Konkursy

Konkurs "Hity Mother&Baby 2015"

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~izomer

~izomer

produkt dla mam - nr 16 Femaltiker - cudownie pomógł w rozkręceniu laktacji, a nie bardzo w to wierzyłam ,że się uda, po tym co działo się po pierwszym porodzie. Teraz cały czas piję od czas do czasu, bo na dodatek super pyszny
produkt dla dzieci nr 10 produkt marki Cocomilo - świetna sprawa dla Malucha, piękne wzornictwo i do tego zdrowe

~Nisia88

~Nisia88

Hit przyjazny mamie to moim zdaniem Femaltiker nr 16- sama piłam i sprawdził się świetnie przy karmieniu piersią mojego synka.
Hit dla dzidziusia to 10 jak dla mnie.

~xyzgkglgl

~xyzgkglgl

GŁOSUJĘ NA COCOMILO-produkt nr 10, oraz Femaltiker nr 16, jest super!!

śmiechu

śmiechu

Hitem według mnie jest nr 10 poduchy Cocomilo.Bo dzieci je kochają i są zdrowe.

46070 smiechu Mężczyzna, 32 lata, warszawa
iwonciaaa

iwonciaaa

30. Karuzela nad łóżeczko firmy Cotoons - w kategorii produktu przyjaznego dziecku. Jest ro karuzela, która cieszy nie tylko oczy, ale zatroskanych rodziców, którzy martwią się o bezpieczeństwo swojego maluszka. Wykonana z przyjemnych materiałów, które zostały stworzone z troską o najmłodszych. Solidna konstrukcja sprawi, że nic się nie zerwie, nic nie wpadnie i nic nie znajdzie się w buzi naszej pociechy, co jest najważniejsze.

21. Bio-oil - a tutaj już propozycja dla mamy i niezdecydowanej przyszłej mamy, która obawia się rozstępów po okresie ciąży. Bio-oil skutecznie pozwala wygrać walkę z przypadłością, która dotyczy dużej grupy kobiet i pozwala zrozumieć, że nie ma się czego bać :)

35377 iwonciaaa Kobieta, 28 lat, Tarnowskie Góry
~Marzku

~Marzku

Witam, głosuję na Femaltiker nr 16 na liście produkty przyjazne mamie- za skuteczność w pomaganiu rozkręcenia laktacji, za bezpieczeństwo i za pyszny karmelowy smak:)

n10 poducha do karmienia- to co każda trendy mama powinna mieć :)

~ndwm

~ndwm

Witam, głosuję na nr 10 - moją ulubioną poduchę do karmienia Cocomilo.
Hit przyjazny mamie to nr 16 - Femaltiker. Zaczęłam pić pyszny karmelkowy napój po porodzie i karmię moje maleństwo bez najmniejszych problemów. Oby jak najdłużej!

MagdaPop

MagdaPop

Dla mnie hitem numer jeden są produkty Cocomilo, nr 10. Zarówno wykonanie, kolorystyka jak i sam pomysł poduch jest rewelacyjny! Dodatkowo są bardzo praktyczne i mają właściwości zdrowotne. Moje maluchy uwielbiają na nich spać. Dodatkowym plusem jest również fakt , że są produktami ECO!

46076 magdapop Kobieta, 36 lat, Skierniewice
~Hanb

~Hanb

Witam, głosuję na nr 10 - moją ulubioną poduchę do karmienia Cocomilo.
Hit przyjazny mamie to nr 16 - Femaltiker. Pyszny karmelkowy napój wspomagający karmienie maleństwa.

~Ewa W

~Ewa W

Produkt przyjazny dziecku to nr 10 Poducho-przytulanka Cocomilo - mój synek ją uwielbia. Polecam wszystkim mamom
Produkt przyjazny mamom nr 16 Femaltiker - gdyby nie ten produkt to pewnie skończyłoby się okropną mieszanką mlekozastępczą