Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Użytkownik Miesiąca - Marzec 2015"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Nadszedł już marzec... Powinna więc zawitać do nas wiosna, prawda? Gdzieniegdzie jeszcze pojawia się śnieg, ale mamy nadzieję, że słoneczne dni będą coraz częstsze i oczywiście dłuższe :-)

No ale zapraszamy Was do kolejnego konkursu na Użytkownika Miesiąca! Kto w marcu zasłuży na wspaniałą nagrodę?

Sponsorami nagrody w miesiącu marcu są Kevin Murphy oraz Torelle, a do wygrania zestaw marki KEVIN MURPHY do pielęgnacji delikatnych, cienkich i farbowanych włosów w skład, którego wchodzi: szampon ANGEL.WASH 250 ml (95 zł), odżywka ANGEL.RINSE 250 ml (95 zł) oraz kocyk Torelle (ok. 100 zł):

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/Kevin-Murphy.png

Zasady konkursu:
Głosujemy, kto powinien zostać Użytkownikiem Miesiąca i krótko uzasadniamy swój wybór. Jeden Użytkownik może głosować na jednego zarejestrowanego na forum Kandydata.

Konkurs trwa do 31 marca 2015 r. do północy.
Wyniki ogłosimy w ciągu dwóch dni roboczych od daty zakończenia konkursu.

Biorąc udział w konkursie, akceptujesz jego regulamin.

Zapraszamy do głosowania.

Odnośnik do komentarza

W tym miesiącu wyjątkowo dużo pracowałam. I oczywiście testowałam "zabawkę", która mi nie pozwala siedzieć... Jednak nieco śledziłam forum i choć to pewnie wiele nie zmieni. To chciałam zwrócić uwagę na tę samą osobę, co Adasaga3 (która zresztą też jest w tym miesiącu w moje TOP5 , Nauzyka, też z niej nie wypadła :P). Żeby jednak zachęcić do udzielania się na Forum... zagłosuję na Mika17. Mam nadzieję, że znajdziesz swoją bratnią duszę, której szukasz.
Mam również nadzieję, że choć zawiodłaś się na ludziach, to jednak nie do końca serio pisałaś w jednym wątku, że już nigdy nikomu nie pomożesz (coś takiego zapamiętałam;) Życzę samych życzliwych ludzi dookoła siebie!

Odnośnik do komentarza

Kochani,

bardzo dziękujemy za Wszystkie głosy, które oddaliście i oczywiście po raz kolejny przyznajemy Wam rację :-) Oczywiście prawie że jednomyślnie zwycięzcą konkursu na Użytkownika Miesiąca - Marzec 2015 zostaje adasaga3!

Serdecznie gratulujemy!

Na dane adresowe zwycięzcy czekamy przez 14 dni pod mailem konkursy@parenting,pl. Poza adresem prosimy o podanie numeru telefonu.

Pozdrawiamy Was już trochę świątecznie :-) Czy u Was też pada śnieg??? :-)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, wszystkim razem i każdej z osobna bardzo dziękuję za głosy.
Przyznam że marzyłam o takich kosmetykach, sama ze względu na cenę na pewno bym sobie ich nie kupiła. A i kocyk się przyda. :-)

U mnie musiało zacząć sypać w nocy, bo rano wszystko było już białe.
Redakcji i dziewczynom życzę zdrowych, wesołych Świąt.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...