Konkursy

Konkurs "Karmienie piersią jest dla mnie..."

Odpowiedzi znajdują się poniżej

sylwia7207

sylwia7207

Karmienie piersią jest dla mnie siłą którą mam okazje widzieć codziennie, kiedy widzę zależność i miłość która z dnia na dzień, miedzy mną a moim synkiem, jest coraz większa. Moc ma każda kobieta która zmaga się z początkowym karmieniem piersią, to dla jednych większy, dla innych mniejszy ale trud i tak zwane parcie na szkło, trzeba być niezwykle silnym emocjonalnie by przebrnąć przez ten trudny początek( przynajmniej dla mnie). na szczęście ja mam już to za sobą, Swojego malucha karmię ponad pół roku karmię tylko jedną piersią i jestem z tego dumna. Pozdrawiam ;)

52638 sylwia7207 Kobieta, 29 lat, Lublin
~Mama_Karolina

~Mama_Karolina

,,Karmienie piersią jest/było dla mnie…" wielkim wyzwaniem, ponieważ mój maluszek był zbyt słaby, a ja nie miałam dość pokarmu, by mógł się najeść. Była to dla nas trudna i długa droga, którą przebyliśmy razem wspólnymi siłami. Pomimo przeszkód jestem szczęśliwą mama, która mogła dać swojemu dziecku to co najcenniejsze.

Redakcja

Redakcja

Kochani,

bardzo Wam dziękujemy za udział w konkursie i podzielenie się z nami swoimi odczuciami na temat karmienia piersią.

Cieszymy się też, że możemy nagrodzić aż 20 osób :-)

Oto i szczęśliwcy:
anette1992
Natalia.Hubka
Skarb
LoveeMeDo
sarakociol
klaudiak
kejti1234
perpetua88
Basiek86
kana86
citrie
sylwia7207
Sayuri
perfumyfm2
Artan
camis
Madziula z Bąbelkiem
rzepkam
marzena17
AgnieszkaMG

GRATULUJEMY!

Teraz czekamy na Wasze adresy wraz z numerami telefonu dla kuriera pod mailem konkursy_parenting@grupawp.pl

W temacie wiadomości należy wpisać swój nick oraz "KONKURS HUMANA".

20243 redakcja Kobieta, 32 lata, Lublin
Andziulek89

Andziulek89

szkoda ze nagradzacie odpowiedzi z google...ale nie bede wskazywac palcami,niech sie dzieci ciesza z nagrod bo to dla nich

48961 andziulek89 Kobieta, 30 lat, Olkusz
marys111

marys111

Gratulacje. Szkoda że wygrały dość długie wypowiedzi, kiedy trzeba było dokończyć zdanie. Jeszcze jak są to odpowiedzi z internetu to iż w ogóle..

46560 marys111 Kobieta, 27 lat, LĘDZINY
kejti1234

kejti1234

Bardzo dziękuję i gratuluję pozostalym:) Ps. Dziewczyny raz się wygrywa raz przegrywa ale jeżeli już tak oskarzacie, że odpowiedzi ściągane z neta to wklejcie linki i chętnie poczytamy. Moim zdaniem to dziecinne.

52528 kejti1234 Kobieta, 33 lata, Przemyśl
Sayuri

Sayuri

Fajnie, że się udało :) Razem z synkiem dziękujemy bardzo :)

45270 sayuri Kobieta, 27 lat, Szczecinek
Andziulek89

Andziulek89

Bo nie mam co robic tylko wklejac linki sama sie wysil mi to zbedne hehee

48961 andziulek89 Kobieta, 30 lat, Olkusz