Skocz do zawartości
Forum

Test kosmetyków marki EMOTOPIC


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Z ogromną przyjemnością przyjęłam wiadomość o testowaniu nieznanego mi preparatu EMOTOPIC 3 w 1. Nie znam takiego kosmetyku, który miałby aż trzy zastosowania: kąpiel, mycie ciała, natłuszczanie. Na początku -zgodnie z instrukcją- dodałam do kąpieli po której na mojej skórze pozostał delikatny film, który natychmiast się wchłonął pozostawiając skórę miękką i delikatną. Nie wymagała stosowania żadnych balsamów czy kremów.Następnego dnia po prysznicu całe ciało nasmarowałam preparatem EMOTOPIC, który nie tworzy lepkiej warstwy, jest niezwykle wydajny, gdyż niewielka jego ilość wystarcza na posmarowanie dość sporej powierzchni ciała. Ta opcja stosowania preparatu najbardziej mi odpowiada. EMOTOPIC jest gęsty, o zapachu neutralnym i przyjemnie rozprowadza się po skórze. Jestem bardzo zadowolona z jego skuteczności, gdyż moja skóra stała się jedwabista, bez wysuszenia i szorstkości. Jak do tej pory najlepszy kosmetyk tego rodzaju jaki przyszło mi używać. Bardzo polecam.

monthly_2017_03/test-kosmetykow-marki-emotopic_56000.jpg

:read::36_3_19::36_3_19:

Odnośnik do komentarza
Gość kasia t. emotopic

"Maamo! swędzi"- te słowa napawały strachem moją mamę, która od razu skupiała uwagę na moich rękach i dłoniach. Zaczerwienione, przesuszone, swędzące, a czasem nawet pękające. Zdarzało się wręcz, że bycie we własnej skórze bolało. W dawnych czasach nie było jakiegoś wybitnie dobrego leku na to schorzenie. Mama korzystała z wielu maści i kremów, aby mi pomóc, ale żaden z nich nie zdawał egzaminu tak do końca. Do dzisiaj, już jako dorosła osoba, niekiedy borykam się z AZSem. Teraz mam to ułatwienie, że coraz więcej firm próbuje temu problemowi zaradzić. Wytrwale szukałam swojego wybawcy i chyba znalazłam. Od jakiegos czasu jestem zachwycona linią Emotopic Pharmaceris. Zwłaszcza zimą grozi mi, że będą straszyć przesuszonymi do granic możliwości, popękanymi, niemalże białymi z łuszczenia dłońmi. Typowe kremy drogeryjne absolutnie nie radzą sobie z problemem, wręcz pogarszają sprawę. Zazwyczaj zostawiają tłusty film, pod którą cierpi skóra. I jaką wizytówką takie dłonie są dla kobiety? Z całą mocą mogę stwierdzić, że dopiero linia Emotopic Pharmaceris w zupełności spełnia moje wymagania. Po zastosowaniu preparatu 3w1 intensywnie natłuszczającego do ciała, skóra jest jak nowo narodzona. Idealnie mięciutka, nawilżona i jakby odprężona, wyciszona. Nie męczę się w niej ;-). Jest ukojona. Te emolienty łatwo się rozprowadzają, są bezzapachowe, nie pozostawiają lepkiego filmu. Bardzo szybko się wchłaniają. Zawsze uważałam, że ideały nie istnieją. Chyba pora się wycofać z tego przekonania, bo właśnie na ideał trafiłam. Jak dla mnie to mistrzowswo, dziękuję. Emolienty sprawdziły się u nas też u młodszego i starszego pokolenia. U maluszka widoczne są predyspozycje do przesuszającej się, zaczerwienionej skóry. Z kolei moja babcia boryka się z łuszczycą (co do zasady używa maści typu Dermovate). Na oboje z nich emolienty Pharmaceris działają bardzo dobrze. Po kąpieli emolientowej dziecko o wiele lepiej śpi, widać, że jest zrelaksowane i uspokojone. Babcia z kolei zaczęła częściej używać emolientów, które bardzo jej pomagają niż maści hormonalnych (kiedyś to maści hormonalne były u niej na porządku dziennym). Mimo, że ma swoje lata, jej skóra jest gładka i przyjemna w dotyku. A jeszcze niedawno bywała szorstka jak tarka.

