Konkursy

Konkurs "Rodzinne przygotowania do Świąt"

Odpowiedzi znajdują się poniżej

MagdalenaM

MagdalenaM

Mikołaju mój kochany jestem jeszcze mała
Ale na te święta piękne przygotuję się cała!
Już pierniczki Ci upiekłam i ciasto przepyszne,
Misie też poukładałam- żeby było ślicznie!
Już odliczam z tchem zapartym dni do świąt pozostałe,
Poza buzią, którą widzisz- raduje się serce całe!
Już kreację przymierzyłam - całkiem dobrze leży,
I buziaka dałam mamie - chyba się należy?
Więc jak widzisz robie wszystko to co tylko umiem
Bo pomagać trzeba zawsze - dobrze to rozumiem!

• konkurs-rodzinne-przygotowania-do-swiat_63834.jpg
56468 magdalenam Kobieta, 29 lat, Świętochłowice
Karolinaumm

Karolinaumm

Razem z synkiem pierożki lepimy, dekoracje świąteczne kleimy i choinkę nimi ozdobimy. By wszystko piękne i cudne było, by w domu święta z daleka czuć było, by Mikołaj z daleka wiedział gdzie mieszka Hasio bo grzeczny w tym roku był niezmiernie i mamie pomagał pięknie.

• konkurs-rodzinne-przygotowania-do-swiat_63835.jpg
58204 karolinaumm Kobieta, 24 lata, Chojnice
agatalata

agatalata

U nas przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia idą pełna parą. Córka pomaga w przygotowywaniu pierniczków, podczas porządków i strojenia mieszkania. Jednak szczególnie zmotywowana do działania jest podczas wykonywania ozdób choinkowych:) Wtedy może rozwijać się kreatywnie. Małgosia ma 5 lat.

• konkurs-rodzinne-przygotowania-do-swiat_63843.jpg
55115 agatalata Mężczyzna, 32 lata, Mysłowice
~Kasia92

~Kasia92

Święta to cudowny czas . W tym roku zasiadzie z nami coreczka ma 11 miesiecy . to byl najpiekniejszy przezent . nasze przygotowania hmm mama sprząta a córeczka układa po swojemu

Katarynka181

Katarynka181

Tegoroczne ubieranie choinki było inne niż zwykle. Kaja zawieszła wszystkie bombki w jednym miejscu, a dla najmniejszych ozdób zrobiła gniazdo wyścielone chusteczkami. Wiele frajdy sprawiło jej zakładanie łańcuchów na szyję. Te przygotowania do świąt na pewno pozostaną w naszej pamięci na długo.

58217 katarynka181 Kobieta, 31 lat, Mieścisko
tynka915

tynka915 wpis edytowany

Sara, z pierwszych świąt niewiele pamięta, miała wtedy 4 miesiące. Teraz ma 16 miesięcy i aktywnie pomaga w przygotowaniach do świąt. Uwielbia pomagać, obserwować i uczyć się nowych rzeczy :)
Tak więc krokiety to będzie jej specjalność.. w każdym bądź razie przepis na naleśniki już zna :) teraz smażymy !
Wesołych świąt !

• konkurs-rodzinne-przygotowania-do-swiat_63893.jpg
58206 tynka915 Kobieta, 28 lat, Gorzów Wielkopolski
tekla123

tekla123

Kiedy święta się zbliżają wszyscy w domu pomagają. Mama, tata, babcia, dziadek także ciocia i szkrab mały uczestniczą w przegotowaniach.
Bartuś, który ma prawie dwa latka z wielkim zaangażowaniem robi pierniczki i dekoruję choinkę.
Najbardziej mu się podoba że jest cała rodzina i każdemu może pomagać. Święta są super

• konkurs-rodzinne-przygotowania-do-swiat_63901.jpg
53029 tekla123 Kobieta, 32 lata, Kraków