Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Hity Mother&Baby 2015"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

30. Karuzela nad łóżeczko firmy Cotoons - w kategorii produktu przyjaznego dziecku. Jest ro karuzela, która cieszy nie tylko oczy, ale zatroskanych rodziców, którzy martwią się o bezpieczeństwo swojego maluszka. Wykonana z przyjemnych materiałów, które zostały stworzone z troską o najmłodszych. Solidna konstrukcja sprawi, że nic się nie zerwie, nic nie wpadnie i nic nie znajdzie się w buzi naszej pociechy, co jest najważniejsze.

21. Bio-oil - a tutaj już propozycja dla mamy i niezdecydowanej przyszłej mamy, która obawia się rozstępów po okresie ciąży. Bio-oil skutecznie pozwala wygrać walkę z przypadłością, która dotyczy dużej grupy kobiet i pozwala zrozumieć, że nie ma się czego bać :)

Odnośnik do komentarza

Witam, głosuję na Femaltiker nr 16 na liście produkty przyjazne mamie- za skuteczność w pomaganiu rozkręcenia laktacji, za bezpieczeństwo i za pyszny karmelowy smak:)

n10 poducha do karmienia- to co każda trendy mama powinna mieć :)

Odnośnik do komentarza

Witam, głosuję na nr 10 - moją ulubioną poduchę do karmienia Cocomilo.
Hit przyjazny mamie to nr 16 - Femaltiker. Zaczęłam pić pyszny karmelkowy napój po porodzie i karmię moje maleństwo bez najmniejszych problemów. Oby jak najdłużej!

Odnośnik do komentarza

Produkt przyjazny dziecku to nr 10 Poducho-przytulanka Cocomilo - mój synek ją uwielbia. Polecam wszystkim mamom
Produkt przyjazny mamom nr 16 Femaltiker - gdyby nie ten produkt to pewnie skończyłoby się okropną mieszanką mlekozastępczą

Odnośnik do komentarza

Witam, oddaje mój głos na Femaltiker nr 16 w kategorii "produkt dla mam" - za skuteczność w działaniu i pyszny smak.
Hitem w kategorii "produkt dla dzieci" jest Cocomilo nr 10 - za kolorystykę, praktyczność i oryginalny wygląd

Odnośnik do komentarza

PRODUKT PRZYJAZNY DZIECKU
22. Kojec dla noworodka od Baby Nest jest wspaniałym rozwiązaniem dla maluszków troszkę większych, a także tych zaraz po porodzie. Jest mięciutki i miły w dotyku, zrobiony jest z bardzo dobrego materiału- 100% bawełny i ma certyfikat bezpieczeństwa. Maluszek czuje się w nim jak w brzuszku swojej mamy, pewnie i komfortowo, otulone jest
nim z każdej strony, co zabezpiecza maleństwo. Rodzice lubiący sypiać ze swoją kruszynką nie muszą się już obawiać że coś się stanie dziecku podczas snu, ponieważ kojec otula dziecko z każdej strony. Może on również służyć jako wkład do wózka lub do łóżeczka, a także towarzyszyć rodzicom i maluszkowi w podróży co utwierdza nas o jego praktyczności. Dodatkowo jest on łatwy w utrzymaniu czystości, można go bez problemu prać w pralce.

PRODUKT PRZYJAZNY MAMIE
9. Poduszka typ 7 Super Mami jest fantastycznym rozwiązaniem dla kobiet w ciąży i karmiących! Pozwala na fantastyczną i odprężającą drzemkę w ciągu dnia, a także ułatwia sen w nocy, jest praktyczna dla kobiet które mają problem z ułożeniem się w dogodnej pozycji do spania.
Mogę szczerze polecić poduszkę Super Mami ze względu na własne problemy z ułożeniem się do snu. Mamusiom którym rosnący brzuszek utrudnia odnalezienie odpowiedniej pozycji jest ona najlepszym zakupem!
Poduszka jest również praktyczna w kontekście odciążenia stawu biodrowego, odciąża również cały kręgosłup co jest niezmiernie ważne w trakcie ciąży. Poduszka skierowana jest również do kobiet karmiących, ponieważ ułatwia im karmienie piersią, pozwala na umieszczenie na niej maluszka, a także na zabawę z maleństwem. Jest ona elastyczna, delikatna i miła w dotyku oraz dopasowuje się do każdego!