Odnośnik do komentarza

Swędzi, piecze, podrażnienia, łuszcząca się skóra...
Z moim dzieckiem mamy bardzo problematyczną skórę, dlatego nagłe pojawienie się w naszym życiu Emotopicu stało się przełomem.
Produkt zaskakuje swoją uniwersalnością, jeden produkt do mycia i smarowania- zwykle kończyło się jeszcze większym podrażnieniem, a tu UWAGA! Niespodzianka! Preparat nie tylko nie zrobił skórze krzywdy, ale już po kilku zastosowaniach suche plamy znikły i zaczerwienienie zaczęło się zmniejszać. Używałam go z ciekawości na 3 sposoby. Sama pod prysznic, dla dziecka do kąpieli, a po kąpieli smarowałam i siebie i dziecko niewielką ilością produktu. Bo naprawdę nie wyobrażam sobie skończyć ten wielki 500 ml słoik, który jest niesamowicie wydajny. Naprawdę na całe ciało wystarczy odrobina, do kąpieli również i nasza skóra jest wdzięczna. Naprawdę polecam dla mam i ich maluchów, które mają problemy z alergiczną, trudną skórę i wiele produktów je podrażnia.

Odnośnik do komentarza

A już załamywałam ręce, już myślałam, że taki nasz los- aż tu pojawił się niczym rycerz na białym koniu EMOTOPIC 3w1! Ale od początku.
W rodzinie nikt nie miał wcześniej alergii ani AZS. O tym się czytało, ale na oczy się tego nie widziało. Dopóki nie pojawiła się na świecie nasza druga córka. I jej skóra od początku wydawała się mi po prostu zbyt sucha. Wiecie, że nawet jej stópki były szorstkie?! Potem pojawiły się plamki, więc natychmiast pobiegliśmy do lekarza.Doktor obejrzała i już wszystko stało się jasne. Okolice łokci, pachwin, brzuszek zaczerwienione suche plamy. Kupiliśmy w aptece jeden preparat do kąpieli, wydawał mi się jednak nazbyt tłusty . Po specjalistycznym balsamie też spodziewałam się więcej, a zaczerwienia i suchość nie ustępowały. I nagle EMOTOPIC i to jeszcze 3w1. Pomyślałam, że to pewnie kolejny chwyt reklamowy, że nie ma produktów-cudów. Przedziwne opakowanie i konsystencja okazały się jednak strzałem w 10! Świetne, że mogę Julkę kąpać w tym samym produkcie którym mogę ją również smarować bezpośrednio na skórę. Po pierwszym użyciu plamki się pomniejszyły. No jasne, że nie zniknęły od razu ale różnica była widoczna gołym okiem. Cieszę się, że jeden produkt jest tak różnorodny i daje wachlarz możliwości przy używaniu. To wygoda mieć na półce jeden produkt a nie kilka. Poza tym jest to produkt delikatny ale jednocześnie skuteczny. Widzę, że skóra małej stała się bardziej nawilżona i po prostu zdrowsza. Nie warto załamywać rąk, jeśli w naszym rękach jest Emotopic to musi być dobrze!

Odnośnik do komentarza

Produkt genialny. Jest bardzo wydajny i jest do wszystkiego. Do kąpieli, mycia i smarowania. Moja córka zmaga się od małego z atopowym zapaleniem skóry i dopiero po zastosowaniu Emotopic widać wyraźną poprawę. Większość kosmetyków nawilżało jej skórę na krótko, cały czas pojawiały się zaczerwienienia i swędzenie. Teraz córka przesypia spokojnie noce, przestała się ciągle drapać, rzadziej ją smarujemy a skóra jest gładka przez długi czas. Polecam wszystkim z problemami AZS:)

Odnośnik do komentarza

Zwykle sceptycznie podchodze to takich rzeczy ale zostałąm mile zaskoczona. Emulsja sprawdziła sie na córci któe z każdą aplikaćja (kąpiel i jako balsam) mniej się drapie skóa nie jest podrażniona ani zaczerwieniona. Dodatkowo używam go jako balksam do ciała dla młodeszego synka , który całe szczęście nie ma problemów ze skórą. Z wiekiem także y mnie pojawił sie problem z suchą swędzącą skóą i po 1 alikacji jako żel pod prysznic pozbyłam sie (oby na dłuzej sedzącej skóry. Po użyciu jako balsam zauważam lekka poprawę :) Polecam

Odnośnik do komentarza
Gość becia123

Już myślałam, że skóra mojej córki nie może być tak miękka i delikatna jak skóra większości niemowlaków. A jednak! Emotopic 3w1 w 100% spełnia moje oczekiwania. Dobrze nawilża oraz koi podrażnioną i przesuszoną skórę, a do tego jest wydajny. Zdecydowanie polecam!

