Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Kreatywna zabawa z dzieckiem"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję wygranym. Macie naprawdę piękny prezent dla swoich maluchów :)
Odnosząc się do uwag dot. rozstrzygnięcia-uważam,że wiele postów było wyjątkowych i na pewno kilka z nich wykorzystam (dziękuję) - widocznie jednak te wygrane odpowiedzi miały w sobie to coś, co zadecydowało o wyniku. Nie sądzę, żeby jury konkursowe brało pod uwagę odpowiedzi niezgodne z założeniami konkursu - jak dotąd nie zauważyłam niedociągnięć w rozstrzygnięciach jakiegokolwiek konkursu, a brałam udział w "kilku" ;) z różnym wynikiem.
Myślę, że "żal" osób które nie wygrały wynika z wkładu pracy włożonego w swoje zgłoszenie, ale przecież nie ma znaczenia czy umieściło się jeden czy więcej pomysłów (ja sama umieściłam kilka-zarówno w aplikacji jak i w wątku) tylko z ich kreatywności i niepowtarzalności. Poza tym trzeba chyba pamiętać, że to co nam wydaje się w naszym mniemaniu super - oczami kogoś innego może być zwyczajne.
Rozumiem, że komuś jest przykro, że nie wygrał, albo, że zazdrości wygranym - przyznaję, że ja zazdroszczę :) - to naturalne, ale mówi się trudno. Szkoda życia na żal i rozstrząsanie. W końcu to zabawa.
Poza tym wydaje mi się, że komentarze negujące wygrane pomysły mogą naprawdę popsuć wygranym osobom ich "smak zwycięstwa".
A nuż uda się następnym razem :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70301.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-70299.png

Odnośnik do komentarza

Nauzyka, dziękuję, że to napisałaś. Dokładnie tak samo pomyślałam, ale obawiałam się, że mogę być niewiarygodna dla innych, bo nam się udało.
Przykre są takie spory i wytykanie. Mnie się wydaję, że trudno jest organizować takie konkursy, bo niedość, że trzeba pozyskać sponsorów, to jeszcze wybrać z tak wielu zgłoszeń zaledwie kilka. I jeszcze mieć poczucie, że nie wszyscy będą zadowoleni...
Nie można się poddawać! Prawdopodobieństwo wygrania na Parentingu jest duuuuuużo większe niż wygranie w totka. A dodatkową zaletą tych konkursów jest to, że się tworzy z dziećmi/ dla dzieci, a to dodatkowa wygrana!
Spokojnych i zdrowych Świąt dla Każdej i dla Każdego! Pozdrawiam- Nikawa!

Odnośnik do komentarza

Nikawo ja jednak muszę się zgodzić z niektórymi pretensjami niektórych forumowiczek. To nie fair że Redakcja nie pokazała zwycięskich prac, budzi to różne niezdrowe podejrzenia. Poza tym w konkursie chodziło o przedstawienie propozycji ciekawych zabaw więc każdy chętnie zobaczyłby zwycięskie prace i wszystkie zabawy także te zamieszczone w aplikacji, bo ich przecież w głównym wątku nie widać. Ja z prawdziwą przyjemnością oglądałam niektóre zabawy, z niektórych propozycji już z dziećmi skorzystałam. Chętnie zobaczyłabym nagrodzone propozycje, może stanowiłyby inspirację do dalszych kreatywnych zabaw nie tylko dla mnie ale i dla innych forumowiczek.

mama hala
konkurs super i nagroda wspaniała a odpowiedzi były naprawdę kreatywne dlatego gratulujemy wygranym i próbujemy w innych konkursach może się w końcu uda :)

W tym sęk że nie wiemy jakie były to prace, bo Redakcja nie przedstawiła zwycięskich prac. Można zobaczyć, bodajże, tylko 2 propozycje zabaw i to tylko dlatego że osoby które wygrały pochwaliły się tym faktem.

Odnośnik do komentarza

Kochani,

konkurs cieszył się ogromną popularnością, dostaliśmy setki zgłoszeń z opisami bardzo ciekawych zabaw i zdjęciami. Wybór był bardzo trudny. Laureaci znajdują się zarówno wśród osób, które dodały wpis na forum, jak i tych, którzy skorzystali z aplikacji.

Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom i wszystkim, którzy zechcieli podzielić się z nami swoimi pomysłami na kreatywne zabawy z dziećmi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...