Skocz do zawartości
Forum

Nasze gotowanie


mosia

Rekomendowane odpowiedzi

mosia
puszek
że obaliłam zupe bez zdjęcia czy że złapałam lenia na drugie danie??

że brzoskwinie

że dobre i co :)

Mo jak skończe temat szkoły, który mi już obrzydł maksymalnie
i choć mnie drażni, to piszę o nim i piszę, i myślę i mnie męczy

to kulinarnie co nieco się wykażę

póki co może byc brzoskiwnia

w dodatku kradziona
:sofunny::sofunny::sofunny:
http://www.owoce-warzywa.com/brzoskwinia.jpg

Odnośnik do komentarza

i na zakończenie, bo juz zmykam moge Wam podac przepis

cebulkę zeszklić na oliwie
dodać pieczarki pokrojone w kostkę
na osobnej patelni podsmażyć piersi kurczaka skrojone w kosteczkę
w osolonej wodzie z dodatkiem bulionu z oliwy z oliwek ugotować makaron muszelki

wszystko zmieszać ze sobą na patelni z kurczaka
dodać pokrojony szczypiorek, starty żółty ser i gotowe
(oczywiście doprawienie wg uznania, ja koniecznie dodaję zioła prowansalskie oprócz przyprawy do kurczaka, soli, vegety czy pieprzu)

Odnośnik do komentarza

izaaa898989
a mnie dzis nasszlo na pierozki z miesem:) mniaaam:) ostatnio robilam pierwszy raz dzis drugi tamte byly przepyszne zobaczymy jak dzisiaj mi wyjda:):***

też bym zjadła, choć bardziej domowe ruskie

anya nie robiłam tak nigdy
z resztą jak czytam przepisy dziewczyn zwłaszcza z innych regionów i jakbym chciała się poodgapiać to moja kuchnia stałaby się bogata w przepisy

Odnośnik do komentarza

puszek

anya nie robiłam tak nigdy
z resztą jak czytam przepisy dziewczyn zwłaszcza z innych regionów i jakbym chciała się poodgapiać to moja kuchnia stałaby się bogata w przepisy

Puszek od kiedy pamiętam to moi rodzice tez taka kiełbaskę robili-zawsze ją uwielbiałam a teraz zaraziłam też nia całą rodzinę ::): ale nie patrz na to, że u mnie jest miejscowość Warszawa bo ja z Warszawy nie jestem :D pochodzę z płn.-wsch. Polski a dokładnie z naszego bieguna zimna czyli samiusieńkich Suwałk :Śmiech: i bardzo wiele potraw w mojej kuchni jest właśnie z mojego rodzinnego regionu :D

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

izaaa898989
anya
hej dziewczyny

te łazanki tak chwalicie i tak super wyglądają, że w końcu muszę też je zrobić :D
ale póki co to dzisiaj będą ziemniaczki, kiełbasa z duszoną cebulą i pomidory w smietanie :D
ja wczoraj smaylam kielbaske z cebulka ale moj nie chcial z ziemniakami wolal z chlebem:)
:Śmiech: chłopy już tak czasem mają :Oczko:
ostatnio jak robiłam kotlety mielone to mój mężu zamiast normalnie z ziemniakami zjeść to on z chlebem........

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

puszek
izaaa898989
a mnie dzis nasszlo na pierozki z miesem:) mniaaam:) ostatnio robilam pierwszy raz dzis drugi tamte byly przepyszne zobaczymy jak dzisiaj mi wyjda:):***

też bym zjadła, choć bardziej domowe ruskie

anya nie robiłam tak nigdy
z resztą jak czytam przepisy dziewczyn zwłaszcza z innych regionów i jakbym chciała się poodgapiać to moja kuchnia stałaby się bogata w przepisy
nio ja mialam robic ruskie ale prosilam wczoraj mojego zeby mi kupil stare ziemniaki o mi kupil mlode z mlodych juz sa nie takie jak trzeba i robie z miesem juz mam ciasto i farsz jeszcze tylko powykrawac krazki pozawijac z farszem ugotowac i bede papusiac moze sprobuje dac kacperkowi troszke farszu bo to z cielecinki sama mielilam miesko

http://www.suwaczek.pl/cache/967f4a7214.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlx1hpp4x4mo4w.png
http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr20mmkxrdjtx7.png

