Konkursy

Konkurs "Mania, mała ogrodniczka"

Odpowiedzi znajdują się poniżej

plomien

plomien

Wymarzony ogród Kasi 5 lat z tęczą, kolorowymi kwiatuszkami i motylkami. Zrobiony z bibuły i papieru kolorowego.
Ogród Łukaszka 6 lat, to ogród wiosenny, z bocianem, baźkami, kwiatkami i motylkami. Zrobiony z bibuły, kolorowego papieru, plasteliny :-)

--

26929 plomien Kobieta, 35 lat, WOLA MIEDNIEWSKA
aom

aom

kwiatowy ogród Basi (4lata8mies.)
wyklejanka z papieru kolorowego

  • th_konkurs-mania-mala-ogrodniczka_29719.jpg
  • th_konkurs-mania-mala-ogrodniczka_29720.jpg
31187 aom Kobieta, 112 lat, M
LenaMagda

LenaMagda

Lena, poltora roku - praca plastyczna "Moj wymarzony ogrod".

Moja cora uwielbia robic prace plastyczne, jako ze jestem z nia w domu codziennie cos tworzymy. Papier, klej i kredki to nasze codzienne "narzedzia". Wywieszamy prace na tablicy, ktora widnieje w naszym salonie. Na rysunku "Moj wymarzony ogrod a wlasciwie - W ogrodzie Dziadka..." widac ze rysunek jest przymocowany do tablicy szpilkami. Rysunki codziennie laduja na tablicy i ciesza nasze oko.

Cora ma poltora roku dlatego zdecydowalysmy sie na wyklejanke. Ogrod Dziadka jest dla nas tym wymarzonym ogrodem, w ktorym mozemy spotkac duzo drzew i krzewow, warzyw i owocow. Sa tez liczne kolorowe kwiaty. Zyja tam rozne zwierzeta - mozemy spotkac ptaki. motyle, pszczoly, Dziadkowego psa Maksa oraz rybki w stawie, ktory Dziadek samodzielnie pielegnuje. Mozemy tez podgladac zycie kur i koguta za plotem u sasiadki. Ogrod Dziadka jest rajem dla dzieci - sa laweczki na ktorych mozna usiasc, piaskownica z pelnym koszem zabawek, hustawka... Mozna tu nawet jezdzic rowerem... To jest wlasnie nasz wymarzony ogrod. Dziekujemy Ci Dziadku ;)

  • th_konkurs-mania-mala-ogrodniczka_29721.jpg
39106 lenamagda Kobieta, 29 lat, Skalmierzyce
kasi

kasi

To wymarzone ogrody moich córeczek. Starsza Patrycja( 8 lat) marzy o ogrodzie pełnym kolorowych kwiatów. Młodsza Kasjana (4 lata) z pomocą starszej siostry przedstawiła swój wymarzony ogród w którym najważniejsze jest oczko wodne z rybkami, ognisko, dużo motylków i uwielbianych przez nią biedronek.

33620 kasi Kobieta, 39 lat, Fijewo
enesi

enesi

A oto pomysł na wymarzony ogród Nikoli (4,5 roku). Narysowała najpierw kwiatki i siebie na kartce,potem to wycięła. Białą kartkę pokolorowała na niebiesko, zielono i żółto i wycięła niebo, trawkę, okrągłe słoneczko i oczywiście promyki:) W jej ogródku wszystko może się poruszać :)

42496 enesi Kobieta, 43 lata, Kalisz Pomorski
madzia8404

madzia8404

Madzia lat prawie 6 to prawdziwa ogrodniczka. Uwielbia przyrodę oraz prace w ogrodzie-chętnie nam pomaga przy sadzeniu roślin oraz kwiatów. Zdjęcie przedstawia wymarzony ogród według Madzi z kolorowymi kwiatami oraz przyjaciółmi z którymi można grać w gumę. Dziewczynki na rysunku założyły skrzydła aby poczuć się jak prawdziwe ogrodowe motylki.

42891 madzia8404 Kobieta, 35 lat, Zambrów
Redakcja

Redakcja

Kochani,

bardzo dziękujemy Waszym dzieciom za wspaniałe prace, a Wam za ich zamieszczenie w tym konkursie :-)

Ogrody są naprawdę piękne i zasługują na uznanie. Mamy nadzieję, że samo przygotowywanie prac plastycznych było również przyjemne.

Mamy już zwycięzców konkursu! Oto i oni:
czarnamamba
Ela30
agawa136
Ania_87
oskarek17
Dorota S.
lokietek91
Gosia67
aom
kasi

Na Wasze adresy wraz z oświadczeniami (punkt 7.2 w nowej wersji regulaminu) czekamy przez 14 dni pod mailem: konkursy@parenting.pl. W temacie wiadomości należy wpisać swój nick oraz nazwę konkursu.

Gratulujemy :-)

20243 redakcja Kobieta, 32 lata, Lublin
lokietek91

lokietek91

Całe mnóstwo wspaniałych ogrodów powstało, tym bardziej dziękujemy za wyróżnienie i gratulujemy pozostałym ;)

43667 lokietek91 Kobieta, 28 lat, Daleko ;)
czarnamamba

czarnamamba

Cóż za wspaniała wiadomość;)
Piotruś będzie zachwycony wiadomością o wygranej;)
Dziękujemy ślicznie Wspaniałej Redakcji za wyróżnienie;)
Gratulujemy pozostałym;)

42360 czarnamamba Kobieta, 53 lata, Tajno Stare