Konkursy

Konkurs "Minka Miesiąca - Luty 2018"

Odpowiedzi znajdują się poniżej

MagdalenaM

MagdalenaM

co wpadnie jej w rece ;) ostatnio wpadły opasłe słowniki i książki kucharskie ;) czas spędzony na wspólnym czytaniu to wspaniała okazja do zacieśniania więzi z dzieckiem, zainteresowania go słowem czytanym, wspaniała sytuacja edukacyjna wspomagająca mowę ;) nie ma chyba minusów!

56468 magdalenam Kobieta, 29 lat, Świętochłowice
radosna

radosna

8-letnia Karolinka czyta zawsze i wszędzie. Samodzielnie czyta książki od 5 roku życia i daje jej to dużą radość. Zresztą nawet na zdjęciu widać pełną błogość i zadowolenie :) Moja mała czytelniczka...

• konkurs-minka-miesiaca-luty-2018_65623.jpg
36489 radosna Kobieta, 35 lat, Wejherowo
Kinga Barska

Kinga Barska

Mój 7 letni syn Krzyś od zawsze otaczał się książkami, a ja uwielbiam patrzeć jak fascynują go nowoczesne pociągi, z ciekawością śledzi przygody Muminka, utożsamia się z dziećmi z Bullerbyn, boi się o Józusia - bohatera Kliniki w Leśnej Górce, jest przerażony kiedy to myszy zjadły Popiela, a najbardziej, jak wieczorem zasypiając otwiera oczy i prosi, żeby jeszcze kawałek doczytać "Krzysia i gang pelargonii" bo musi wiedzieć jak zakończy się ta historia.

• konkurs-minka-miesiaca-luty-2018_65648.jpg
59055 kinga-barska Kobieta, 34 lata, Drzewica
onca

onca

Filipek (6 lat) i Szymuś (4,5 roku) codziennie czytają swoje książeczki :) Filipek jeszcze sylabuje ale już płynnie łączy. Szymuś początkiem ferii rozpoczął swoją przygodę z czytaniem i bardzo ładnie mu idzie :) Podczas czytania pełne skupienie - mama DUMNA :)

• konkurs-minka-miesiaca-luty-2018_65675.jpg
38187 onca Kobieta, 34 lata, Dąbrowa Tarnowska
drewienko

drewienko

Pola, 14 miesięcy... "Bo w książkach to są TAAAAKIE RZECZY!!!"

• konkurs-minka-miesiaca-luty-2018_65676.jpg
36479 drewienko Kobieta, 40 lat, Piekary Śląskie
drewienko

drewienko

+ fotka Hani (6 lat), która rozpoczęła przygodę z czytaniem dla małej Poli od tematów czarno-białych :)

• konkurs-minka-miesiaca-luty-2018_65677.jpg
36479 drewienko Kobieta, 40 lat, Piekary Śląskie
zuzanna005

zuzanna005

Szymek, 2 lata 8 mies.
Czego maluch nauczy się z książek…?
- Cio ta Malysia wyrabia?
- Malysiu telaz to sama się baw!
- Koniec? To cio telaz czytamy???

• konkurs-minka-miesiaca-luty-2018_65679.jpg
56608 zuzanna005 Kobieta, 34 lata, Chełm