Skocz do zawartości
Forum

Akcja „Test ORSALIT® DRINK”


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marghi79

"Ankietę należy wypełnić do 1 grudnia 2014 roku do północy. Jest ona dostępna tutaj. Następnie w ciągu 7 dni roboczych Komisja Konkursowa wybierze 100 testerów, którzy po otrzymaniu produktu będą mieli 7 dni na jego zaopiniowanie w wątku konkursowym oraz wypełnienie ankiety opiniującej. W ciągu kolejnych 7 dni roboczych ogłosimy zwycięzców, którzy otrzymają bony do sklepu SMYK."

... a od otrzymania produktów upłynęło ok. 30, a nie 7 dni...

Odnośnik do komentarza
Gość dominika198904

Witam, zaraz po przesyłce Orsalit Drink pokazałam synkowi buteleczkę - wygląd dla dziecka jest również ważny, podobnie jak smak i zapach. Na pierwszy plan wysunęła się kolorowa etykieta na butelce ( dokładniej rybka znajdująca się na etykiecie) i tutaj plus dla mamy za zainteresowanie:) kolejnym aspektem był zapach - odkręcił butelkę i powąchał, po czym stwierdził - że pachnie bardzo ładnie i tak słodko. Kolejny punkt dla mamy. Zaraz po wąchaniu zabrał się do spożycia : Mamusiu muszę spróbować!!!! Niczym profesjonalny smakosz zabrał się do określania wszystkich zalet i ewentualnych wad produktu: Powiem tak Mamo: fajna naklejka, fajna butelka, truskawkowo pachnie i smakuje baaaaaaaardzo słodko. Jak dla mnie za słodko. Powiem szczerze że byłam zaskoczona słysząc tę wypowiedź. - Za słodko??- pytam się, a on na to: żartowałem:):)

Odnośnik do komentarza
Gość monika028

Witam,
Po otrzymaniu przesyłki mój synek stwierdził że jest to przesyłka dla niego Spytałam dlaczego tak sądzi to odpowiedział że widać po opakowaniu że ten napój jest dla dzieci a nie dla dorosłych ponieważ jest tam taka słodka rybka:) Powiedziałam mu że rzeczywiście ma rację i ten napój jest dla niego i żeby spróbował czy mu smakuje. Synek oczywiście od razu wziął się do picia i na jeden raz wypił około pół butelki Spytałam jak samkuje a on na to "wyśmienicie mamciu możesz mi kupować ten napój codziennie" i oblizał sie za smakiem Spytałam sie co mu smakuje w Orsalit drink on odpowiedział "ma super truskawkowy smak i jest słodziutki taki jaki lubię:)"no i dokończył picie reszty napoju i z uśmiechem na twarzy powiedział "pychotka!" Myślę że Orsalit drink jest dobrym płynem nawadniajacym ponieważ ma dobry truskawkowy smak no i jest słodki a synkowi w czasie choroby będzie o wiele łatwiej napić się jego ulubionego napoju niż inne płyny które wcześnie próbowaliśmy a które synek nie chciał pic

