Skocz do zawartości
Forum

Akcja "Testuj deserki mleczno-owocowe Nestle Jogolino"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku miałam wrażenie że synkowi nie specjalnie przypadły do gustu deserki Jogolino.Więcej z tego co było w kubeczku musiałam zjeść ja bo synek po kilku łyżeczkach odmawiał dalszego jedzenia.Ale wczoraj podczas zakupów w dziale z produktami dla dzieci nawet nie zauważyłam że postawiłam wózek-a w nim dziecko-obok miejsca gdzie na półce były położone Jogolino.Odwracam się żeby włożyć coś innego a synek trzyma w rączkach deserek.Jak zobaczył że patrzę na niego zaczął wołać am am.Chciałam odłożyć na półkę,mówiąc że przecież ma w domku ale nie chce jeść.Zaczął się histeryczny płacz-i am am!!! Wzięłam te deserki.Połowa sukcesu-płacz się skończył,ale am am już nie.Nie doszliśmy do kasy bez zjedzenia jednego kubeczka-bardzo smakował synkowi.I dziś rano już nie było najmniejszego problemu z jedzeniem.Sam poszedł do lodówki,wyciągnął,postawił na stole,wyszedł na niego,wziął do raczek kubeczek i woła am am.Wzięłam łyżeczkę żeby go nakarmić ale po otwarciu,synek sam zaczął jeść-trochę paluszkami,trochę,łyżeczką ale zjadł cały deserek.Nie wiem czy więcej trafiło do brzuszka czy na niego ale najważniejsze że synek bez oporów sam zajadał :) Co według mnie może być na minus dla tych deserków-cena,brak dobrego otwierania kubeczka i brak opisu na kubeczku,albo przynajmniej różnej kolorystyki kubeczków która mogła by sugerować jaki smak jest w środku-po wyjęciu z kartonika nie wiem czy wzięłam malinę czy gruszkę,morelę czy naturalny.Ale najważniejsze że synkowi posmakowały i ewidentnie chce jeść.Generalnie jogurciki które jadł do tej pory też mu odpowiadały i nie ma oporów przed próbowaniem nowych smaków :)

Odnośnik do komentarza

Przetestowałam deserki Nestle Jogolino i mam dość mieszane odczucia. Generalnie w żywieniu malucha stawiam na prostotę składu i żywność jak najmniej przetworzoną. Deserki niestety mają dość długi skład - maltodekstryna, skrobia modyfikowana, pektyny, choć z drugiej strony - wielki plus za brak konserwantów czy syropu glukozowo-fruktozowego. A co do małego testera - jak syn był bardzo głodny to zjadał bez najmniejszych oporów, jak próbowalam mu podać jako deserek po obiedzie to nie bardzo chciał. Ale zdarza mu się wyciągnąć z szafki i mówić am, także ogolnie chyba smakują:). Malinowy bardziej przypadł do gustu synkowi.

Odnośnik do komentarza

Deserki przetestowane :) Podzieliłam się z kuzynka, która również ma dziecko w podobnym wieku. Obie nasze Młode skonsumowały jogurciki i widać było, że im smakują. Same jeszcze tego nie powiedzą, ale w obu przypadkach zadowolone miny świadczyły o dobrych doświadczeniach kulinarnych.

Odnośnik do komentarza

Antek przetestował deserki malinowe. Podobnie jak morelowe, te również mu zasmakowały, chociaż wydaje mi się, że morelowe lepiej mu podeszły. Podoba mi się to w deserkach, że nie trzeba ich przechowywać w lodówce. Minusem jest trochę niepodręczne opakowanie, ale jeśli maluch zje o razu cały deserek wówczas nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza

Deserki malinowe i morelowe wypróbowane i z obserwacji wynika,że morelowe są dla dziecka najlepsze.Morelowe są w mniejszych opakowaniach i dziecko nie pozostawia resztek a smak bardzo dobry bo sama próbowałam.Fajne hermetyczne opakowania pozwala deserek zabrać na spacer czy plac zabaw a dziecko zbyt szybko samo nie otworzy opakowania.Cena jednak wysoka będę polować na promocje.

Odnośnik do komentarza

Deserki już wypróbowaliśmy, bardziej posmakował mojemu dziecku smak malinowy :) Są idealne na spacer, nie psują się, nie trzeba ich przechowywać w lodówce. Zawsze jak zjadł jeden kubeczek to mówił, że chce jeszcze drugiego ,, misia" :)

Odnośnik do komentarza

Oba deserki bardzo smakowały mojej córeczce. Jogolino mini morelowe zjadła od razu dwa.Malinowe takze przypadły jej do gustu.Na pewno bedziemy czesto kupować i stosować jako przekąski miedzy posiłkami. Bardzo dziękujemy za możliwość testowania.

