Konkursy

Konkurs „Dzień dziecka z Kinderkraft”

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~afka bafka17

~afka bafka17

Ja biorę udział w konkursie dla mojej chrzesnicy która niedlugo pojawi się na świecie, jako dobra ciocia chciałabym jej umilic pierwsze dni i tygodnie na świecie. Dlatego rewelacją dla niej byłby huśtawka leżaczek melodie GINO UP Kinderkraft w której mogła by sobie smacznie spać dla takiego maluszka to pełnia szczęścia.

MamaSzymona

MamaSzymona

Najbardziej ucieszy nas huśtawka leżaczek moskitiera NANI UP Kinderkraft. Szymuś ma już dwa latka, ale za chwilę będzie miał rodzeństwo, fajnie gdybyśmy mogli maleństwo przywitać na świecie nowym prezentem. Huśtawka zapewne pomoże mamie w opiece nad dwójką urwisów :)

55890 mamaszymona Kobieta, 34 lata, Warszawa
magdaEf

magdaEf

Moja córka ucieszyłaby się najbardziej z rowerka biegowego oraz kasku. Rowerek taki ma wiele zalet:
-Jazda na rowerze daje dużo radości - jest świetną zabawką oraz i środkiem do transportu
-dobrze wpływa na kondycje zdrowotną - brak pedałów i konieczność odpychania się od podłoża nogami pozwala na znacznie lepsze opanowanie równowagi, a następnie szybszą naukę jazdy na większym rowerze :)
-buduje poczcie własnej wartości - samodzielna jazda dodaje odwagi, dziecko zdobywa nowe umiejętności

Rowerek biegowy pomaga też rodzicom ;) bo spacery piesze są męczące dla dzieci.

Od dawna marzymy o takim prezencie :)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3ej28mhgnig12.png]Tekst linka[/url]

33935 magdaef Kobieta, 29 lat, Lublin
misia1994

misia1994

Moja Corka jak by umiala mowic to by poprosila o hustawke dla kuzynki ktora ma 3 tyg a my zostajemy rodzicami chrzestnymi ;) byla by piękna pamietka od Was dla niej ;) sami mamy od was hustawke ktora pomaga nam w zyciu.

--

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s8ribsbwki7my.png

47201 misia1994 Kobieta, 25 lat, new york
~Karolina Cygan

~Karolina Cygan

Moja córeczkę, ktora w lipcu skończy dwa latka z całą pewnością uszczęśliwiłby rowek biegowy. Gabrysia jest bardzo aktywnym i wesołym dzieckiem. Jeżdżąc na takim super rowerku mogłaby pozbyc się nadmiaru energii i świetnie się bawić. To byłby super prezent na urodziny

Mulisia

Mulisia

Na początku był ... konik na biegunach :), który jednak został ( przy delikatnej pomocy mamy) okiełznany. A teraz? Teraz może być już tylko lepiej, więc rowerek biegowy jest następny w kolejności, aby stać się nieodłącznym przyjacielem dla mojego smyka, tudzież towarzyszem dziecięcej eskapady. Wszakże turystyka rowerowa jest w modzie, ścieżek rowerowych przybywa, więc nie pozostaje nic, tylko "stąpnąć w pedały" i wyruszyć ku dziecięcej Arkadii !

41852 mulisia Kobieta, 37 lat, Białystok
siostra

siostra

Moją córcię i oczywiście mnie ;) najbardziej uszczęśliwił by leżaczek z funkcją bujania. Ponieważ córcia uwielbia gdy ją się kołysa. Ale wiadomo nie da się tego robić non stop ;) Leżaczek pomógł by mi uwolnić swoje ręce i nie musiała bym czekać na drzemkę córci by spokojnie zrobić obiad a i może dzięki kołysaniu i kilku fajnym funkcjom tego fotelika i obiad mogli byśmy z mężem zjeść w większym spokoju ;) :)

41708 siostra Kobieta, 35 lat, Oświęcim
~Gabi09

~Gabi09

U nas zdecydowanie lezaczek Unimo ma cieple miejsce w serduchu :)
Gdy starsze rodzenstwo sie bawi, albo pomaga mamie w kuchni, Trzeciorodny moglby na to wszysto patrzec, z wygodnej perspektywy. A przy okazji miec frajde z bujania. Poza tym lezaczek porzadnie wykonany, stabilny, da rade nawet jeszcze nieokielznanym wylewom uczuciowosci starszakow do mlodszaka.

duska11

duska11

Moją półroczną córeczkę zadowoliłby każdy leżaczek-bujaczek, ale przekroczyła już 9 kilogramów, więc czas już będzie niedługo przymierzyć się do rowerka biegowego.

11093 duska11 Kobieta, 39 lat, Białystok