Konkursy

Konkurs "Czas z dzieckiem"

Odpowiedzi znajdują się poniżej

bibia

bibia

We wróżki motyle najbardziej lubimy się bawić z tatą ;)

• konkurs-czas-z-dzieckiem_55114.jpg
55023 bibia Kobieta, 30 lat, Szczurowa
nataliah

nataliah

Każda chwila z naszym synkiem jest wyjątkowa. Często spędzamy czas u dziadków na wsi aby zapewnić mu świeże powietrze, kontakt z naturą, poznawanie przyrody oraz przedstawić uroki życia na gospodarstwie.

55025 nataliah Kobieta, 30 lat, Mokrzyska
san_g

san_g

Najlepsza zabawa z tatą to budowanie wieży :) Im wyższa tym większy uśmiech. Mój synek kocha klocki!

39337 san-g Kobieta, 33 lata, Gliwice
Mulisia

Mulisia

Kochamy rodzinne spacery. Mąż tym razem ... za obiektywem, a ja z "bąkiem" szalejemy tuż tuż przed Pałacem Branickich. Na szczyptę historii, tudzież edukacji nigdy nie jest za wcześnie :)!

41852 mulisia Kobieta, 37 lat, Białystok
Hela.ja.

Hela.ja.

Dużo czasu spędzamy na świeżym powietrzu. Nasz junior to uwielbia ! Poznaje nowe zapachy, rzeczy, uczy się jak wygląda świat i jak korzystać z tego co daje nam natura .

52891 hela-ja Kobieta, 27 lat, Piekary Śląskie
Hela.ja.

Hela.ja.

Dużo czasu spędzamy na świeżym powietrzu. Nasz junior to uwielbia ! Poznaje nowe zapachy, rzeczy, uczy się jak wygląda świat i jak korzystać z tego co daje nam natura .

Hela.ja.

Hela.ja.

Hela.ja.

Hela.ja.