Odnośnik do komentarza

Deserki Jogolino mleczno-owocowe o smaku malinowym i morelowym nie wymagają przechowywania w lodówce, super sprawdzają się na spacerze, czy podczas podróży z dzieckiem, jako przekąski lub po posiłku. Posiadają wiele potrzebnych dziecku witamin do prawidłowego wzrostu i dla mocnych kości. Córka jadła je z przyjemnością, smakowały jej, a świadczy o tym uśmiech na jej twarzy i zadowolona minka. Po zjedzeniu deserków córka nie miała żadnych problemów z brzuszkiem, żadnych uczuleń czy alergii skórnych. Deserki są bardzo smaczne, sama je próbowałam. Córka jadła deserki po raz pierwszy i byłam ciekawa, czy je polubi i zaakceptuje ich smak i konsystencję. Ku mojemu zdziwieniu polubiła ona deserki po paru podejściach, dziecko musi się przyzwyczaić do nowych smaków, których wcześniej nie jadło. Smakują one także na zimno, mają różne pojemności i można je podać wszędzie, super ! Dziękujemy za możliwość testowania.

Odnośnik do komentarza

Ja dopiero wczoraj otrzymałam deserki. Nigdy wcześniej nie testowaliśmy u synka deserków i powiem szczerze, że byłam bardzo zaskoczona składem. Uważam, że cukier nie powinien występować w deserkach dla dzieci, a takie smakołyki powinny bazować na naturalnym jogurcie i świeżych owocach. Mam wrażenie, że podaję chemię i śmieciowe jedzenie.

Odnośnik do komentarza

Testowanie deserków zaczęliśmy w zeszłym tygodniu.
Opakowanie jest małe i poręczne dzięki czemu jogurcik można spokojnie wziąć na spacer.Konsystencja jest raczej rzadka,łatwa do połknięcia dla malucha.Deserki są w opakowaniach o różnej pojemności,w zależności od potrzeb.
Synkowi przypadł go gustu smak,nie zdarzyło się żeby nie zjadał do końca.Jego brzuszek także jest zadowolony bo obyło się bez dolegliwości.Ogólnie jestem na tak:)

Odnośnik do komentarza

bardzo świetny pomysł z tymi deserkami, można je wszędzie zabrać i podać, dzięki czemu zamiast szukać miejsca aby spokojnie nakarmić dziecko- podaję córeczce deserek,smak i konsystencja jej odpowiadają bo wcina ze smakiem :) a co najważniejsze posiadają potrzebne jej witaminy i są pożywne :)

Odnośnik do komentarza

Bardzo dziękujemy za możliwość testowania deserków Nestle Jogolino! Mojemu synkowi bardzo przypadły one do gustu. Bardzo dobry smak, delikatna konsystencja i co najważniejsze rewelacyjne wartości odżywcze sprawiły, że i ja przekonałam się do podawania maleństwu tego typu "przekąsek". Bardzo fajnie, że deserki nie wymagają przechowywania w lodówce bo dzięki temu możemy je mieć zawsze przy sobie.

Mój synek najbardziej polubił deserki morelowe, tylko one za szybko się dla niego kończyły. Deserki malinowe miały wielkość w sam raz dla mojego łakomczuszka :)

Odnośnik do komentarza

Bardzo dziękujemy za możliwość testowania deserków Nestle Jogolino! Na pierwszy ogień sama zjadłam ten jogurcik i muszę powiedzieć, że byłam bArdzo zaskoczona, bo spodziewałam się czegoś bezsmakowego, a to jest niezły deserek.Nie za słodki (całe szczęście!), jogurtowy w konsystencji, owocowy. Deserki mleczno-owocowe od Nestle Jogolino nie wymagają przechowywania w lodówce i są bardzo wygodne w użyciu. Idealna przekąska na spacer, jestem bardzo zadowolona z testowania ich i na pewno zakupię je w przyszłości :)

Odnośnik do komentarza

Jesteśmy już po tygodniu testowania deserków Nestle. Wow! Malutka, której kubki smakowe są szczególnie wybredne, zjadła je z wielkim apetytem. Nie omieszkałam sama jeden spróbować;). Mają odpowiednią konsystencję, nie są za słodkie i wyjątkowo smakują. Uśmiech i radość Małej po deserku był najlepszą opinią, jaką można sobie wyobrazić.

Odnośnik do komentarza

W pełni zadowolona z testów, morela lepsza niż malina, mniej słodka bardziej dziecku do gustu przypadła, ze smakiem wszystkie zjadła. Brałam je wszędzie na wycieczkę do parku na krótki wyjazd autem czy w domu. Wszędzie super i szybko mogłam dać dziecku smaczną i zdrową przekąskę.

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajne deserki.
Przede wszystkim ich skład jest dostosowany do brzuszków naszych maluszków.
O jakości firmy NESTLE już nie muszę wspominać.
Smak i konsystencja super!
Główna zaleta- nie trzeba przechowywać w lodówce i zawsze mogę mieć przy sobie deserek i zabrać go na spacerek.
Ładne i wygodne opakowania.
Cena dość wysoka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...