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tuż przed naszym wyjazdem noworocznym w góry przesyłka z Orsalitem został do nas dostarczona. Wręcz wyjeżdżaliśmy z podjazdu przechwyciliśmy przesyłkę. Wpakowałam do samochodu, gdzie już cała rodzinka wyszykowana była do podróży. Przed nami szeroka droga i 300 km. Zaplanowałam ,że podczas jazdy przeczytam przewodnik i zapoznam się z zadaniami testera. Na postoju zatrzymaliśmy się na posiłek w przydrożnym zajeździe. Przeanalizowaliśmy dalszą podróż , zjedliśmy posiłek, a w między czasie przeczytałam Orsalitu. Dlaczego o tym wszystkim piszę, bo ie przypuszczałam że tak szybko Orsalit drink stanie się głównym bohaterem tego dnia. Podczas drogi moja córeczka zaczęła narzekać, że boli ją brzuszek. Późnym Wieczorem dotarliśmy na miejsca naszych kwater , i wtedy się zaczął nasz horror. Podałam leki na ból brzuszka sądząc, że to na pewno niestrawności, ze względu na ostatni posiłek . Nasz maluszek, zaczął wymiotować , a nas ogarnęło przerażenie. Jesteśmy w obcym miejscu, jest noc i jeszcze okres przedświąteczny, gdzie tu znaleźć lekarza a może zadzwonić na pogotowie. Szybko trzeba było podjąć decyzję. I wtedy mój mąż , który zwykle zachowuje zimną krew w takich sytuacjach mówi: A może podamy ten drink Orsalit o którym mówiłaś podczas obiadu. No nie byłam do końca przekonana, w każdym razie nie tak wyobrażam sobie testowanie. To była nasza ostatnia deska ratunku. Nasz maluszek to niejadek i zwykle bardzo niechętnie podchodzie do nowych smaków. Bałam się że nie będzie chciała wypić i jeszcze większej histerii dostanie. Wyjęliśmy buteleczkę , już na wstępie Duży plus że produkt jest gotowy do podania. Szczelnie zakręcony, nie ma mowy by dziecko samo odkręciło. Po odkręceniu da się wyczuć delikatny zapach truskawek , ciecz jest przeźroczysta i przypomina wodę mineralną , które nasze dziecko lubi pić. I teraz nadeszła chwila prawdy , czy napije się. Zaczęliśmy jej tłumaczyć ,że to lek który zahamuje jej wymioty. Ale oczywiście do dziecka to nie trafia. Powiedziała, że jak będzie kwaśny to nie wypije. Spojrzeliśmy się na siebie , bo sami nie widzieliśmy co jej odpowiedzieć , nie znaliśmy przecież smaku Orsalitu. Powąchała jeszcze poprzekręcała buteleczkę i najpierw wsunęła język by polizać . To woda truskawkowa, powiedziała . Ależ było nasze zdziwienie – odpowiedzieliśmy no tak woda truskawkowa. Powoli małymi łyczkami zaczęła pić. A poczuliśmy chwilową ulgę. Ze przynajmniej smak jest zaakceptowany. Potem podaliśmy jeszcze leki na wzdęcia, których już również nie zwymiotowała, I tak zmęczona zasnęła i spała do rana. Rankiem obudziła nas piękna pogoda i słowa naszej córeczki „mamusiu tatusiu już jestem zdrowa, a mogę jeszcze tej wody uzdrawiającej” . Ale było radości i dzięki temu nasza wspólna wyprawa my i oksalit udała się. Aż nie chcę myśleć co by było gdyby nie było z nami oksalitu . Już zawsze będzie w naszej podręcznej apteczce i koniecznie w podróży.
- Czy ORSALIT® DRINK smakował Twojemu dziecku?
Tak, i to bardzo
- Jak oceniasz ORSALIT® DRINK w porównaniu do innych, wcześniej stosowanych u dziecka doustnych płynów nawadniających?
Działa podobnie, ale dzięki temu że jest to już produkt gotowy do podania , to jest na pewno wygodniejszy w użyciu i nie trzeba namawiać do wypicia maluszków, gdyż bardzo im smakuje.
- Czy Tobie i Twojemu dziecku podobał się zapach ORSALIT® DRINK?
Tak zapach jest bardzo miły truskawkowy i wyjątkowo mało chemiczny, ogólnie przyjemny jak na lek.
- Czy Tobie i Twojemu dziecku podoba się opakowanie ORSALIT® DRINK?
Opakowanie lekkie , dobrze że nie szklane dziecko może samo trzymać bez obawy że potłucze. Kształt ułatwia trzymanie w małych rączkach. Korek dobrze zabezpiecza.

Odnośnik do komentarza

maryjka
Witam Droga Redakcjo, dodałam już dwie opinie i dwukrotnie wypełniłam ankietę dotyczącą Orsalit, a dziś znowu dostałam email, z prośbą o dodanie opinii i wypełnienie ankiety. Czy moje opinie i ankieta się nie zapisały w bazie? pozdrawiam

