Skocz do zawartości
Forum

*** Wyniki konkursu ONA I ON ***


Ann

Rekomendowane odpowiedzi

Książki " Kartki z białego zeszytu" Sonii Raduńskiej Wydawnictwa W.A.B otrzymują:

I miejsce: Truska - 92 punkty:
II miejsce: Monmila - 41 punktów
III miejsce: Anulka - 27 punktów
IV miejsce: Monikouette – 23 punkty
V miejsce: edzia274 – 20 punktów

Gratulujemy i życzymy miłej lektury! Przypominamy również że czekamy na przekazanie adresów korespondencyjnych niezbędnych do wysyłki nagród.

Odnośnik do komentarza

przypominam o konieczności podania adresu

18. Użytkownik, który został laureatem jest zobowiązany do podania Organizatorom swojego adresu pocztowego w terminie 4 dni od ogłoszenia wyników konkursu. Nie dopełnienie tego wymogu sprawi że nagroda przepada na rzecz kolejnych konkursów. Nagrody zostaną wysłane na koszt Organizatora na adres podany przez Użytkownika w terminie 5 dni od ogłoszenia wyników Konkursu.

Odnośnik do komentarza

Chciałam podziękować za szybką przesyłkę, właśnie listonoszka mi przyniosła:Śmiech:. Oczywiście Bartuś pierwszy bo to cucu dla niego więc zanim mu dałam paczke do otwarcia musiałam wcześniej wrzucić tam cukierka. I tym oto sposobem i mama i syn zadowoleni:great:
No to od dzisiaj wieczorem zamiast za męża biorę się za lekturę:Psoty:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-5983.png

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20031004650117.png

Odnośnik do komentarza

edzia274
Chciałam podziękować za szybką przesyłkę, właśnie listonoszka mi przyniosła:Śmiech:. Oczywiście Bartuś pierwszy bo to cucu dla niego więc zanim mu dałam paczke do otwarcia musiałam wcześniej wrzucić tam cukierka. I tym oto sposobem i mama i syn zadowoleni:great:
No to od dzisiaj wieczorem zamiast za męża biorę się za lekturę:Psoty:

:Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...