Konkursy

Konkurs "A moja ciotka"

Odpowiedzi znajdują się poniżej

mama hala

mama hala

portret przedstawia ukochaną ciocię Anię (chrzestną matkę ,która zawsze jest gotowa do pomocy i zabawy i wymyśla fajne prezenty ) portret zrobiła Patrycja lat 6,5 ,zrobiła cioci jakby piłkę z przodu bo ciocia na dniach ma rodzić :)

41989 mama-hala Kobieta, 41 lat, Skoczów
anullos

anullos

Nasza ciocia Zosia ułożona z zakrętek przez 7letnie bliźniaczki Hanie i Julię

• th_konkurs-a-moja-ciotka_25311.jpg
40127 anullos Kobieta, 42 lata, Namysłów
wengorzyk

wengorzyk

Moja 5-cio letnia córka sportretowała szaloną przyszywaną ciocię Justynę z Gdańska, która codziennie nosi inne kolczyki i wisiorki. Użyła farb plakatowych, kredek świecowych, kredek akwarelowych, pasteli suchych, a na ramkę przykleiła muszelki, które własnoręcznie zebrała nad morzem i polakierowała je
swoimi lakierami do paznokci.

• th_konkurs-a-moja-ciotka_25323.jpg
36660 wengorzyk Kobieta, 36 lat, Olsztyn
goldbutterfly

goldbutterfly

Ola (4,5 lat) - brat Rafałek (1,5 roku) też malował, ale jego gryzmoły raczej cioci nie przypominały :-)

• th_konkurs-a-moja-ciotka_25377.jpg
  • th_konkurs-a-moja-ciotka_25378.jpg
37085 goldbutterfly Kobieta, 31 lat, Pokrzywno
Beata361

Beata361

Ania lat 9 i Zuzia lat 8 wykonały portret cioci Zosi. Ania zrobiła wydrapywankę, a Zuzia namalowała portret na grubej folii farbkami witrażowymi.

• th_konkurs-a-moja-ciotka_25386.jpg
  • th_konkurs-a-moja-ciotka_25387.jpg
  • th_konkurs-a-moja-ciotka_25388.jpg
34540 beata361 Kobieta, 51 lat, Sokółka
anaaa

anaaa

moje dziewczyny też narysowały swoje ulubione ciocie .. Wiki (lat 7,5) dodatkowo włosy wykleiła włóczką. Drugi rysunek jest 5-cio letniej Kasi.

39877 anaaa Kobieta, 37 lat, Polska
czarnamamba

czarnamamba

A to portret mojej ulubionej cioci Ryty w wykonaniu Piotrusia (11lat)
Prezentuje państwu mój portret. Praca była dość skomplikowana ale owocna;)
Do stworzenia mojego portretu potrzebowałem tekturę, kolorowy papier, kredki, makaron świderki, watę i klej. Najpierw narysowałem twarz mojej cioci, następnie wyciąłem ją i przykleiłem na kolorowy papier. Wyciąłem z tektury ramkę i ozdobiłem kolorowymi paskami. Najtrudniejszym etapem było wykonanie jej kręconych włosów więc posłużyłem się makaronem świderki (który najpierw lekko ugotowałem). Szal został wykonany z waty. A to portret mojej cioci Ryty w moim wykonaniu;)

• th_konkurs-a-moja-ciotka_25415.jpg
  • th_konkurs-a-moja-ciotka_25416.jpg
  • th_konkurs-a-moja-ciotka_25417.jpg
  • th_konkurs-a-moja-ciotka_25418.jpg
  • th_konkurs-a-moja-ciotka_25419.jpg
42360 czarnamamba Kobieta, 53 lata, Tajno Stare
czarnamamba

czarnamamba

A z literek z makaronu ułożyłem napis jaka jest dla mnie ciocia;)

42360 czarnamamba Kobieta, 53 lata, Tajno Stare