Skocz do zawartości
Forum

Konkurs „Czas mamy i córki”


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani,

każda mama wie, jak istotny jest czas spędzony razem z córką. To nie tylko moment na zabawę, ale też na budowanie unikalnej więzi oraz wspieranie jej rozwoju. Od jakości relacji pomiędzy mamą a córką zależy również to, jak będą wyglądały jej kontakty z innymi ludźmi już w dorosłym życiu.

Chcielibyśmy, abyście pokazali nam, jak wyglądają wasze chwile spędzone razem z córką. Zapraszamy was serdecznie do udziału w konkursie LEGO® Friends!

Do wygrania zestawy klocków LEGO® Friends, które z pewnością uprzyjemnią wyjątkowe chwile mamy i córki:
• 10 zestawów klocków LEGO® Friends Słoneczny katamaran (41317);
• 30 zestawów klocków LEGO® Friends Transport motorówek Andrei (41316).

https://i.wpimg.pl/648x0/upload.abczdrowie.pl.sds.o2.pl/uploads/2017/07/10/legokonkursgrafika-0b27c12dfad5a0c4b1f4c64513a7792c207ca108.jpg

Zadanie konkursowe:
Dodaj w wątku na forum zdjęcie przedstawiające wyjątkowe chwile, które spędziłaś ze swoją córką lub opisz nam słownie, jak wyglądał wasz wspólnie spędzony czas.

Zdjęcie musi mieć max 1 MB, by wgrało się w wątku na forum.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Konkurs trwa do 25 lipca 2017 r. do północy. W ciągu 7 następnych dni roboczych wybierzemy zwycięzców!

Biorąc udział w konkursie, akceptujesz jego regulamin.

Odnośnik do komentarza

Jestem Mamą Małej Łobuziary, która psoci i figluje dzień cały ;).
Poranek od arii rozpoczyna, bo głodna jest dziewczyna.
A gdy już akumulatory naładuje, to nieziemska energia z niej emanuje.
Biega, krzyczy, wszędzie się wspina - bynajmniej nie jest delikatna jak balerina :D
Grzeczne dziecię się kiedyś Mamie marzyło a tu takie Diablątko się w Rodzinie pojawiło ;).
Jednak pomimo ogromu zajęć, czasem na chilkę u boku Mamy przystaje.
Podpatruje co w modzie piszczy, bo Ona też chce błyszczeć.
I trendy lata naśladuje, pazurki na czerwono ze mną maluje :D.
Kiedyś Moja Łobuziara piękną kobietą będzie a póki co, niech sobie psoci i figluje - dzięki temu odwagi nabędzie.

monthly_2017_07/konkurs-czas-mamy-i-corki_59147.jpg

Odnośnik do komentarza

Jestem przeszczęśliwą mamą dwóch wspaniałych Księżniczek - Zosi i Lenki. Uwielbiamy spędzać wspólnie chwile, bawić się, rozmawiać, wygłupiać, jeździć na wycieczki, chodzić na spacery. Wiadomo w życiu codziennym przy natłoku obowiązków są to cenne chwile łapane kiedy się tylko da. Ale w trakcie wakacji podczas urlopu jesteśmy razem 24 godziny na dobę i mamy ogrom czasu dla siebie. Staramy się wówczas gdzieś wyjechać, poznać nowe miejsca, odkryć coś nowego. W tym roku odwiedziliśmy i zwiedziliśmy piękny Gdańsk. Było jak zwykle wspaniale, rodzinnie, wesoło - humory dopisywały, a wspólnie spędzony czas - bezcenny:)

monthly_2017_07/konkurs-czas-mamy-i-corki_59155.jpg

Odnośnik do komentarza

Myślę że każda chwila jest tą wyjątkową ,nawet jeżeli siedzę z córeczką na kanapie to wiem że to piękna chwila i nasz czas.Mam ogromne szczęście bo jestem mamą dwóch skarbów z córką rozumiemy się bez słów obie uwielbiamy wycieczki, zabawę ale co najważniejsze obie kochamy śmiech zarażamy się nim nawzajem ,czasami wystarczy głupia mina aby dzień był piękniejszy i to nawet wtedy gdy mym mamy mamy gorszy dzień.

monthly_2017_07/konkurs-czas-mamy-i-corki_59161.jpg

Odnośnik do komentarza

Jedną z pierwszych najpiękniejszych chwil, które przeżyłam było zobaczenie córeczki zaraz po porodzie. Szczęście i duma z tego że w końcu mogę wziąć ją w ramiona, utulić i pocałować... to chwila, której nie da się zapomnieć i pozostanie w moim sercu na zawsze :) Ale w życiu każdej matki przepełnionej macierzyńską miłością jest mnóstwo wspaniałych i wzruszających momentów :) Pierwszy świadomy uśmiech, pierwsze kroczki, pierwsze słowo :) Staram się aby naszych wspólnych chwil było jak najwięcej a każdy dzień przynosił kolejne piękne wspomnienia :) Razem odkrywamy świat, bawimy się, śpiewamy, czytamy książeczki, spacerujemy... :) Wszystko to bardzo nas do siebie zbliża i owocuje pięknym i bezwarunkowym uczuciem - MIŁOŚCIĄ :)

monthly_2017_07/konkurs-czas-mamy-i-corki_59173.jpg

Odnośnik do komentarza

Gdy nasze chłopaki na rower się wybierają, nam się różne pomysły po głowach pętają. Sesje fotograficzne sobie urządzamy, ze śmiechem i radością te chwile spędzamy. Córka wymyśla stroje i stylizacje, potem przed aparatem ustawia akcje.
Piękną pamiątka zdjęcia te są i najpiękniejszą chwilą spędzaną z córeczką mą :-)

monthly_2017_07/konkurs-czas-mamy-i-corki_59182.jpg

Amelia i Tobiasz - 15.02.2008 :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...