Odnośnik do komentarza

Każda mama, której kilkumiesięczne dziecko dostaje diagnozę atopowego zapalenia skóry, jest przerażona. Kiedy na skórze mojego dziecka pojawiły się czerwone placki, wysypka i suchość, popędziłam do lekarza. Diagnoza brzmiała dla mnie jak wyrok, nie znałam wcześniej tej choroby, nikt w rodzinie jej nie miał.

Zaczęłam więc czytać, dowiadywać się i zauważyłam, że na rynku jest wiele linii preparatów przeznaczonych dla skóry z tym problemem, bo choroba ta jest coraz częstsza.

Przeszłam przez testowanie różnych firm, kosmetyków, składników. Wciąż nie znajdywałam tego „naj”. Zdarzało się, że zamiast polepszać, pogarszały wygląd skóry. Kiedyś nawet po użyciu pewnego balsamu, dziecko po godzinie zaczęło płakać, a zmiany się zaostrzyły.

Z wielką nadzieją podeszłam więc do spróbowania Emotopic 3w1. Nie znałam wcześniej tej serii. Pharmaceris jako firma jest mi znana, bo mam z niej różne kosmetyki dla siebie.

Pierwsze co przykuło moją uwagę to duża pojemność. Półkilogramowe opakowanie to możliwość użytkowania przez długi czas, bo produkt jest wydajny.

Funkcjonalność, czyli 3 możliwości użycia w jednym, to dla mnie zupełna nowość w preparatach dla skóry atopowej. Bardzo sobie chwalę to, że jeden kosmetyk zastępuje trzy, bo jest to, po prostu, bardzo wygodne i więcej miejsca zostaje w łazience.

Stosuję Emotopic 3w1 do codziennej kąpieli i do smarowania po niej skóry mojego dziecka. Łatwo się rozpuszcza w szklance, której zawartość wlewam do kąpieli. Skład jest delikatny i przyjazny.
Efekt był widoczny już po pierwszym razie – skóra uspokojona, chłodna, a nie rozgrzana chorobowo.
Już po tygodniu zaczerwienia na skórze mojego syna, zmniejszyły się. Obserwowałam to z dużą radością, bo wraz z postępującą remisją, moje dziecko stawało się spokojniejsze. Już go nie swędziało, nie drapało, płakał mniej i spokojnie przesypiał noc.
Konsystencja jest delikatna. Ja sama spróbowałam funkcji odżywiającej skórę i posmarowałam tym balsamem łokcie i kolana. Od razu skóra stała się miękka, gładka, jestem zadowolona z tego efektu. Myślę, że zwłaszcza zimą, gdy moja skóra jest przesuszona, chętnie będę używać 3w1 jako balsam dla siebie.

