Konkursy

Konkurs "Jak twoje dziecko aktywnie spędza czas?"

Odpowiedzi znajdują się poniżej

MamaMalwi

MamaMalwi

...... Moja Malwinka,
to prawdziwa sportsmenka,
ona jest pełna wigoru,
gdy mama ćwiczy na siłowni,
ona też chce próbować,
po prostu uwielbia aktywnie spędzać czas....

Malwinka ma 4 latka

41110 mamamalwi Kobieta, 34 lata, W-ki
kaarlajna

kaarlajna wpis edytowany

Oliwier jest bardzo wrażliwym chłopcem, nie w głowie mu skakania przez płot czy szczelaniny. Oliwer uwielbia kwiaty, rośliny, grzyby. I choć ma dopiero 4 lata zna większość trujących i jadalnych grzybów ze swojej ulubionej książki "grzyby" Podręczny leksykon przyrodniczy. I z racji tego, że kocha przyrodę bardzo często chodzimy na spacery i zbieramy kwiaty szukając później ich nazw w internecie, wkładamy do zeszytu i suszymy po czym zimą oglądamy. Pasja Oliwerka trwa ponad rok i ciągle się rozszerza wzbudzając w nim kolejne zainteresowania min jak sadzić jak pielęgnować i jak dbać o rośliny. Nawet Paprykę mamy w doniczce, która rośnie od nasionka. Tak ta moja duszyczka malutka spędza wolny czas, na poznawaniu przyrody.

48192 kaarlajna Mężczyzna, 0 lat
tnc1007

tnc1007

5letni Kubuś uwielbia zabawy ćwiczące równowagę, chodzenie po plastikowych butelkach wypełnionych wodą z poduszką na głowie czy łyżeczka z piłką w reku... pomału staje się mistrzem równowagi ;)

2 letnia Ola uwielbia skakać... zabawy w klasy są do tego najlepsze

roczna Emilka bardzo lubi zabawy na piłce :)

• th_konkurs-jak-twoje-dziecko-aktywnie-spedza-czas_38175.jpg
  • th_konkurs-jak-twoje-dziecko-aktywnie-spedza-czas_38176.jpg
  • th_konkurs-jak-twoje-dziecko-aktywnie-spedza-czas_38177.jpg
33707 tnc1007 Kobieta, 36 lat, Mielec
KateTru

KateTru

Ruch na świeżym powietrzu zawsze i wszędzie :) Patryczek lat 4.

• th_konkurs-jak-twoje-dziecko-aktywnie-spedza-czas_38269.jpg
48579 katetru Kobieta, 39 lat, Warszawa
em88

em88

Synek Karol lat 3. Uwielbia plac zabaw. To dla niego raj: zjeżdżalnie, piaskownice, huśtawki… Jeśli tylko nie pada, jesteśmy tam codziennie

• th_konkurs-jak-twoje-dziecko-aktywnie-spedza-czas_38281.jpg
48582 em88 Kobieta, 41 lat, Kielce
marzeniara

marzeniara

Wytrwale uczymy się rownowagi na rowerku biegowy. Mnóstwo frajdy Dla dwuletniej Klaudii i dla rodziców, którzy próbują ją dogonić

40430 marzeniara Kobieta, 31 lat, Zabrze
drewienko

drewienko

Mania lat 4 "hiperaktywnie" spędza prawie każdą swoją minutkę.
Energią córki i również męża wybrukować mogłabym drogę stąd do gwiazd.
Wieczorkiem wtulona w koc patrzę na Nich biegających z prędkością światła z punktu A do punktu B.
Zostaję, nie ruszam się, nie oddycham prawie. Mój raj. Moja szalejąca rodzina. :) ... i czuję, że dane jest mi więcej niż na to zasługuję.

• th_konkurs-jak-twoje-dziecko-aktywnie-spedza-czas_38325.jpg
36479 drewienko Kobieta, 40 lat, Piekary Śląskie
onca

onca

Moi chłopcy nie usiedzą w miejscu ani minuty (nawet jesienią gdy są przeziębieni), dlatego aby ich zmęczyć idziemy do lasu na długie wycieczki. Szukamy grzybów, a przy okazji utrwalamy rodzaje drzew, ich liście i owoce :) Kolejną jesienną aktywnością, którą chłopcy uwielbiają to skakanie do wielkiej sterty liści :) Gdy już się ugniecie pod wpływem skoków, koniecznie trzeba ją rozrzucić :)

• th_konkurs-jak-twoje-dziecko-aktywnie-spedza-czas_38337.jpg
  • th_konkurs-jak-twoje-dziecko-aktywnie-spedza-czas_38338.jpg
38187 onca Kobieta, 34 lata, Dąbrowa Tarnowska
Ana ST

Ana ST

Moja córcia Zosia najbardziej na świecie lubi grać w piłkę. :)

• th_konkurs-jak-twoje-dziecko-aktywnie-spedza-czas_38365.jpg
48613 ana-st Kobieta, 39 lat, Lublin