Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Hity Mother&Baby 2015"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

oddaję głos na samonagrzewającą się butelkę - produkt przyjazny dziecku 31; fantastyczne rozwiązanie dla kobiety podróżującej, która będąc poza domem ma nikłe szanse na podgrzanie dziecku posiłku w dowolnej chwili, produkt jak najbardziej dla mnie, jestem mobilną mamą ;-) po całym dniu w ruchu bardzo chętnie odpocznę na wielofunkcyjnym gniazdku, nr 14 produkt przyjazny mamie; zdążyłam się dowiedzieć, że poducha posiada dwa rodzaje wypełnienia stabilizujące i taki miękki puch, w którym można się zatopić; dzięki temu poduszka jest stabilna i dopasowuje się do kształtu ciała; nie jest twarda, jak większość rogali/bananów dla kobiet w ciąży wypełnionych styropianem; będę na stosiku podczas targów, zamierzam wyjść z taką poduchą pod pachą, albo prędzej na plecach, jak mikołaj z workiem ;-)

Odnośnik do komentarza

W kategorii produkt przydatny dziecku głosuję na produkt nr 10 Poducho-przytulanka Cocomilo, ponieważ są to przepiękne poduchy moja Wiki uwielbia żabkę rechotkę :)

W kategorii produkt przydatny mamie głosuję na produkt nr 13
Nosidełko ergonomiczne do noszenia dzieci. Ten produkt sprawdzi się na spacerze, zakupach i w domu. Bardzo mi się podoba :)

Odnośnik do komentarza

zdecydowanie stawiam na pluschkę, produkt przyjazny dziecku nr 3 i przyjazny mamie nr 14;
sprawdzony producent, który używa tylko certyfikowanych produktów do wyrobu swojego asortymentu; po praniu z rzeczami nic się nie dzieje, zachowują swoje kolory, fakturę...
śpiworek i gniazdko są bardzo ekskluzywnymi produktami tej firmy; bardzo precyzyjnie uszyte, z dbałością o każdy szczegół; to, co najważniejsze, skóra dziecka jest rzeczywiście pod dobrą ochroną; mój syn miał problem z poceniem się; wymieniliśmy już materac, pościel na 100% bawełnianą; niestety nasz problem nie zniknął; kiedy znajomi polecili nam firmę Pluschka, trochę sceptycznie podeszliśmy do młodej firmy; niemniej postanowiliśmy przetestować pierwszy produkt i zamówiliśmy pościel z algami morskimi, którą poleciła nam przemiła pani; zauważyliśmy, że nasz synek spokojnie przespał noc, bez kropli potu na ciele; zdecydowaliśmy zmienić wyposażenie łóżeczka naszego synka i zaopatrzyliśmy się w eko produkty od pluschki; w pokoju jest świeżo, czysto i kolorowo; multifunkcyjnego gnazdka nie miałam okazji zobaczyć na żywe oczy, niemniej już mi się podoba; jestem przekonana że taka duża poducha posłuży całej rodzinie na bardzo długo; zamierzam pojawić się na stoisku, żeby dotknąć tego cuda i kto wie..może nawet zakupię taką mega poduchę, jeżeli tylko będzie dostępna ;-)

Odnośnik do komentarza

MEGA HIT - MULTIFUNKCYJNE GNIAZDKO, PRODUKT PRZYJAZNY MAMIE, NR 14;
widziałam podobne cuda zagranicą, ale nie takie kolorowe; ich cena była niesamowicie wysoka;
sprawdziłam cenę gniazdka u producenta, jest przystępna jak na tyle funkcji ile spełnia; w dodatku poducha jest bardzo praktyczna - można ją prać! posiada poszewkę na zamek, który dodatkowo schowany jest do środka, aby nie drażnił niemowlęcia, jak leży czy nie drapał dzieci podczas wygłupów i zabawy na niej,
uwierzycie, że taka poducha może być ciągle czysta? z tym się nigdy nie spotkałam, no chyba, że takie siedziska wykonane były z nudnej i mało atrakcyjnej "skóry"
absolutnie przemyślany produkt pod każdym kątem; super!

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie glosuje na 1.produkt przyjazny dziecku:spiworek z algami nr 3 by pluschka.po prostu zdrowy produkt i dobry gatunek. 2.Produkt przyjazny mamie uważam ze nr 14.Multifunkcyjne gniazdko ,które zakupiłam i jestem z niego bardzo zadowolona.Jest przydatne i dla mamy i dla dziecka.Wygodne oraz łatwe w utrzymaniu czystości ponieważ poszewka jest rozpinana na zamek i można prać w automacie.Jak tylko go zobaczyłam wiedziałam ze muszę go mieć.Polecam wszystkim wielofunkcyjne gniazdko by pluschka.

