzi znajdują się poniżej

scooby

scooby

Ja dziś robię koktajl z ananasa, jarmużu i soku pomarańczowego. Lubię też z maślanki, banana i szpinaku.

40171 scooby Mężczyzna, 38 lat, Katowice
~0000

~0000

bardzo fajny jest koktajl szpinak, pietruszka,banan, sok z pomarancza, sok z jabłka

scooby

scooby

Ja nie za bardzo lubię koktajli z dodatkiem pietruszki. Chyba, że jest to lemoniada pietruszkowa.

namdu

namdu

Ja uwielbiam: banan+kiwi+grejpfrut (tylko bez białych błonek ;) wszystko blenduje z dodatkiem maślanki albo jogurtu naturalnego, czasem dodaje jakiś słonecznik.

51303 namdu Kobieta, 33 lata, Bratoszewice
scooby

scooby

Hmm takiego połączenia jeszcze nie testowałam. Muszę to sprawdzić!

~Lidia emerytka

~Lidia emerytka

Ja dodaje ok 1,5 cm imbiru kiwi banana jabłko i szpinak lub to co akurat jest pod ręką. Ale imbir zawsze.

jagassss

jagassss

W zimowe dni polecam koktajle z imbirem i chili. Świetnie rozgrzewają, choć może nie dla dzieci. Poza tym standardowo jabłka, banany i coś zielonego, ja lubię szpinak. Jako zdrowe dodatki siemię lniane, nasiona chia itp.

53922 jagassss Kobieta, 32 lata, Krak
baretka

baretka

Z koktajlami da się eksperymentować jak z sałatkami, cokolwiek się ma zawsze można spróbować dołożyć, a nóż wyjdzie smaczne? Mi tak wyszedł pyszny koktajl z marchewki, buraka, cytryny i selera. Przy mojej wielofunkcyjnej wyciskarce [reklama usunięta] nie mam ograniczeń, wszystko wolonymi obrotami zgniecie. Słyszałam, że bardzo dobre są koktajle z dodatkiem jarmużu i muszę to sprawdzić.

52520 baretka Kobieta, 27 lat, warszawa