Odnośnik do komentarza

anya
izaaa898989
anya
hej dziewczyny

te łazanki tak chwalicie i tak super wyglądają, że w końcu muszę też je zrobić :D
ale póki co to dzisiaj będą ziemniaczki, kiełbasa z duszoną cebulą i pomidory w smietanie :D
ja wczoraj smaylam kielbaske z cebulka ale moj nie chcial z ziemniakami wolal z chlebem:)
:Śmiech: chłopy już tak czasem mają :Oczko:
ostatnio jak robiłam kotlety mielone to mój mężu zamiast normalnie z ziemniakami zjeść to on z chlebem........
niom niestety tak to juz z nimi bywa hihi:):D ale moj to jest wybredny ponad wszystko!!! ryzu w zupie nie zje ani z miesem ale z truskawkami i w golabkach tak!!! i powiedz od czego to zalezy?? :D jakbym mu powiedziala ze mieso w pierogach to z cielaczka ktoregop kupowalismy dla dzieciakow zeby jadly dobre miesko to by nie zjadl a jak mu nie powiem albo powiem ze to schab czy karkowka to nie pozna i zje!!!
:):D

http://www.suwaczek.pl/cache/967f4a7214.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlx1hpp4x4mo4w.png
http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr20mmkxrdjtx7.png

Odnośnik do komentarza

u mnie był makaron z sosem truskawkowo bananowym
ale zdjęcia nie zrobiłam
za to objadłam się jak wieprz
i dopycham się mimo wszystko chrupkami kukurydzianymi, bo czuję jakiś niedosyt
a nektarynki, brzoskiwnie i morele pochłaniam w zatrważającej ilości

Odnośnik do komentarza

puszek
u mnie był makaron z sosem truskawkowo bananowym
ale zdjęcia nie zrobiłam
za to objadłam się jak wieprz
i dopycham się mimo wszystko chrupkami kukurydzianymi, bo czuję jakiś niedosyt
a nektarynki, brzoskiwnie i morele pochłaniam w zatrważającej ilości


Puszek
tak sobie czytam, że Ty tak te nektarynki, brzoskwinie i morele jesz no i sobie myślę, że chyba w ciąży jesteś.... potem patrzę na suwak a tam 33 tydzień.... :Śmiech:

Mosia
uwielbiam taką jajeczniczkę ze szczypiorkiem ::):

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

puszek
Anya, żebys wiedziała, że coś w tym jest, bo moje sierpniówki (co poniektóre) też wsuwają te owoce
Powiedz mi jedno jeszcze:
ziemniaki stare??
i pomidory z jaką śmietaną??jak robisz??

Puszek ziemniaki były młode a do pomidorów używam śmietany z Piątnicy 22% do sałatek lub jogurt naturalny Danone a czasami mieszam-trochę jogurtu i trochę śmietany. Do tego jeszcze obowiązkowo cebula pokrojona w kostkę i przyprawiam do smaku solą i pieprzem ::):
a tą cebulę duszoną to najpierw należy zeszklić trochę na patelni, posypać cukrem i dusić pod przykryciem a jak połączysz z kiełbasą to doprawić Vegetą :D

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

izaaa898989
anya
dzisiejszy posiłek:

[ATTACH]39682[/ATTACH] [ATTACH]39683[/ATTACH]
o ja taka sama kielbaske mialam i zawsze tak moja mama robila to mojemu M nie pasowalo ze w calosci ze niby on chcial pokrojona w plasterki bo on zawsze tak jadl... ale musial zjesc w calosci:)
w plasterki? nieeee... :Oczko: w całości ponacinana jest najlepsza :Śmiech:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

witam

jak tam Wasze potrawy....
cisza na horyzoncie.... czyżbyście nic nie jadły? :Oczko:

u mnie dzisiaj jeszcze dla nas kiełbaska a dzieciakom do ziemniaków paluszki rybne :D

a jutro to chyba lasagne zrobię bo mam straszną ochotę-jeśli mi nie przejdzie oczywiście :Oczko:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...