Konkursy

Konkurs "Zima z POLSAT JimJam"

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Leon 5 lat

~Leon 5 lat

kiedyś mój synek jak mu tłumaczyłem że kostek lodu z zamrażarki się nie wyrzuca na dywan - odpowiedział mi tatuś nie krzycz bo pojadę mieszkać do Pingu do Iglo wiesz..... rozłożył mnie tym tekstem 5 latek pojedzie do Pingu mieszkać w Iglo.

Wnioskuję że Pingu jest jego ulubieńcem

~Olgalolololo

~Olgalolololo

Nie wiem, nie mam dzieci.
I git. W końcu dopiero 18 XD

Martusia12044

Martusia12044

Moja starsza córka najchętniej spędziłaby ferie zimowe w towarzystwie pewnej roztańczonej myszki. Razem stworzyłyby niezły duet. Jakby je tu nazwać? Może nie będę odbiegać zbytnio od oryginału i nazwę je „Roztańczone: Angelina i Nikolka”. Wracając do tematu, moja córka bardzo lubi tańczyć. Ledwie stała n nóżkach, a już kołysała bioderkami. Balet to może nie jest jej mocna strona, ale razem z Angeliną mogłyby się uzupełniać – myszka nauczyłaby jej baletu, a Nikolka Angelinę tańca „dyskotekowego”. To by dopiero były szalone dwa tygodnie! Godziny morderczo-przyjemnych treningów, trochę zabawy i pogaduchy przyjaciółek. Tak, to byłyby dla niej wspaniałe dni. I dla mnie też, bo córka byłaby naprawdę szczęśliwa. Ponadto może Angelina nauczyłaby jej konsekwencji w działaniu i nie poddawania się w dążeniu do zamierzonego celu, ponieważ moja córka ma „słomiany zapał” i poddaje się przy pierwszych niepowodzeniach. Tak czy owak jestem pewna, że ferie z Angeliną byłyby tymi z gatunku niezapomnianych.

35242 martusia12044 Kobieta, 34 lata, Kramsk
a beczka AQQ

a beczka AQQ

Sebastian zimwe ferie chciały sedzić z Pingu. To jego ulubiona bajka. Może u niego mogli by szaleć na śniegu bo u nas to nawet płata nie widać. Przygód było by pełno a jakie zabwy w iglo? Śmiechu co niemiara. Ale ogladając Polsat JimJam można sobie wyobrazić najciekawsze wspólne zabawy i je rysujemy.

41847 a-beczka-aqq Kobieta, 30 lat, Naklo nad Notecia
sabcia

sabcia

Z PINGUI i naszym dzieckiem na ferie zimą pojedziemy,
W Śniegiem zasypane góry,gdzie zabawy będzie mnóstwo po fury,
Ulepimy bałwana i na kuligu będziemy się bawić do białego rana,
PINGU zabaw mnóstwo zna i wesoła przygoda z nim czeka wszystkich nas,
To uroczy, psotny pingwinek
Z nim ferie będą śnieżne, mroźne, wspaniałe i udane
Psoty, figle, bitwa na kulki, lepienie bałwana
Po to jest nasza zima kochana.
Jak wrócimy to z Jim Jam Pingu i jego nowe przygody w telewizji zobaczymy.

40689 sabcia Kobieta, 35 lat, łódź
mama hala

mama hala

nasze smyki uwielbiają bajeczki i jak zapytałam z którym bohaterem chcieliby spędzić ferie zimowe córka (6 lat) powiedziała że z Kiti bo to jej ukochana kotka bo tak jak ona uwielbia różowy kolor i taniec wiec bawiłyby się razem ,przymierzały stroje,tańczyły i poszłyby razem na narty i sanki,ulepiły bałwana i zrobiły aniołki na śniegu a po zabawie na świeżym powietrzu wypiłby kubek gorącej czekolady i zjadły pyszne ciasteczka .Synek (3 latka) chciałby spędzić swoje pierwsze ferie z księżycowym Jimem bo opowiedziałby mu wiele ciekawostek o księżycu i planetach a on uwielbia kosmos,pobawiliby się na trampolinie udając ze są na księżycu,jakby spadł śnieg to pojeździliby na sankach i porzucali śnieżkami a potem zjedli po dużym kawałku sera z dziurami takim jak księżyc .:)

