Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Hity Mother&Baby 2017"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

W kategorii ,,Produkt przyjazny dziecku” z wielkim przekonaniem wybieram Otulacz noworodkowy i wkład newborn Mommy Mouse. Za dwa miesiące zostanę mamą i jak każda matka chcę jak najlepiej dla swojego dziecka. Wszyscy wiemy, że spokojny i zdrowy sen jest niezbędny dla noworodka, który przez kilka pierwszych tygodni przesypia większość doby. Skoro jest to ważny aspekt życia maluszka to trzeba dołożyć wszelkch starań, aby sen dziecka był jak najlepszy. Przeprowadzone badania oraz własne doświadczenie wskazuje, że dziecko czuje się najepiej kiedy jest otulone, wtedy czuje się bezpieczne nawet, gdy w pobliżu nie mam mamy. Kiedy przestrzeń wokół jest ograniczona, dziecko czuje się jakby cały czas było w brzuszku i wtedy jest mu dobrze. Dlatego stawiam na otulacz - dobre samopoczucie oraz sen mojego dziecka. Wiadome jest, że sen pełni bardzo ważną rolę w życiu małego człowieka, wpływa na jego kondycję, rozwój a także urodę. Więc drogie mamy dbajmy o sen naszych maluszków.
W kategorii ,,Produkt przyjazny mamie" numerem jeden dla mnie jest Biustonosz LILLY MITEX. Świeżo upieczona mama nie widzi nic poza swoim maleństwem, ale mimo tego powinna widzieć również ,,siebie". Pomimo tego, że została mamą to jest także kobietą a kobiety powinny również pomyśleć o sobie, zadbać o swój wygląd, swoją wygodę i o swój komfort. Dobrze dobrany biustonosz świetnie podtrzymuje obolałe piersi, dopasowuje się do nich, jest komfortowy w noszeniu, nie uwiera, a co najważniejsze pozwala szybko nakarmić swoje maleństwo. Więc mamusie biegnijcie do sklepów po biustonosze dla mam, są idealne każda z was będzie się czuła w nim wspaniale.

Odnośnik do komentarza

Produkt przyjazny dziecku wybieram Katarek poleciła mi go położna wiele razy stosowałam i jestem zadowolona z efektów Jeśli chodzi o produkt przyjazny mamie to głosuję na poduszkę ciążową jest super wiele razy ratowała mi życie poprawiała komfort spania , odciążała kręgosłup nie byłam pewna ale po zastosowaniu już wiem i polecam

Odnośnik do komentarza

W Kategorii "Produkt Przyjazny Dziecku" wybieram Otulacz noworodkowy i wkład newborn Mommy Mouse.

Wybieramy pieluszki wielorazowe,
ponieważ są ekologiczne, naturalne i zdrowe.
Pranie nam problemów nie sprawia,
Córcia się żadnej alergii nie nabawia,
bowiem w pieluszkach żadnej chemii nie ma,
czysta naturalność i to żadna ściema.
Nie trzeba wciąż wyrzucać pieluchowych ton śmieci,
wpływają dobrze na rozwój bioderek u dzieci.
Śliczne wzorki, których jest wybór tak wielki,
więc Mommy Mouse zakładamy dla naszej Gabrysieńki.

W kategorii "Produkt Przyjazny Mamie" wybieramy Chustę Rainbow Bamboo.

Chusta pozwala być sercem i duszą bliżej siebie
i poczuć pewność, że mam Największe Szczęście obok siebie.
I najpiękniejszy widok gdy Córcia słodka wtulona
zasypia właśnie w moich ramionach.

Odnośnik do komentarza

Kochani,

po pierwsze - bardzo Wam dziękujemy za udział w konkursie i głosowaniu :-)

Po drugie - wyniki głosowania zostały ogłoszone 11 czerwca, drugiego dnia Targów. Głosy wzięte pod uwagę musiały spełniać warunki konkursu, a więc jedno zgłoszenie miało zawierać dwa produkty - jeden Przyjazny Dziecku, drugi Przyjazny Matce.

Statuetki Hity Targów Mother & Baby trafiły do:
1. W kategorii Produkt Przyjazny Dziecku:
I. miejsce: Mommy Mouse (Otulacz noworodkowy i wkład newborn Mommy Mouse)
II. miejsce: Katarek Complete
III. miejsce: tyle samo głosów: (Dreaming Memi komplet pościeli do kołyski) oraz Pufuf

2. W kategorii Produkt Przyjazny Mamie:
I miejsce - Paczuszka Maluszka
II miejsce - Pufuf
III miejsce - Rainbow Bamboo (chusta) – Luna Dream

Po trzecie - wybraliśmy również zwycięzcę konkursu, który otrzyma główną nagrodę - pobyt dla 2 osób na weekend w Hotelu**** SPA & FAMILY Dom Zdrojowy. Jest nim osam!!! Serdecznie gratulujemy i prosimy o przesłanie imienia, nazwiska oraz numeru telefonu na mail konkursy_parenting@grupawp.pl, byśmy mogli przekazać dane do fundatora nagrody :-) W temacie wiadomości należy wpisać nazwę konkursu oraz swój nick.

Gratulujemy raz jeszcze!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...