Konkursy

Konkurs "Jak twoje dziecko aktywnie spędza czas?"

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Anetka35

Anetka35

My aktywnie czas spędzamy i na mecze wciąż biegamy.
Wiktoria 5 lat
Izabela 6 lat
Zuzanna 12 lat

• th_konkurs-jak-twoje-dziecko-aktywnie-spedza-czas_38821.jpg
30367 anetka35 Kobieta, 41 lat, Bydgoszcz
Airplane

Airplane

Jestem Michaś i podróżuję sobie tak. Założyłem na nóżki glany jak prawdziwy rasowy motosamochodocyklista :)
Zachowuję pełną powagę i kontroluję sytuację na drodze:)
Owszem zamiast kasku mam czapeczkę i kaptur, ale mama mnie pilnuje :D

• th_konkurs-jak-twoje-dziecko-aktywnie-spedza-czas_38862.jpg
40951 airplane Kobieta, 39 lat, Handzlówka
anular

anular

Aktywne spędzanie czasu to dla nas codzienność...dzieciaki są bardzo żywiołowe, czy to deszcz czy słońce zawsze w świetnej formie ;)
Uwielbiamy wspólne zabawy, nie tylko na świeżym powietrzu. Lubimy grać w piłkę i wspólnie ćwiczyć, skakać na skakance, a w każdej wolnej chwili dbać o kondycję. Jazda na rowerze czy hulajnodze nie jest dla nas trudnością, a tory przeszkód pokonujemy z łatwością. Wspinaczka po drzewach, skakanie, bieganie, codzienne spacery i w twistera granie. To wszystko jest tylko namiastką naszej aktywności, a każdy wysiłek jest pełen radości. Gdy świeci słońce - z mamą w workach skaczemy, a gdy deszcz pada w kałużach szalejemy.
Na zdjęciu Julka - 4l wraz z mamą podczas wspólnych wyścigów w workach oraz Sebastian - 6l w swoim żywiole, skacząc, biegając przez kałuże...te małe i te duże ;)

40619 anular Kobieta, 33 lata, Pustków
iwona82-82

iwona82-82

Jazda na rowerze to jest to co Oliwka (20 miesięcy) kocha. Na widok roweru jej cała buzia promienieje. Na razie jej jazda ogranicza się do roli pasażera, jednak radość z tak spędzanego czasu jest ogromna. W deszczowe dni maluszek stoi przyklejony do szyby balkonowej (ponieważ tam w sezonie letnim trzymamy rowery) i z utęsknieniem obserwuje ten ciekawy dla niej środek lokomocji.
Oprócz jazdy na rowerze, Oliwka spędza długie godziny w piaskownicy i na spacerach. W weekendy, gdy jest piękna pogoda , a my mamy więcej wolnego czasu, wyrywamy się z miejskiej dżungli i wyruszamy na zdobywanie kolejnych szczytów górskich. Oliwka, jak i jej starsza siostra Amelka uwielbiają wycieczki po górach, z dala od zgiełku miasta.

6401 iwona82-82 Kobieta, 37 lat, Legnica
nikawa

nikawa

Trzeba przyznać, że tegoroczna Jesień nas rozpieszcza słońcem i kolorami. Dzięki temu wciąż spędzamy aktywnie czas na świeżym powietrzu. Wybór zdjęcia z naszego archiwum był trudny, bo w tym czasie Haneczka pomagała przy zbiórce kasztanów mamie, bratu, babci, cioci oraz kuzynowi, a uzbieraliśmy wspólnie ponad 800kg (sic!); z przedszkola wracamy na hulajnogach (Hania na swojej, mama na swojej ), mieliśmy też szał rzucania się kolorowymi liśćmi, używaliśmy je również podczas zabaw plastycznych z farbami... Jednak ten rok mamy przede wszystkim pod znakiem "biegacza". Zaczęliśmy biegać całą rodziną. Hania zdobyła już kilkanaście medali pamiątkowych za starty, a nawet jeden brązowy (w pewnym biegu wystartowało AŻ troje dzieci ;) ). Haneczkowe bieganie jest niezwykle urozmaicone, jak Jesień. Na pokonanie 300m na początku potrzebowała 7minut i 25 sekund. Po drodze zamieniałyśmy się w samoloty, udawałyśmy pociąg, Maleńka zbierała liście, kamyki, patyki... Wszyscy nas wyprzedzali. Ubierałam ją w tiule, żeby Organizatorzy pamiętali, że "Małe-Różowe" jeszcze nie dotarło, więc trzeba poczekać :)
W ubiegłym tygodniu Hania pobiła swój rekord. Tę samą odległość pokonała w 2 minuty i 52 sekundy! Już bez kamyków, bez patyków, jednym pociągiem z jednym listkiem w rączce, z taty dłonią w drugiej i z uśmiechem na całej trasie! I już nie była ostatnia :)
I ten moment został uwieczniony.
Oto moja Aktywna Hania - 2 lata i 7miesięcy.

35628 nikawa Kobieta, 34 lata, P
magdaEf

magdaEf

Podczas jesieni dużo spacerujemy wraz z laleczką

• th_konkurs-jak-twoje-dziecko-aktywnie-spedza-czas_38921.jpg
--

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3ej28mhgnig12.png]Tekst linka[/url]

33935 magdaef Kobieta, 29 lat, Lublin