41989 mama-hala Kobieta, 41 lat, Skoczów
~AgaAla

~AgaAla

Alicja 6 lat chciałaby spędzić ferie z tygryskiem Percy, ponieważ zmienia się w różne postacie i mogłaby się pobawić dinozaurem tygryska.

kajka89

kajka89

Mój synek jako wielki fan bajki "Strażnicy miasta" chciałby spędzić ferie z Rufusem Kłopotkiem. Chciałby przeżywać mnóstwo przygód w towarzystwie swojego ulubionego bohatera bajkowego.
Obmyślił sobie plan, że najpierw wybiorą się na przejażdżkę po mieście z Kurierem Percym, bo przecież najlepiej miasto zna listonosz i kurier. Percy pokaże im wszystkie zakamarki i fajne miejsca, które można zwiedzić w miasteczku.
Swoją zimową zabawę zaczęliby od jazdy na łyżwach. Słodka Iris na pewno pomogłaby im przygotować lodowisko, gdyby zabrakło lodu. Bawiliby się rewelacyjnie w towarzystwie Ślicznotki Wheelie i Robbiego Obijaka. Urządziliby sobie konkurs na najładniejszą figurę łyżwiarską.
Obowiązkowo musieliby zorganizować bitwę na śnieżki. Zaprosiliby do zabawy Odlotową Cindy. To dopiero byłaby walka na lądzie z powietrznymi atakami.
Dla urozmaicenia zabawy wybraliby się na wieś. W tym pomogłaby im Żelazna Tilly. Na wsi czekałby na nich Traktor Troy z sankami. Zorganizowałby im fantastyczny kulig po swoich ośnieżonych polach. Zabawa pierwsza klasa!
O wszystkie posiłki dla wygłodniałych poszukiwaczy zimowych przygód zadbałby Benny Precel.
Co to za ferie bez zjeżdżania na sankach. W usypaniu wielkiej góry pomogą Digsy Kopalski i Tracy Wywrotka.
Na zakończenie tych wspaniałych ferii sam Burmistrz zorganizowałby imprezę pożegnalną dla Filipa, na której wręczyłby mu oficjalne zaproszenie na wakacje!
Mama także byłaby szczęśliwa i spokojna, bo wiedziałaby, że nad bezpieczeństwem jej synka czuwają Alice Tubalska, Strażak Fiona i Oficer Paulie.

42252 kajka89 Kobieta, 30 lat, Krzyż Wielkopolski
madzia8404

madzia8404

Duża Madzia z mamą rymy składa, mała Ola też im podpowiada. Rymowanki tak lubimy, w tym konkursie też je przedstawimy. Roztańczona Angelina balerina-myszka mała, przez dzieci lubiana, przez moje pociechy chętnie oglądana. Świat małej myszeczki to świat mojej kochanej Madziuleczki. Na kurs tańca Madzia chodzi, tak jak myszka tańczyć chce, więc radośnie w każdy piątek ćwiczy umiejętności swe. Z siostrą Olą tańczy też- wygibasy, skoki, koziołeczki nie są trudne dla mej córeczki. Na Jim Jam bajeczkę oglądać chce i tak Madzia z Angeliną wita każdy dzień. Myszka mała ulubioną postacią mych dziewczynek jest, jej przygody fajne i wesołe cieszą córki me. Stosy książek i książeczek z Angeliną czytać chcą, z przytulanką Angelina także śpią. Mała myszka skradła serce Madziuleczki i nie ważne są inne bajeczki. :)Ferie zimowe Madzia i Ola chciałyby spędzić oczywiście w towarzystwie roztańczonej Angeliny.

42891 madzia8404 Kobieta, 35 lat, Zambrów
malgorzata83

malgorzata83

Zapytałam synka o odpowiedź na pytanie konkursowe i usłyszałam: Mamo jak bym miał wybierać tylko jednego bohatera to ferie chciałbym spędzić z Tomkiem z bajki "Tomek i przyjaciele". Ponieważ bardzo interesują mnie pociągi i praca na kolei przecież wiesz, że jak dorosnę to chcę być maszynistą.
A Tomek jest fajny, miły, przyjacielski i na pewno wszystko by mi pokazał, wszystko opowiedział i wytłumaczył. A do tego Tomek ma tylu fajnych przyjaciół i ciekawe przygody, może udałoby mi się jakąś przygodę z nim przeżyć, byłoby fajnie.

28834 malgorzata83 Kobieta, 36 lat, Jeziorany