Odnośnik do komentarza
Gość Wiola1979

Dla mnie hitem są produkty by Pluschka! Mój synek uwielbia spać w multifunkcyjnym gniazdku i kocha je całym serduchem. Wzornictwo jest bardzo miłe dla oka, a to co w środku - eko i zdrowe - doskonale wpisuje się w obecny styl życia mam i dzieci!!! Produkt przyjazny dziecku jak dla mnie to nr 3 śpiworek z algami morskimi a produktem przyjaznym dla mamy to nr 14 gniazdko oczywiści z firmy by Pluschka

Odnośnik do komentarza

HIT - MULTIFUNKCYJNE GNIAZDKO, produkt przyjazny dla dziecka nr 14
poducha bardzo praktyczna - łatwa w praniu! posiada poszewkę na zamek, który dodatkowo schowany jest do środka, aby nie drażnił niemowlęcia, jak leży, moje maluszki ja uwielbiaja :-), bez niej nie zacznamy dnia:-). Posluzy jeszcze wiele lat nam.
Zdecydowanie przemyślany zakup pod każdym kątem; super!

Odnośnik do komentarza

Produkt Przyjazny Dziecku 2015 - nr 10. Podusio-przytulaki Bliźniacze Kociaki (Twin Kittens): wspaniałe kolory i kształty, ciekawe i zabawne wzory, jest super wielofunkcyjna bo może być nawet termoforem ! i najważniejsze DBA O ZDROWIE NASZYCH POCIECH dzięki łusce gryczanej.
Produkt Przyjazny Matce 2015 - nr 5. System do czyszczenia - System do czyszczenia UNICO, odkurzanie, czyszczenie parą, suszenie: dla każdej mamy ważna jest czystość miejsca zabaw i snu naszych dzieci, oraz duża oszczędność czasu który możemy poświecić naszym maluchom, to urządzenie pozwoli nam oszczędzić czas o dbać o zdrowie naszych pociech oraz pozostałych domowników. Cena przystępna, polecam !

Odnośnik do komentarza

Produkt przyjazny dziecku - wybieram poducho-przytulankę Cocomilo, niedawno dostałam na prezent dla dziecka i musze przyznać, że nie spodziewałam się, że rozwiąże problem niespokojnego snu synka. Zawsze wiercił się w nocy i zmieniał pozycję milion razy myslałam, że tak musi być, ale ta poducha zminiała moje noce na spokojne. Kochamy ją za to!

Produkt przyjazny mamie to nr 16 Femaltiker, żałuję, że nie znałam go wcześniej, wszystkie moje koleżanki używają i bardzo sobie chwalą.

Odnośnik do komentarza

W kategorii produkt przyjazny dziecku głos oddaję na Poducho-przytulanki Cocomilo- koleżanka poleciła mi ją na kolki u malucha, ponieważ można je używać jak termofor. Bardzo prosta sprawa i na prawdę przynosi ulgę dziecku. Kolki minęły a mała pokochała cieplutkiego kotka tak bardzo, że teraz z nim zasypia:)

Jeśli chodzi o produkt przyjazny mamie to wybór mój padł na Femaltiker, ponieważ dużo osób go poleca tutaj na forum:) Stwierdziłam, że chyba warto wypróbować, bo pokarm mi powoli zanika, a chciałabym jeszcze chociaż 3 miesiące więcej pokarmić piersią.

Odnośnik do komentarza

Biorąc pod uwagę fakt iż jestem mamą 15m szkraba i jestem aktualnie w 24 tyg ciąży to mogę śmiało powiedzieć iż produktem przyjaznym dziecku na pewno jest nosidło ergonomiczne ! Wspomaga rozwój dziecka potęguje bliskość rodzica z dzieckiem i zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Jest super wygodne i pomocne zwłaszcza gdy my chcemy coś zrobić a dziecko bardzo chce być blisko z rodzicem. Czyli w tej kwestii mój faworyt to nr 15.
poruszając kwestie produktu przyjaznego mamie wygrywa z kretesem poduszka. Niestety nie mogę zdecydować czy do karmienia czy do spania ponieważ obie są potrzebne a poduszkę która używałam podczas ciąży i odciążała mój kręgosłup później używałam podczas karmienia malucha a wtedy u ja i maluch mieliśmy wygodne pozycję podczas karmienia piersią. Aktualnie nasza poduszka znów służy mi podczas snu i odpoczynku a małemu podczas zabawy lub gdy jest zmęczony uwielbia się na nią kłaść. Czyli produkty 9 oraz 10 :)

Odnośnik do komentarza
Gość profilactis

Produkt przyjezdny dziecku to według mnie fotelik do samochodu marki Recaro - by bezpieczne dziecko było bez Recaro się nie obyło :-)
Produkt przyjezdny mamie to Hipoalergiczny proszek do prania - Perlux. Aby ubranka były czyściutkie a mama zadowolona pelux w pralce lśni już i działa i nikogo nie uczula.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...