Podsumowując, 3w1 zostaje z nami. Sprawdziłam już cenę, bo chcę zakupić kolejne opakowanie i uważam, że na tle konkurencji jest bardzo korzystna, świetny stosunek jakości i wielkości opakowania do wydanych pieniędzy. Stan skóry mojego dziecka jest w bardzo dobrej kondycji, co mnie jako matkę szczególnie cieszy, bo wiem, że moje dziecko nie cierpi, za to może się rozwijać i cieszyć dzieciństwem jak dziecko bez AZS. Emotopic 3w1 pozwolił mi oswoić chorobę skóry mojego dziecka, wyciszyć ją i sprawił, że zamiast się zamartwiać, mogę cieszyć się z macierzyństwa.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie! Dzięki temu testowaniu poznałam naprawdę rewelacyjny preparat na dolegliwości skórne mojego dziecka, które także od pewnego czasu podziela moje zadowolenie :-) Zosia ma AZS, aby te stany zapalne zniwelować długo szukałam odpowiedniego preparatu, Emotopic 3 w 1 to produkt, który w tym przypadku sprawdza się doskonale. Jest idealny na wrażliwą i suchą skórę. Koi ją i redukuje świąd, dobrze nawilża i nie uczula. Produkt jest doskonały jako balsam i jako emulsja do mycia ciała - to ratunek dla skóry atopowe.
Jego wydajność i szybkość działania po prostu zaskakuje! Preparat Emotopic ma kremową konsystencję, jest bardzo delikatny a jego zapach praktycznie nie wyczuwalny. Dodatkowym plusem produktu jest to, że jest to preparat typu 3 w 1 - jako natłuszczająca emulsja do kąpieli, preparat myjący do ciała i preparat do natłuszczania. Pozwala to z pewnością zaoszczędzić na zakupie dodatkowych preparatów pielęgnacyjnych.
Emotopic nie jest tłusty, jak to czasami bywa w podobnych preparatach, a mimo to świetnie nawilża ciało, doskonale rozprowadza i nie pozostawia lepkiej warstwy.
W swoim składzie posiada m.in. olej Canola i olej konopny, to dzięki nim właśnie tak doskonale koi i działa przeciwświądowo! Dodatkowym plusem preparatu jest to, że jego stosowanie nie ma ograniczeń wiekowych, jest dla małych i dużych borykających się z takimi problemami skórnymi jak: AZS, łuszczyca i egzema.
Jego pojemność jest dość duża a wygodne opakowanie pozwala wykorzystać produkt do końca.
Produkt jest tak rewelacyjny, że postanowiłyśmy razem z Zosią udostępnić krótką opinię również na innej stronie internetowej, niech doskonała opinia nt. Emotopic podbija internet i niech wszyscy się dowiedzą, że to naprawdę produkt spełniający najwyższe wymagania. Polecamy serdecznie Justyna i Zosia ! :-)
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,116561,emotopic-preparat-3w1-intensywnie-natluszczajacy,1510236.html#review-1510236

Odnośnik do komentarza

Z problemami skórnymi córeczki borykamy się mniej więcej od pierwszego miesiąca życia. Wtedy też lekarz powiedział nam o atopowym zapaleniu skóry, którego objawy nasilały się dodatkowo przy skazie białkowej. Sprawdziliśmy wiele kosmetyków dostępnych na rynku, mniej lub bardziej skutecznych. A przyznać trzeba, że doświadczenie w tej dziedzinie mamy! Z serii Emotopic mieliśmy okazję sprawdzić emulsję do kąpieli, której z czystym sumieniem możemy wystawić 5+, dlatego też tak chętnie zgłosiłyśmy się z córą do przetestowania nowości od Emotopic, czyli preparatu 3w1.
Emotopic 3w1 oceniam naprawdę pozytywnie. Przede wszystkim ze względu na jego właściwości lecznicze dla skóry. Dosłownie lecznicze, bo bardzo szybko pomógł skórze mojej córeczki. Nie tylko zniwelował podrażnienia i suchość skóry, ale praktycznie w ogóle pozbył się problemu atopowego zapalenia skóry. Córcia przestała się drapać i w końcu zaczęła spokojnie spać. Właśnie świąd był u nas największym problemem. Córa potrafiła drapać się nawet do krwi, a takiemu maluszkowi nie da się wytłumaczyć, by tego nie robił.
Ponadto Emotopic 3w1 świetnie się wchłania, pozostawia delikatną warstwę ochronną na skórze. A co najważniejsze działa na długo. Po raz pierwszy w ciągu dnia nie musiałam dodatkowo natłuszczać skóry córeczki.
Emotopic 3w1 to świetna konsystencja, dobrze rozprowadza się zarówno w przypadku przygotowywania kąpieli, jak bezpośrednio na skórze jako preparat natłuszczający. Jego zapach jest bardzo delikatny, neutralny, w zasadzie jakby go w ogóle nie było. A to bardzo ważne jest w kosmetykach do pielęgnacji dla niemowląt. Jego główny składnik to emolienty, czyli składnik najbardziej poszukiwany w kosmetykach dla dzieci. A swoje właściwości przeciwświądowe zawdzięcza dwóm naturalnym olejom. Taki skład wśród naszych kosmetyków lubię najbardziej.
To, co szczególnie mnie urzekło w tym preparacie to jego wielozadaniowość. Przetestowaliśmy go naprawdę na różne sposoby. Po pierwsze do mycia ciała. Skutecznie myje, nawilża i pozostawia skórę miękką i miłą w dotyku. Po drugie w kąpieli. Muszę przyznać, że taka kąpiel to prawdziwy rarytas. Skóra córki była wyjątkowo nawilżona, miękka i gładka. Po takiej kąpieli nie musiałam już dodatkowo natłuszczać delikatnej skóry córeczki. Po kilku takich kąpielach podrażnienia znacząco się zmniejszyły, a świąd ustępował. Jednak prawdziwą niespodziankę zrobił mi Emotopic, jako preparat natłuszczający. Świetnie się rozprowadza, a przyznam, że z tym miałam problem z wieloma innymi kosmetykami. Dodatkowo szybko się wchłania i mimo, że to preparat natłuszczający to skóra nie jest tłusta, a nawilżona. Co więcej Emotopic 3w1 miałam okazję przetestować również i ja. Często mam problem z egzemą, głownie na dłoniach. Sporo proszków, płynów czy mydeł, nie uczula. Szorstkość, swędzenie i nieestetyczny wygląd to moja największa bolączka. Dodatkowo warunki atmosferyczne czy sezon grzewczy w domu nie ułatwiał mi walki z egzemą. Emotopic zrobił to nie tylko skutecznie, ale również szybko. Emotopic 3w1 świetnie sprawdził się nie tylko w trzech różnych zastosowaniach, ale również na skórze dziecięcej i dorosłej. Muszę przyznać, że właśnie takiego kosmetyku w naszej łazience nam brakowało!
O ile córcia nie powie mi, jak się czuje po zastosowaniu Emotopic, a mogę tylko wyciągać wnioski poprzez obserwację. O tyle w tym przypadku mogę sama stwierdzić, że Emotopic nie tylko nawilża i chroni skórę, ale faktycznie działa leczniczo. Łagodzi podrażnienie, świąd i suchość skóry.
Po tak szerokim spektrum działania nie pozostaje nic innego jak wystawić pozytywną opinię. Jeszcze nigdy tak szybko nie udało nam się uporać ze zmianami skórnymi zarówno u córki, jak i u mamy. Test Emotopic 3w1 odbył się w doskonałym dla nas momencie, kiedy zmiany wyjątkowo się nasiliły. Teraz wiem, że w końcu znalazłam idealny preparat o wielu zastosowaniach i właściwościach. Emotopic 3w1 zostaje w naszej łazience na dłużej.
Emotopic 3w1 to również wydajność. Duże opakowanie mimo codziennego stosowania wystarcza na długo. A jakość zdecydowanie idzie w parze z ceną.
Preparat Emotopic 3w1 zdobył moje serce i zaufanie, a przede wszystkim zapewnił bezpieczeństwo naszej skórze.

