Kulinarnie

jakie warzywa ??

malami

malami

Witam ;) mam pytanko jakie mogę dodawac warzywa do zupek maleństwa ktore ma 4,5 mc.
Czy koperek może mu zaszkodzić? Proszę o porady.....

--

pierwsze kroczki...

1645 malami Kobieta, 33 lata, górny śląsk

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~kwiatuszek9876

~kwiatuszek9876

koperek nie bardzo w tych miesiacach , najpierw ugotuj z ziemniaka i marchewki a pozniej mozesz dodac pietruszke seler brokula , stopniowo mu dokladac warzywa

~kwiatuszek9876

~kwiatuszek9876

wejdz sobie na przepisy na dania dla niemowlad i tam znajdziesz przepisy na obiadki i nie tylko , chyba ze twoje dziecko jest uczulone na bialko

malami

malami

oj takie stronki to juz od tygodznia magluje ale sa straszne różnice co do tego jakie rzeczy w jakim miesiącu podawac :szok: i jak tu być mądrym :gotowanie:

--

pierwsze kroczki...

malami

malami

butelka bo straciłam pokarm po cesarce

--

pierwsze kroczki...

~kwiatuszek9876

~kwiatuszek9876

to wez i rob tak jak uwazasz i myslisz ze moze twoje dziecko jesc , ale napewno ziemniak marchew pietruszke brokula ( 5 miesiac ) tez mozesz dac jabuszko
od 6 do zupy jarzynowej mozesz dodac kalafiora , kalarepe fasole szparagowa por i cebule i mieso jagniecina krolik indyk
to napewno bo mam taka kartke od pediatry

antalis

antalis

Najprosciej zapytac pediatry.
Mozesz tez stosowac sie do jednej z list z internetu i obserwowac maluszka.

--

Szczęsliwa mama

313 antalis Kobieta, 33 lata, Katowice
malami

malami

tylko pediatra tez jak wiatr zawieje wmawiala mi ze dziecko ma alergie na bialko a poprostu zmienilam oliwke i skonczyla sie wysypka. no ja znowu wyczytalam ze kalafiora moge w 5 mc a sloiczki w sklepie z mieskiem tez juz są od 5 miesiąca.chyba zaczne poprsostu powoli wprowadzać i obserwować bąbelka.......

--

pierwsze kroczki...

~alpc

~alpc

Koperek w zależności jaki ten normalny czy ten włoski, jeżeli ten włoski to kilka maleńkich dobrze cieniutko skrojonych dołożyć do zupki , bo powoduje dobrą peralystykę. Cienko i malutko, oczywiście z własnej działki czy doniczki.