Odnośnik do komentarza

Produkt przyjazny dziecku

14. Oczekuję mojego przyszłego potomka więc wielu rzeczy nie byłam jeszcze w stanie sprawdzić w praktyce, ale znam opinie zaprzyjaźnionych mam i wiem, jak ważne jest przygotowanie wszystkich rzeczy dla Maluszka. W związku z tym głosuję na hipoalergiczne perły piorące Perlux, bo sama zaczęłam już prać z nimi rzeczy dla mojego Synka. Sprawdza się świetnie, wierzę też, że nie uczuli mojego Dziecka.

Produkt przyjazny matce

10. Zdecydowanie poduszka do karmienia. Póki co sprawdza mi się jako odciążenie kręgosłupa w czasie snu, ale wiem od przyjaciółki, że głównie dzięki tej poduszce udało się jej przystawić Dziecko do piersi w szpitalu. Polecam!

Odnośnik do komentarza

Hitem przyjaznym dla dziecka jest dla mnie :
27. Fotelik do samochodu.
Nie ma nic ważniejszego niż bezpieczeństwo dziecka, a co za tym idzie także możliwość bezpiecznych podróży. Z racji , że często wyjeżdżamy , również w kilkugodzinne podróże, odpowiedni fotelik musi spełniać swoje funkcje w 100% dając nam gwarancję zadowolenia z jego użytkowania. Fotelik Recaro jest stabilny , wyposażony w szereg zabezpieczeń jednocześnie komfortowy dopasowuje się do sylwetki dziecka co sprzyja przyjemnym podróżom. Firma Recaro jest w dodatku znana z solidnych i funkcjonalnych rozwiązań(popratych przez niezależne instytuty badające) dlatego moje zaufanie kieruję właśnie do tego produktu.

Jeżeli chodzi o produkt przyjazny mamie to u mnie wygrywa:
10. Poduszka do karmienia
Karmienie piersią (i tu nie ma co ukrywać) nie dla wszystkich jest to sprawa komfortowa, tudzież przyjemna, często spędzająca sen z powiek, obciążająca kręgosłup, co w następstwie powoduje dyskomfort przy codziennym funkcjonowaniu . Używając tej poduszki mamy ten problem praktycznie "z głowy". Poduszka jest odpowiednio miękka , komfortowa zarówno dla dziecka jak i mamy, odciąża kręgosłup powodując , że karmienie sprawia przyjemność i radość z bliskiego kontaktu z dzieckiem.

Reasumując powyższe, stawiam na bezpieczeństwo dziecka oraz wygodę mamy podczas karmienia.

Odnośnik do komentarza

W kategorii Produkt przyjazny dziecku głosuję na nr 24 (Kaszka kukurydziana z tapioką BIO firmy Holle). Uważam, że żywienie małego dziecka produktami ekologicznymi jest bardzo ważne. Kaszki Holle, w tym kaszka kukurydziana spełniają to założenie. Ponadto kaszka nie zawiera mleka, cukru i innych dodatków, czym wyróżnia się spośród ogólnie dostępnych kaszek. Bez problemu może być zjadana przez dzieci uczulone na białko mleka krowiego lub laktozę. Do tego jest łatwa w przygotowaniu, nie tworzy grudek. To mój numer jeden jeśli chodzi o kaszki.

Natomiast w kategorii Produkt przyjazny matce głosuję na numer 16 tj. Femaltiker. Mimo iż nie wierzyłam, że może pomóc przy moich problemach z karmieniem po cesarce, to jednak zadziałał - odczuwalnie zwiększył ilość mleka w piersiach. Do tego jest łatwy i szybki w przygotowaniu i smaczny. Polecam każdej mamie, która musi walczyć o karmienie naturalne.