Witam, u mnie to samo!!!
Już dawno napisałam posty z recenzją produktu Orsalit, wysłałam ankiety. A wczoraj otrzymałam maila, że mam dodać opinie i ankietę, czy mam zrobić po raz kolejny???
Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Córka ma wrażliwy brzuszek i często pojawiają się wymioty i biegunki. Zawsze wtedy jest problem co jej podawać. Kiedy dziecko marudzi, płacze a rodzic jest zestresowany tą całą sytuacją i się martwi nie w głowie mu zastanawianie się jeszcze czy przygotowany preparat rozpuścił w odpowiedniej ilości wody, latanie bo woda za zimna albo za ciepła. Każdy wtedy chce jak najszybciej pomóc dziecku. Orsalit drink ułatwia zadanie dla rodzica. Płyn jest już przygotowany i zamknięty w poręcznej, plastikowej buteleczce idealnej dla rączek dziecka. Wystarczy odkręcić i podać dziecku. Wygląd opakowania i płynu przypomina standardową wodę w butelce którą dziecko lubi pić. Córka od razu zauważyła etykietę. Powiedziała, że to butelka specjalnie dla niej bo jest z rybką z popularnego kanału z bajkami którą ona tak lubi oglądać. Nie trzeba była jej gonić po całym pokoju, wyciągać spod stołu. Nie było płaczu, wyrywania się i słów nie chcę bo niedobre. Przecież to jest zwykła butelka z wodą. Wypatrzone zostały truskawki więc już było super i pycha. Po odkręceniu poczułyśmy delikatny, dość słodki zapach truskawek. Nie była bym sobą gdybym najpierw sama nie zrobiła łyka. Niestety jak dla mnie płyn był niezbyt smaczny ( dziwny smak truskawek z lekką nutą musowania i malutkimi grudkami) chociaż i tak o niebo lepszy niż inne tego typu produkty. Córka mało mi nie wyrwała butelki z rąk uparcie mówiąc: ej zostaw to moje. Nie pozostało mi nic innego jak oddać butelkę właścicielowi i poczekać na reakcję. Pierwszy łyk i mina przepowiadająca, że kolejnego łyka nie będzie. Lekkie skrzywienie ale płyn połknięty a nie wypluty jak to czasem bywało. Na zadane pytanie czy smakowało pada krótka odpowiedź: może być. Odniosłyśmy sukces dzięki orsalit drink. Małymi łyczkami i to naprawdę bardzo małymi płyn został wypity cały. Bez nerwów i łez. Jedyny sposób na ratunek i pomoc który zadziałał. Może nie z jakimś wielkim entuzjazmem ale najważniejsze, że został wypity. Inne preparaty nie mają szans z moją córką i po pierwszym łyku muszą odejść z pola walki niestety z przegraną. Tutaj jest zwycięstwo.

monthly_2015_02/akcja-test-orsalit-drink_24346.jpg

monthly_2015_02/akcja-test-orsalit-drink_24347.jpg

monthly_2015_02/akcja-test-orsalit-drink_24348.jpg

Odnośnik do komentarza

Na wstępie bardzo dziękuję za możliwość testowania ORSALIT® DRINK o smaku truskawkowym.

Myślę, że wszelkiego rodzaju leki i suplementy diety przeznaczone dla dzieci powinny zachęcać do stosowania, więc zapach, kolor i oczywiście smak są bardzo ważne. Według mnie nowy smak ORSALIT® DRINK wpasowuje się w to bardzo dobrze, dlatego mogę polecić go wszystkim rodzicom. Oczywiście sama również będę stosować u swojej córki :-)

Uważam, że ma bardzo ładny zapach, który to przede wszystkim początkowo przekonał moje dziecko w ogóle do spróbowania - a uwierzcie, nie łatwo ją zmobilizować do próbowania nowości!

Bardzo ważne jest również to, że buteleczka z płynem jest poręczna i plastikowa, więc na pewno nie stłucze się, gdy upadnie na podłogę i można ją spokojnie przewozić, biorąc w podróż, by w razie czego mieć ją pod ręką.

Nie ukrywam, że poza testowaniem przez dziecko, też wzięłam łyczek, by sprawdzić, czy na pewno nie daję mu jakiegoś paskudnego preparatu :-) Byłam miło zaskoczona, bo smakował dużo lepiej niż się spodziewałam - trochę podobnie do wody truskawkowej, co chyba już niejeden użytkownik pisał :-)

Nie mogłam sprawdzić go od razu w trakcie kłopotów zdrowotnych córci (bo na szczęście akurat teraz ich nie ma), więc tak naprawdę nie wiem, czy produkt działa, czy nie, ale na pewno w razie czego kupię go, by zastosować, szczególnie, że córce posmakował, nie został wypluty, czy zwrócony, więc SUPER :-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/113th86.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/94iwl9o.png

