Konkursy

Konkurs "Wakacje z klockami LEGO® DUPLO®"

Odpowiedzi znajdują się poniżej

stas_r

stas_r

Z uwagi na to, że moje maluchy wszystko robią razem (no, chyba że akurat gniewają się na siebie śmiertelnie) trudno było mi pokazać, jak jedno z nich szykuje się do wyjazdu… I nie jest ważne, czy to krótki wypoczynek od codzienności gdzieś w pobliżu czy prawdziwe wakacje. To zawsze zapowiedź przygody.
Oto oni: Hanuśka&Szymek

• konkurs-wakacje-z-klockami-lego-duplo_68520.jpg
56705 stas-r Mężczyzna, 39 lat, Chełm
Redakcja

Redakcja wpis edytowany

Kochani,

dziękujemy Wam za tak liczne zgłoszenia :) Cieszymy się, że możemy zobaczyć jak Wasze rodziny przygotowują się do wypraw wakacyjnych. Wybór zwycięzców nigdy nie jest łatwy, ale są zdjęcia, które nas wyjątkowo urzekły :)

Nie przedłużając, podajemy wyniki konkursu:

https://i.wpimg.pl/648x0/upload.abczdrowie.pl.sds.o2.pl/uploads/2018/07/24/10869-lego-duplo-przygody-na-farmie-1-a41ee0111987f31e12071090a5da8bc9ba34c113.jpg

LEGO DUPLO "Przygody na farmie" (10869) trafia do:

1. DariaKulas
2. Lepik
3. pao
4. mmatkapolka
5. magdamagdalena

https://i.wpimg.pl/648x0/upload.abczdrowie.pl.sds.o2.pl/uploads/2018/07/24/10868-lego-duplo-stajnia-z-kucykami-1-d13b7c23fcb6b37938d69cd4ca793442c521d718.jpg

Natomiast LEGO DUPLO "Stajnia z kucykami (10868) wędruje do:

1. Izabeliada
2. MamaiAmelka
3. Magdalenas
4. Aniatsu
5. alen300

Prosimy o przesłanie nam na maila konkursy_parenting@grupawp.pl adresu do wysyłki nagrody wraz z numerem telefonu kontaktowego. W temacie wiadomości należy wpisać swój nick oraz nazwę konkursu.

Dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy zwycięzcom!

20243 redakcja Kobieta, 32 lata, Lublin
Juustyna

Juustyna

Witam zaraz będzie lawina iż nie wygrałam i robię szum ale nie nie na klocki mnie jeszcze stać jak tylko moje dziecko będzie chciało :)
Chciałabym tylko Napisać a wręcz pogratulować rodzicom którzy wygrali i umieli się dostosować do prośby redakcji o podanie imienia i wieku dziecka jak również tym co niestety nie umieli q jednak zostali wybrani. Moim zdaniem dzieci powinny być traktowani na równi wiadomo przecież iż to rodzice brali udział dlatego też powinni się dostosować do was redakcji o co prosiła podczas brania udziału w konkursie. Zauważyłam że coraz mniej ludzi chętnie bierze na tym portalu już udział i chyba też musimy się pożegnać :) Jeszcze raz Gratulujemy wam wygranym!

52519 juustyna Kobieta, 24 lata, Sandomierz