Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Pulpet i Prudencja"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Monika, 5:
Smoczyca powinna się nazywać Grzałka-bo na pewno uwielbia gotować i podgrzewać na swoim smoczym ogniu małe i duże co nieco, smok powinien mieć na imię Płomyk bo na pewno pali go w gardle przez ten płomień miłości do Grzałki i dlatego zieje ogniem, a gdyby mieli małe smoczusie to one by się nazywały: Kabel, Ognik i Zapałka i oczywiście dlatego, że to po rodzicach, bo by byli do nich podobni, bo niedaleko pada jabłko od drzewa.
Mateusz, 6:
Powerdraco albo Hotsmok (jak hotdog tylko smok). Dlatego, że smoki mają dużo mocy w sobie i ich plomienie są gorące, znaczy hot, a imiona musieliby mieć angielskie bo przecież smoki pochodzą z Anglii- ten z Wawelu to się zabłąkał.

Odnośnik do komentarza

Moja Izunia ma takiego pluszowego smoka i zwierzaczek długi czas nie miał imienia, ale po obejrzeniu przygód smoka Tabalugi, Izka w końcu ochrzciła swoją maskotkę imieniem Guga!
Córeczka nie ma jeszcze dwóch lat i pomyślałam że chciała go nazwać po prostu imieniem bajkowego bohatera, ale okazało się, że się jednak myliłam.
Kiedy powiedziałam Izie, że jej maskotka to nie Tabaluga, bo całkiem inaczej wygląda, ona stwierdziła, że wie i że Guga to jego dzidzia!
Czyli wszystko jasne - Tabaluga od teraz miał smocze dziecko o imieniu Guga:)

Odnośnik do komentarza

a nasz smok mialby na imie Piorun, wg Filipa lat 7 dlatego bo jest szybki jak blyskawica, jest grozny jak grom z jasnego nieba, potezny jak kazdy smok, ziejacy ogniem wlasnie jak Piorun, niestety nie tylko mestwem, odwaga i groznoscia bedzie sie wyroznial-Lolus lat 3 dopowiedzial-i bedzie mial dobre serduszko dla wszystkich dobrych dzieci i mnie nigdy nie zje bo ja jestem grzeczny i lubie wszystkie smoki i wcale sie ich nie boje. Moj dzielny chlopak☺

Odnośnik do komentarza

Nadszedł dzień ogłoszenia zwycięzców! Fantastyczne imiona dla smoków wymyśliły Wasze dzieci :-)

Według Komisji Konkursowej zwyciężyli:
nauzyka
mayxi
sandra88
teresia
cyrki
MamaChłopców

Serdecznie gratulujemy!

Przez 14 dni czekamy na Wasze adresy do wysyłki nagrody pod mailem: konkursy@parenting.pl. W temacie wiadomości należy wpisać swój nick z forum oraz nazwę konkursu.

Zapraszamy do udziału w innych naszych konkursach!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...