Skocz do zawartości
Forum

Menu na urodziny dziecka


adasaga3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zawsze zlecam zorganizowanie urodzin dla córki firmie [reklama usunięta]. Możecie pomyśleć, że idę na łatwiznę no ale trudno. Urodziny są organizowane na sportowo, więc nie ma mowy żeby przekąskami były chipsy czy popcorn. Dzieciaki mają zapewnione 3h zabaw i gier z przerwami na napicie się (wody) i przekąski, którymi są owoce (banany, jabłka, truskawki). Po zabawach przychodzi pora na tort, życzenia i wręczanie prezentów. Nie ma niezdrowej żywności, ale dzieciaki nigdy nie narzekały. Wydaje mi się, że bardziej zależy im na dobrej zabawie niż chipsach i coli.

Odnośnik do komentarza

Albo jakieś kulinarne sprawy może ? Wspólne robienie pizzy ? My miałyśmy dużo pomysłów ost dekorowanie ceramiki wygrało...

Jeśli jednak nie macie ochoty na organizowanie urodzin w domu to moze dobrą opcją będzie po prostu zaplanowanie urodzin na sali zabaw? Będzie to na pewno o wiele bardziej czysta opcja na urodziny

 

Edytowane przez Wywijaska
Odnośnik do komentarza

Ja lubię pić herbatę z dodatkami - pomarańczą, goździkiem, sokiem itd  do kawy można kupić śmietanki/mleczka. Kiedyś na allegro kupiłam mamie zestaw kaw smakowych, bardzo sobie chwaliła. Co do poczęstunku, to...na słodko, słono? Możesz kupić ciastka (osobiście lubię piszingera), ciasto, pierniczki. Co kto lubi. Ze słonych lubię grissini, sunbitsy, bake rollsy. Możesz też zrobić koreczki (ser, kabanos, oliwki)

Dzieci uwielbiają również gofry

https://kulinarneprzeboje.pl/przepis-na-gofry/

Na stronie jest sprawdzony przepis 🙂

DSC_0223-768x1155.jpg

Odnośnik do komentarza

Krem paprykowo pomidorowy! 

Z napojów ja bym zrobiła po prostu lemoniadę i podała w karafce czy jakoś tak, zawsze wygląda ładnie wtedy, ewentualnie przez sitko nalać żeby nie pływały farfocle 

A z drugich dań na elegancko moja mama zawsze robi mega gładkie pure z ziemniaków i polędwiczki wieprzowe z grzybami  do tego jakaś sałatka z rukoli i pomidorków i mniaaaami! 

 

Edytowane przez Wywijaska
Reklama
Odnośnik do komentarza

Przepraszam, ale kremu paprykowo - pomidorowego w życiu bym nie podała dzieciom na urodzinach. No chyba, że są to urodziny dziecka dla rodziny to się zgodzę., ale nie jak robimy urodziny dziecka dla jego kolegów. Jak dla jego kolegów, to najlepiej, mały torcik albo tort muffinkowy - zawsze dzieciaki jedzą oblane czekoladą.  Chrupki, paluszki, czipsy, owoce, woda obowiązkowo z limonka i świeżą mietą, sok pomarańczowy oraz jabłkowy. Na ciepłą kolację pizza- moim zdaniem najlepsza opcja.  Życzenia dla takiego dziecka powinny być krótkie [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...