Odnośnik do komentarza
Gość zuzka1234

Doskonały produkt, moja córeczka miała suchą i szorstką skórę, ale odkąd używamy preparatu 3w1 Emotopic te problemy ustapiły. Skóra jest gładka, nawilżona, miękka i miła w dotyku :) sama czasem podkradam ten produkt, strasznie nie lubię się balsamować ani kremować, dlatego używam Emotopicu zamiast żelu pod prysznic. Po nim skóra jest nawilżona i miękka i nie trzeb używać balsamu do ciała ;)

Odnośnik do komentarza

Preparat nie podrażnia naszej skóry i jest o niebo lepszy od kosmetyków tego typu. Efekty są bardzo szybko zauważalne i odpowiednie na wszystkie potrzeby skóry dziecka. Jednym słowem idealny kosmetyk dla potrzeb suchej, podrażnionej i zaczerwienionej skóry, którym swym działaniem udowadnia, że jest najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Gość ewci86-86

Nigdy nie testowalam tak świetnego preparatu do ciała, który tak szybko i skutecznie poradziłby sobie z sucha i szorstką skórą moich dzieci, do tego jest tylko jedno opakowanie, zamiast trzech różnych. Jednego dnia, można dodać do kąpieli, następnego do mycia pod prysznicem, a na trzeci dzień po prostu się posmarować. Działa szybko, skutecznie, super się rozprowadza, ma neutralny zapach, no i szybko się wchłania.Będzie to mój numer 1 w walce z suchą skóra u dzieci. Pozdrawiam i polecam.

