Skocz do zawartości
Forum

dajecie swoim dzieciom pączki do jedzenia?


Rekomendowane odpowiedzi

Apropos jadłospisów i pysznych deserków dla dzieci i dorosłych, to.... ostatnio spróbowałam nowych deserków MOnte z dodatkami. Mojemu dziecku bardzo smakują, dlatego chciałam podzielić się tym z innymi. Nasze ulubione to:
Monte Crunchy - połączenie mleka, czekolady i orzechów laskowych teraz z dodatkiem chrupiących płatków.
Monte Cherry - połączenie mleka, czekolady i orzechów laskowych z niepowtarzalnym owocowym sosem.
Monte Cappuccino-Balls - chrupiące kuleczki o smaku Cappucino w kompozycji z czekoladowo-orzechowym mlecznym kremem.
Monte Choco-Flakes - połączenie chrupiących płatków pokrytych czekoladą z czekoladowo-orzechowym mlecznym kremem.
Monte Choco-Balls - czekoladowe kuleczki w połączeniu z czekoladowo-orzechowym mlecznym kremem.
Monte Cacao-Cookies - czekoladowe biszkopty skąpane w czekoladowo-orzechowym mlecznym kremie.
Monte Waffle-Sticks - wafelki pokryte delikatną czekoladą w połączeniu z pysznym mlecznym kremem.
Monte Cookies - maślane ciasteczka w mlecznym kremie Monte
Mmm…pyszności!

Odnośnik do komentarza

Gdy zadawałam pytanie o to czy dajecie swoim dzieciom pączki akurat był "tłusty czwartek". ;-)
Ja do tej pory nigdy nie dawałam im pączków, ale w tym roku uległam tradycji i dałam im po jednym.

Ulaa, ja pączki lubię i chyba byłabym w stanie jeść je codziennie, ale obawiam się że dość szybko musiałabym wymienić całą garderobę. ;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...