Odnośnik do komentarza

Deszczowy poranek. Nagle słyszę płacz dochodzący z pokoju córki. Hlip Hlip słychać kiedy dochodzę do drzwi. Córeczka siedzi na parapecie i z łzami w oczach mówi „ Jak my teraz pójdziemy do lasu zbierać głosy. No jak? Leje!”.
Zbieranie głosów to ulubiona zabawa Zuzy. Idziemy do lasu/parku/sklepu/ulicę i z dyktafonem i nagrywamy dźwięki, które potem odtwarzamy w domu i zgadujemy „Co to jest?”
Kochanie, ależ pójdziemy dziś na obiecaną wycieczkę- uspakajam córkę.
Ale jak. Z Tymonem w wózku daleko nie zajedziemy jak pada – żaliła się córka.
Myszko. Weźmiemy nosidło.- powiedziałam.
Tak, NOSIDŁO jest wg mnie Produktem Przyjaznym Matce.
Synek może z nami podróżować, nawet wtedy, gdy teren i pogoda jest nie korzystny.
Zuza na tą wiadomość radośnie się uśmiechnęła.
Szybko pakujemy się do wyjścia.
Nie możemy zapomnieć też o MASKOTCE –przytulance, która umili czas Tymonowi w czasie, gdy my będziemy „zbierać głosy”. Maskotkowy pluszak to Produkt Przyjazny dziecku. To jego przyjaciel, z którym zawsze może podróżować. Nieduży, mięciutki, miły w dotyku.
Z nosidłem i maskotką wszystkie nasze podróży – małe i duże – są udane.

Odnośnik do komentarza
Gość Grażyna Wierzchowska

Produkt przyjazny dziecku wybrałam nr. 20 to są listki do prania , aby ubranie dziecka było zawsze czycte i swieże.Produkt przyjazny mamie to nr .5 system do czyszczenia wybrałam ponieważ ułatwiłby sprzątanie w domu bo czystosć to podstawa aby można czuć się komfortowo.

Odnośnik do komentarza
Gość bigmisiek

Produkt dla dziecka mój wybór padł na numer 29. Coverover Active rewelacyjne okrycie dla pociechy podczas wypraw rowerowych jak również spacerów polecam.
Produkt dla mam to numer 10. Poduszka do karmienia moja kochana żonka podczas karmienia była bardzo zadowolona
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość carissima

Produkt przyjazny mamie - Nr 14 multifunkcyjne gniazdko dla kobiet w ciąży. Z doświadczenia wiem, jak trudny bywa okres prenatalny, kiedy kręgosłup kobiety w ciąży odmawia posłuszeństwa i szuka miejsca, w którym mógłby on odpocząć. Poduszka doskonale sprawdzi się jako podpora dla zmęczonych pleców kobiety oraz miejsce relaksu/odpoczynku. Po narodzinach dziecka poducha przyda się podczas karmienia piersią, a dalej posłuży jako gniazdko dla niemowlęcia, a także poducha dla przedszkolaka, na której wygodnie siedząc będzie mógł oglądać bajki. Super pomysł!

Odnośnik do komentarza

produkt przyjazny mamie - wybieram nr 3 śpiworek z algami morskimi by pluschka; moje dziecko jest wrażliwe na wszelkie alergeny; już od pierwszych dni jego życia zmuszona byłam stosować środki ostrożności w opiece nad niemowlęciem, aby jego skóra nie była narażona na niebezpieczeństwo; algi morskie mają wspaniałe właściwości hipoalergiczne, nie podrażniają skóry dziecka i skóra dziecka nie poci się; śpiworek sprawdził nam się podczas spacerów w wózku oraz w łóżeczku; bardzo funkcjonalny: posiada zamek dookoła oraz napy na ramiączkach; nawet śpiące niemowlę, bez budzenia go możemy włożyć w śpiworek i wyjść na spacer; polecam!