Odnośnik do komentarza

Moja córeczka cierpi na AZS. Gdy zobaczyłam Państwa konkurs, wiedziałam, że chcę spróbować w nim swoich sił. Nie był to mój zwykły kaprys czy chęć dostania za darmo kosmetyku, których przecież i tak już mam całą półkę. Była to potrzeba spróbowania czegoś… innego. To powód pozornie banalny, jednak rzucę na niego trochę inne światło. Z powodów finansowych, nie mogłam pozwolić sobie na kupowanie droższych na kosmetyków do pielęgnacji skóry córeczki . Środki antyhistaminowe, wszystkie maści, kremy... jest to dla mnie niewątpliwie spory wydatek, więc stosowałam tanie zamienniki bądź preparaty z niższej półki. Efekty nie zawsze były zadowalające.
Testowanie EMOTOPIC jest dla mnie i mojej córeczki prawdziwym oddechem, odskocznią od jej choroby. Czuję ulgę, gdy coraz rzadziej widzę, jak Emilka drapie się po twarzy, głowie i łokciach i, gdy gładzę jej policzek, skóra jest z dnia na dzień bardziej miękka – jak u niemowlaczka :)
Córeczka ma niecałe dwa lata a jej problem skórny bywa dla mnie sporym obciążeniem, nie tylko finansowym. Jak każda matka, troszczę się o swoje dziecko i na każde jego choćby kaszlnięcie, czy katar włącza mi się w głowie „lampka ostrzegawcza”. Proszę sobie wyobrazić, jak ta „lampka” musi się silnie żarzyć, gdy moja córeczka już od roku choruje na AZS.
Dzięki Państwu i możliwości przetestowania EMOTOPIC, obciążenie to powoli zaczęło znikać. Po umyciu Emilii z zastosowaniem tego preparatu, jej skóra jest bardzo przyjemna w dotyku. Regularnie również kremuję jej ciało drobną warstwą EMOTOPIC- ta czynność sprawia mi najwięcej przyjemności, gdyż skóra córeczki, szczególnie twarzy, kilka godzin po nakremowaniu, nie ma tak wyraźnie zaznaczonych suchych miejsc. Po kilkunastu dniach jego stosowania widzę, że ten stan utrzymuje się coraz dłużej a świąd łagodnieje.
W porównaniu do kremów, które- od kiedy kurier przyszedł z przesyłką od Państwa- stoją nieużywane, EMOTOPIC ma diametralnie większą zawartość lipidów. Jednakże nie tylko one przykuły moją uwagę, gdy czytałam skład. Porównałam go, z resztą kosmetyków Emilii i sama się zdziwiłam, że dostałam coś tak „ekskluzywnego”.
Sama z ciekawości użyłam preparatu od Państwa na moją suchą skórę ud, które w te wakacje miałam poparzone przez słońce. Uczucie ukojenia, było niezmiernie przyjemne. Dużym plusem EMOTOPIC 3w1 był również fakt, że krem się szybko wchłaniał. Zarówno w moim przypadku jak i córeczki, był to też ważny aspekt. Wolę jednak nie stosować tegoż preparatu zbyt często, by zostawić go więcej do celów pielęgnacji córeczki. Opakowanie jest jednak duże, dlatego czasem zdarza mi się trochę z niego podkraść.

Dziękuję za możliwość przetestowania Emotopic 3w1. Dzięki Państwu zdałam sobie sprawę, że mimo wszystko nie powinnam oszczędzać na kosmetykach, które mają pomóc córeczce w walce z AZS. Znalazłam preparat warty swojej ceny i uważam, że jeszcze do niego wrócę, wraz z Emilią.

Pozdrawiamy!

Odnośnik do komentarza

Emotopic 3w1 wyprzedza swoich 'rywali' potrójnym zastosowaniem. Jest wydajny, a to ważne przy codziennym stosowaniu przy skórze atopowej. Serce rośnie gdy widzę synka, który drapie się znacznie rzadziej. Brawo za takie akcje, które pozwalają przetestować konkretne produkty i umożliwiają znalezienie złotego środka na wszystkie skórne dolegliwości.

Odnośnik do komentarza

Córcia chora, niestety po nietrafionym antybiotyku dostała okropnej wysypki. Lekarz od razu powiedział: emolienty! Wykąpałam córcię w Emotopic 3w1, następnie natłuściłam skórę i już następnego dnia wysypka znacznie się zmniejszyła, a co najważniejsze nie swędziała już tak mocno córci skóra. Emotopic 3w1 świetnie sprawdza się w codziennej pielęgnacji, jak również w nagłej potrzebie. Dzięki jego aż trzem zastosowaniom zapewnia naprawdę skuteczną i długotrwałą ochronę wrażliwej skóry maluszka. Emotopic 3w1 to produkt numer jeden na naszej półce.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...