Kulinarnie

Co dziś robicie na obiad?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

scooby

scooby

Z bananami nie robiłam nigdy pierogów. Napiszesz jak wyszły?

40171 scooby Mężczyzna, 40 lat, Katowice
~wiadomvia

~wiadomvia

Fajnych przepisów jest sporo to zależy o co dokladnie chodzi czy to ma byc przepis na obiad czy na kolacje? Ja jesli szukam jakiegos pomysłu na obiad wchodze na upieczmy.pl sporo sprawdzonych i pysznych przepisów tam znalazłam :)

~Sashka

~Sashka

My dzisiaj zamawiamy pizzę :) Akurat wszyscy uwielbiamy pizzę, więc tak raz w tygodniu zawsze zamawiamy z [reklama usunięta], bo tam jest najlepsza :) A na te strony, co polecacie, chętnie zajrzę, może coś mnie zainspiruje na jutro :)

~karmella

~karmella

Kiedyś robiłam potrawy głównie z kurczaka jednak ostatnio przekonałam się równeiż i do innych ptaków :) Polubiłam kaczkę, jest dość uniwersalna ponieważ można z niej przyrządzić:
pieczoną kaczkę
rosół
gulasz
pierś na rózne sposoby
Jesli zastanawiałybyście się nad przepisem to polecam zajrzeć sobie tutaj:
https://www.unileverfoodsolutions.pl/Aktualnosci/pomysly-na-drob/zainspiruj-sie-menu/menu-z-kaczka.html

Na stronie jest dużo pomysłów na kaczkę.

scooby

scooby

U mnie na obiad będą pulpeciki po sycylijsku. Cała rodzina je uwielbia.

40171 scooby Mężczyzna, 40 lat, Katowice
nisia07

nisia07

U nas dzisiaj był obiadek od wczoraj, został kawałek kurczaczka z rożna i ziemniaczki z papryką,cebulką i groszkiem

--

:princess_l: WERONIKA

17095 nisia07 Kobieta, 43 lata, Poznań
~Mandragona

~Mandragona

U mnie dziś pieczony kurczak. Goście wpadają, więc musiałam coś wymyśleć na szybko. Najłatwiej upiec kurczaki i jest ich dużo, każdy się najje. Kurczaki umyte posypiję Knorrem do złocistego kurczaka i układam na blaszce. Mniej więcej godzine siedzą w piecu, więc mam wtedy czas zrobić ziemniaki i jakąś surówkę.

Wywijaska

Wywijaska

Dzisiaj miałam kluseczki kopytka, z siekaną natką pietruszki w środku ciasta, do tego boczek przesmażony z cebulką i surówka z kwaszonej kapusty z marchewką i jabłkiem

44477 wywijaska Kobieta, 37 lat, wielkopolska