Odnośnik do komentarza
Gość wirek2780

Gdy zaczęliśmy testować płyn Orsalit mój synek widząc opakowanie bardzo chętnie po niego sięgnął. Od razu zwrócił uwagę na sympatyczną rybkę w otoczeniu truskawek i wody. Wytłumaczyłem mu, że pijąc ten produkt będzie "zdrów jak rybka", która się do niego uśmiecha z opakowania. Krzyś ma dopiero 3,5 roku i jeszcze nie potrafi pić z butelki o dużym otworze dlatego też wlałem mu trochę płynu do szklanki. Mimo, że płyn nie ma koloru, jest bezbarwny jak woda to mój synek chętnie się go napił czując jak przyjemnie pachnie truskawką. Napił się kilka małych łyczków i odstawił szklankę, po czym po kilku minutach wrócił dopijając niewielką ilość płynu.
Spytałem go czy smakuje mu ten płyn? Odpowiedział, że nie. Jednak widząc ile moje dziecko wypiło płynu Orsalit z przekonaniem mogę stwierdzić, że był to najlepiej spożyty płyn nawadniający jaki Krzyś otrzymało do picia. Ładnie pachniał, zachęcił go opakowaniem i wypił go bez przymusu wracając i dopijając resztę, która została w szklance.

Odnośnik do komentarza

Trudno jest ocenić skuteczność Orsalitu pod względem nawodnienia organizmu, gdy podaje się go w domowych warunkach bez wykonania specjalistycznej diagnostyki oraz wydocznych objawów odwodnienia. Chciałabym się skupić zatem na innych czynnikach, które mogą wpływać na podjęcie decyzji o jego zakupie. Jego forma. Kupujemy produkt gotiwy do spożycia. Nie musimy bawić się w przegotowywanie wody i jej studzenie, odmierzać właściwą ilość. To czyni preparat wygodnym w stosowaniu.
Smak. Coż jak dla mnie zdecydowanie za słodki, dla córki był już mniejszym problemem. W przeciwieństwie do innych preparatów nawadniających ten nawet piła.
Czy można coś zrobić, by orodukt i korzystanie z niego było jeszcze wygodniejsze? Wg mnie byłoby idealnie, gdyby na buteleczce była dostępna skala, ktora umożliwiałaby rodzicom kontrolowanie wypitego płynu oraz tabelka, która obrazowałaby dawkowanie. Dlaczego tabelka? Jest latwiejsza w odczytywaniu niż tejst pisany jednym ciągiem. Do tego rodzic wymiotującego, osłabionego gorączką i biegunkami dziecka potrzebuje szybkiej informacji ile preparatu podać i jak często.
Podsumowując, preparat jest innowacyjnym produktem, wyróznia się smakiem, które dzieci są w stanie zaakceptować. Polecam

Nie wierz, we wszystko co słyszysz...

Odnośnik do komentarza

Przeciaganie zniecheca do brania udzialu w takich akcjach, natomiast laureaci powinni byc wylonieni wylacznie sposrod osob, ktore zastosowaly sie do regulaminu.

''Ankietę należy wypełnić do 1 grudnia 2014 roku do północy. Jest ona dostępna tutaj. Następnie w ciągu 7 dni roboczych Komisja Konkursowa wybierze 100 testerów, którzy po otrzymaniu produktu będą mieli 7 dni na jego zaopiniowanie w wątku konkursowym oraz wypełnienie ankiety opiniującej. W ciągu kolejnych 7 dni roboczych ogłosimy zwycięzców, którzy otrzymają bony do sklepu SMYK.''

Odnośnik do komentarza

awatar to samo dziś chciałam napisać. jeśli redakcja wybierze laureatów z pośród osób, które nie wywiązały się z regulaminu to będzie nie fair.
przykre jest to, że ludzie biorą udział w akcji, a potem nie wywiązują się z powierzonych zadań. powinni już teraz mieć "bana" i nie być dopuszczeni do kolejnych akcji podobnego typu.

Odnośnik do komentarza

z przyjemnością informujemy, że Komisja Konkursowa wyłoniła Laureatów.

Bony do sklepu SMYK otrzymują:
- Ewelinaer.
- Dorota S.
- dokiko
- ~skarbek1604
- ala1986
- ~zosiolek
- i-mogena
- annulos
- viola88
- maryjka

Gratulujemy :)

Laureatów prosimy o przesłanie na adres e-mail konkursy@parenting.pl danych do wysyłki (imię i nazwisko, dokładny adres, numer telefonu). W temacie maila prosimy wpisać: Akcja testowania płynu nawadniającego Orsalit - i podać swój nick.

Wszystkim dziękujemy za udział w akcji i zachęcamy do uczestnictwa w innych konkursach :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...