Konkursy

Konkurs "Kamera lub laptop z twojej bajki"

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Pint

~Pint

~maggddaa
Może tym , którzy dodali utwór krótszy niż 1000 znaków, będzie ten błąd wybaczony, zwłaszcza , że jest ich wielu, nie bądźmy tacy zasadniczy, dla mnie to nie jest rażace złamanie zasad regulaminu. Jeśli treść jest interesująca to wydaje mi się, że powinna mieć szanse na wygraną :)

To jest rażące zlamanie regulaminu!

jo65jo

jo65jo

Przyznam, że ja nie zauważyłam zapisu co do ilości znaków i nawet martwiłam się, że wyszło za długie.
Teraz nawet nie wiem ile mogła moje bajka mieć, może nie przekroczyła 3000 znakow ? :)

49330 jo65jo Kobieta, 54 lata, Kobyłka
~kendrick

~kendrick

~Pint
~maggddaa
Może tym , którzy dodali utwór krótszy niż 1000 znaków, będzie ten błąd wybaczony, zwłaszcza , że jest ich wielu, nie bądźmy tacy zasadniczy, dla mnie to nie jest rażace złamanie zasad regulaminu. Jeśli treść jest interesująca to wydaje mi się, że powinna mieć szanse na wygraną :)

Niektórzy tu chyba o złote kalesony grają...Zaczynam współczuć temu co wygra...zaraz będzie miał wytknięte wszystkie błędy interpunkcyjne, posądzenie o plagiat i komentarze o beznadziejnym zgłoszeniu, (bo "przecież moje było lepsze, nie rozumiem czemu nie wygrało")) Już nie przesadzajmy z tą regulaminowością. To jest zabawa. Też uważam, że liczy się ogólna treść i morał bajki i całość zgłoszenia.

~amam

~amam

Nie i jeszcze raz nie. Skoro ktos nie byl wstanie napisać tysiaca znakow to dlaczego ma byc traktowany tak samo jak ktoś kto sie przylozyl?

onca

onca

~kendrick
~Pint
~maggddaa

Niektórzy tu chyba o złote kalesony grają...Zaczynam współczuć temu co wygra...zaraz będzie miał wytknięte wszystkie błędy interpunkcyjne, posądzenie o plagiat i komentarze o beznadziejnym zgłoszeniu, (bo "przecież moje było lepsze, nie rozumiem czemu nie wygrało")) Już nie przesadzajmy z tą regulaminowością. To jest zabawa. Też uważam, że liczy się ogólna treść i morał bajki i całość zgłoszenia.

Zgadzam się w 100%! Ludzie to tylko konkurs! A konkurs to ma być zabawa a nie gra na śmierć i życie!! Weźcie wyluzujcie bo przykro się czyta wasze komentarze...

38187 onca Kobieta, 34 lata, Dąbrowa Tarnowska
~ratka222333

~ratka222333

onca jak najbardziej zgadzam się z Tobą,że to tylko konkurs, jednak według mnie konkurs jest po to, aby jednak jego zasad przestrzegać. Rozumiem, że chcesz, aby twoje zgłoszenie było brane pod uwagę mimo, że nie ma tych 1000 wymaganych znaków, jednak postaw się w sytuacji osób które regulamin przeczytały cały i tak układały bajkę/ wierszyk, aby jednak zmieścić się w przedziale. Jeśli bierzesz udział w konkursie gdzie należy wysłać zdjęcie to zdjęcie wysyłasz i nawet wtedy trzeba się trzymać pewnych wytycznych. Tutaj były takie wymogi a nie inne i uważam, że nie bez znaczenia były napisane włąśnie w regulaminie. :)

nieuszatek

nieuszatek

To tylko zabawa, przyznaje że moja bajka nie miała 1000 znaków, przyznaję że chciałbym żeby pewien zapis z regulaminu nie był brany pod uwagę, ale... no właśnie, biorąc udział w konkursie oświadczyłem że zapoznałem się z regulaminem... całym regulaminem. Nie do mnie należy decyzja które bajki/wiersze wygrają. Cieszy mnie to, bo wiem że jest kilka naprawdę świetnych krótkich prac, i miałbym problem z wyborem. Mam nadzieję że moja też jest w tym gronie. No właśnie, mam nadzieję. Szczerze gratuluję przyszłym zwycięzcom, bo na pewno zasługują na swoje nagrody.

49511 nieuszatek Mężczyzna, 32 lata, Warszawa
onca

onca

~ratka222333
onca jak najbardziej zgadzam się z Tobą,że to tylko konkurs, jednak według mnie konkurs jest po to, aby jednak jego zasad przestrzegać. Rozumiem, że chcesz, aby twoje zgłoszenie było brane pod uwagę mimo, że nie ma tych 1000 wymaganych znaków, jednak postaw się w sytuacji osób które regulamin przeczytały cały i tak układały bajkę/ wierszyk, aby jednak zmieścić się w przedziale. Jeśli bierzesz udział w konkursie gdzie należy wysłać zdjęcie to zdjęcie wysyłasz i nawet wtedy trzeba się trzymać pewnych wytycznych. Tutaj były takie wymogi a nie inne i uważam, że nie bez znaczenia były napisane włąśnie w regulaminie. :)

Owszem, moja bajka miała troszkę mniej znaków, dlatego nie liczę na wygraną. ALE brałam już udział w paru konkursach tutaj i nigdy NIGDY nie było takich sytuacji tak teraz.. że ludzie wytykają sobie błędy, że podkreślają swoje zażenowanie wypowiedzią innych... Tu zawsze była przyjazna atmosfera, wiele osób mimo, że nie wygrało szczerze gratulowało nagrodzonym...
A ten konkurs przyciągną wiele osób które patrzą tylko gdzie co wygrać i do widzenia.. i o to podejście mi chodzi!

38187 onca Kobieta, 34 lata, Dąbrowa Tarnowska
monika-dz

monika-dz

Moja bajka ma 3700 znakow. Również nie doczytałam tego punktu. A tak się starałam :( Co ma być to będzie, ale szczerze mówiąc nie liczę na nic- sama się zdyskwalifikowałam na starcie.

--

Tekst linka

49485 monika-dz Kobieta, 31 lat, Pruchnik