Odnośnik do komentarza
Gość ania kropka

absolutny hit - produkt przyjazny mamie nr 14 multifunkcyjne gniazdko pluschka; oryginalny design, wspaniały element wyposażenia pokoju i w dodatku multi - dla kobiety w ciąży (może oprzeć się o poduszkę, aby odpoczął kręgosłup), dla matki karmiącej, niemowlęcia i przedszkolaków; na pewno pojawię się na tragach, aby taką zakupić; mam nadzieję, że będzie w sprzedaży ;-)
produkt przyjazny dziecku - konsekwentnie wybieram pluschkę, czyli śpiworek z algami nr 3, jestem eco mamą, która wybiera dla swojej rodziny tylko organiczne produkty, żyjemy w zgodzie z naturą, nie tolerujemy chemii w żywności i sztucznych tkanin; z algami morskimi zetknęłam się po raz pierwszy kupując pieluszkę tetrową; jej doskonała jakość i właściwości przekonały mnie, aby zaopatrzyć się w produkty tego typu; wiem, że śpiworek doskonale sprawdzi się u każdego niemowlęcia, ponieważ jego skóra będzie pod właściwą ochroną

Odnośnik do komentarza

wybieram produkt nr 3 czyli spiworek by Plushka - produkt przyjazny dziecku, maluszkowi w nim cieplutko i jest przedewszytkim ekologiczny i przyjemny w dotyku co dzieciaczki uwielbiaja. Dzieki temu maluszek szybko zasypia i sie nie rozkopuje jak pod zwyklym kocykiem. polecam z calego serca;-). Przetestowany

Odnośnik do komentarza

produkt przyjazny mamie - wybieram nr 3 śpiworek z algami morskimi by pluschka; moje dziecko jest uczulone na wszelkie alergeny;musimy sprawdzac kazdy produkt bardzo dokladnie zanim zakupimy cokolwiek a algi morskie mają wspaniałe właściwości hipoalergiczne, nie podrażniają skóry dziecka i skóra dziecka nie poci się; śpiworek jest bardzo funkcjonalny; posiada zamek dookoła i napy na ramiączkach- wprost idealny; sprawdzony i polecamy!

Odnośnik do komentarza

Swój głos oddaje zarówno w kategorii "Produkt przyjazny dziecku", jak i "produkt przyjazny mamie" na produkt nr 1. SOORFY.
Z tego co się zorientowałam jest to produkt służący do "śledzenia" dzieci.
Jakiś czas temu zgubiło mi się w markecie dziecko i każda osoba, mama, której się to przytrafiło wie jakie człowiekowi towarzyszy wówczas uczucie. Kiedy sie zorientowałam, rozejrzałam się i pomyślałam: "jak ja go odnajdę w tym tłumie i masie półek". Chodź wiedziałam, ze teoretycznie nie powinno wyjść z marketu, to strach był ogromny. Od tamtej pory , gdy na chwile trace dziecko z oczu, czuje to dziwne "ukłucie".
Widzę, że jest to urządzenie składające sie z opaski dla dziecka (bardzo ładne), która połączona z rodzicem, który z kolei ma na swoim telefonie zaistalowaną aplikacje, dzięki której widzi lokalizację dziecka na woim telefonie, a gdy dziecko się za bardzo oddali dostaje powiadomienie.
Ja napewno zakupię i też polecam innym mamom.

Odnośnik do komentarza

Produkt przyjazny dziecku to poducho-przytulanka Cocomilo nr 10! Przede wszystkim dlatego, że jest antyalergiczna i naturalna, poznałam produkt podczas zajęć w przedszkolu z integracji sensorycznej i od razu moja córeczka ją pokochała.

Produkt przyjazny mamie zdecydowanie nr 16 Femaltiker , bo również jest to naturalny suplement ze słodu jęczmiennego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...