Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Wakacje z klockami LEGO® DUPLO®"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Z uwagi na to, że moje maluchy wszystko robią razem (no, chyba że akurat gniewają się na siebie śmiertelnie) trudno było mi pokazać, jak jedno z nich szykuje się do wyjazdu… I nie jest ważne, czy to krótki wypoczynek od codzienności gdzieś w pobliżu czy prawdziwe wakacje. To zawsze zapowiedź przygody.
Oto oni: Hanuśka&Szymek

monthly_2018_07/konkurs-wakacje-z-klockami-lego-duplo_68520.jpg

Odnośnik do komentarza

Kochani,

dziękujemy Wam za tak liczne zgłoszenia :) Cieszymy się, że możemy zobaczyć jak Wasze rodziny przygotowują się do wypraw wakacyjnych. Wybór zwycięzców nigdy nie jest łatwy, ale są zdjęcia, które nas wyjątkowo urzekły :)

Nie przedłużając, podajemy wyniki konkursu:

https://i.wpimg.pl/648x0/upload.abczdrowie.pl.sds.o2.pl/uploads/2018/07/24/10869-lego-duplo-przygody-na-farmie-1-a41ee0111987f31e12071090a5da8bc9ba34c113.jpg

LEGO DUPLO "Przygody na farmie" (10869) trafia do:

1. DariaKulas
2. Lepik
3. pao
4. mmatkapolka
5. magdamagdalena

https://i.wpimg.pl/648x0/upload.abczdrowie.pl.sds.o2.pl/uploads/2018/07/24/10868-lego-duplo-stajnia-z-kucykami-1-d13b7c23fcb6b37938d69cd4ca793442c521d718.jpg

Natomiast LEGO DUPLO "Stajnia z kucykami (10868) wędruje do:

1. Izabeliada
2. MamaiAmelka
3. Magdalenas
4. Aniatsu
5. alen300

Prosimy o przesłanie nam na maila konkursy_parenting@grupawp.pl adresu do wysyłki nagrody wraz z numerem telefonu kontaktowego. W temacie wiadomości należy wpisać swój nick oraz nazwę konkursu.

Dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy zwycięzcom!

Odnośnik do komentarza

Witam zaraz będzie lawina iż nie wygrałam i robię szum ale nie nie na klocki mnie jeszcze stać jak tylko moje dziecko będzie chciało :)
Chciałabym tylko Napisać a wręcz pogratulować rodzicom którzy wygrali i umieli się dostosować do prośby redakcji o podanie imienia i wieku dziecka jak również tym co niestety nie umieli q jednak zostali wybrani. Moim zdaniem dzieci powinny być traktowani na równi wiadomo przecież iż to rodzice brali udział dlatego też powinni się dostosować do was redakcji o co prosiła podczas brania udziału w konkursie. Zauważyłam że coraz mniej ludzi chętnie bierze na tym portalu już udział i chyba też musimy się pożegnać :) Jeszcze raz Gratulujemy wam wygranym!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...