Skocz do zawartości
Forum

Akcja „Test ORSALIT® DRINK”


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Biegunka i wymioty to postrach dla każdego rodzica. Małe dzieci bardzo łatwo mogą się odwodnić, a czasem wymuszenie na nich uzupełniania płynów staje się prawie niemożliwe. Prawidłowe nawodnienie organizmu, odpowiednia ilość elektrolitów, minerałów i witamin jest niezbędna.

Zapraszamy Was do wyjątkowej akcji testowania NOWOŚCI - pysznych, truskawkowych doustnych płynów nawadniających ORSALIT® DRINK przeznaczonych właśnie dla dzieci, które z pewnością ułatwią rodzicom życie :-).

Spośród osób, które wypełnią ankietę wybierzemy aż 100 testerów, którzy będą mieli możliwość sprawdzenia smaku ORSALIT® DRINK. Zachęcamy do pisania opinii o produkcie w czasie jego testowania, gdyż 10 autorów najciekawszych opinii otrzyma nagrodę w postaci bonu do sklepu SMYK o wartości 100 zł.

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/Wyprobuj_2_Orsalit.jpg

Ankietę należy wypełnić do 1 grudnia 2014 roku do północy. Jest ona dostępna tutaj. Następnie w ciągu 7 dni roboczych Komisja Konkursowa wybierze 100 testerów, którzy po otrzymaniu produktu będą mieli 7 dni na jego zaopiniowanie w wątku konkursowym oraz wypełnienie ankiety opiniującej. W ciągu kolejnych 7 dni roboczych ogłosimy zwycięzców, którzy otrzymają bony do sklepu SMYK.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Biorąc udział w akcji, akceptujesz jej regulamin.

Odnośnik do komentarza

Kochane,

wszystkich pytań w ankiecie jest 11, jednak pewne odpowiedzi powodują jej skrócenie, dlatego niektóre z Was skończyły wypełnianie wcześniej.

Prawidłowo wypełnioną ankietę kończy prośba o podanie adresu e-mail. Jest to ostatni etap.

Jednocześnie informujemy, że nie wysyłamy potwierdzeń. Dlatego prosimy o upewnienie się po dodaniu adresu e-mail, czy jest on prawidłowy.

Odnośnik do komentarza
Gość marylka513

Witam,

Komisja Konkursowa wybrała 100 testerów truskawkowego smaku ORSALIT® DRINK. Osoby te otrzymały informację drogą mailową. Spośród nich 10 autorów najciekawszych opinii otrzyma nagrodę w postaci bonu do sklepu SMYK o wartości 100 zł.

Wyróżnionym osobom gratulujemy i czekamy na opinie :) Natomiast wszystkim pozostałym dziękujemy za wypełnienie ankiety.

Odnośnik do komentarza

@mamunda nie ma problemu żeby drugi raz podać swój adres. tylko skoro ponowne zostałam poproszona o podanie danych coś jest nie tak. jaką mam pewność, że e-mail w końcu dotarł jak nie dostałam żadnego potwierdzenia? lepiej upewnić się tutaj. zwłaszcza, że redakcja wspomniała, że niektóre osoby jeszcze nie podały danych.

Odnośnik do komentarza

Mamy przesyłkę:)

Kiedy dziecko ma biegunkę
bywa mocno osłabione;
Mama zrobi wtedy wszystko
by było zdrowe i zadowolone:)
Najważniejsze- nie odwodnić!
Czyli dać się dziecku napić!
Gdy marudzi,wody nie chce ;
To opowiedz mu o rybce-
truskawkowej Orsalitce,
która- jak zaczarowana-
da dziecku siłę i zdrówko od rana :)
Z pewnością wszystko
wypije dzieciaczek;
bo zachęci go słodki,
truskawkowy smaczek...

Odnośnik do komentarza

No więc...
Spróbowało nasze dziecię.
płynu na odwodnienie,
- jak wiecie.

Złota rybka Orsalitka
napój ma dla Jasia, Zosi i Filipka.
Napój zdrowy z aromatem truskawkowym- zapach ma więc odlotowy:)
Pachnie jak słodziutki sok,
można pić go cały rok.
W buteleczce przeźroczystej o wyglądzie wody czystej,
a smakuje jak marzenie,
pieści dziecka podniebienie.
Delikatny i słodkawy,
przede wszystkim zaś jest zdrowy!
Bo gdy dziecko nam choruje, ma biegunkę, wymiotuje-
nawodnienia potrzebuje:)
Siły wrócą dziecku w mig,
gdy mu podasz Orsalit Drink:)

Odnośnik do komentarza

Super produkt:). Bardzo nam pomógł przy ostatniej biegunce
-z polecenia lekarza wypisującego dziecko ze szpitala:(. Dziecku bardzo smakował,zapach też się podobał. Teraz podaje jako nagrodę razem z plastikową rureczką.Córka prosi o swoją wodę do picia, bo to jest jej mała smakowa woda:). Jest to po prostu najlepszy produkt z płynów nawadniających. Super!!!

Odnośnik do komentarza

Dziękujemy za możliwość przetestowania produktu: ORSALIT® DRINK…to bardzo dobry czas na przetestowanie.Jako że nadeszła prawdziwa zima,córa powitała ją mocnym przeziębienie..co za tym idzie?-brak apetytu,nie chciała pić..a leki trzeba było przyjmować.. Dotychczas,używaliśmy zproszkowanych płynów uzupełniających i córa się zraziła,zwłaszcza do ich smaku..ale nie tym razem!Gdy przyszła przesyłka,córa z zaciekawieniem otwarła ją od razu przypadł jej do gustu jakże nie wielki a jednak cieszący ją obrazek rybki i truskawek,a mnie od razu spodobało się opakowanie,ponieważ jest wykonane z bezpiecznego nie szklanego tworzywa..a to bardzo ważne gdyż córa raczej ma tendencję do upuszczania przedmiotów na podłogę,Po zapoznaniu się z opisem na butelce upewniłam się w fakcie że to co podam dziecku jest bezpieczne i dobre.Powracając do córki:po obejrzeniu obrazka spytała mnie: co to?i dla kogo? Hmm,to był trudny moment o tyle że córa nie pije wody i tu było ryzyko użycia słowa woda..odpowiedziałam więc że jest to taki napój który jest specjalnie dla niej aby szybko wróciła do sił i energii,a gdy go spróbuje,i powie coś o smaku to pomoże też innym dzieciom przekonać się, że pijąc taki Orsolit można szybciutko wrócić do zdrowia, znów bawić się wesoło i chodzić do przedszkola.I tu usłyszałam:To mamo ja poproszę..ale troszkę..Nie zwlekając długo przybiegłam z małą łyżeczką do herbaty,nalałam i podałam..z krzywą minką łyknęła, po czym na jej twarzy pojawił się mały uśmiech i powiedziała:dobre..słodkie jak mój syropek i zobacz mamo tak pachnie fajnie.Gdy wyszłam do kuchni zanieść łyżeczkę po powrocie zastałam już tylko 1/3 pełnej butelki.Wieczorem butelka była już pusta..Mamo masz jeszcze ten soczek truskawkowy?-spytała..niemam niestety..odpowiedziałam..i tak pusta butelka zamieniła się w statek towarzyszący przy kąpieli.A dziś dzięki temu że Orsolit Drink wygląda jak naturalna czysta woda..córa spróbowała pić wodę niegazowaną..to duży sukces.Teraz po problemach z lękiem o odwodnienie pozostało tylko wspomnienie..gdyż jest na to sposób Orsolit Drink..Polecam złaszcza tym Rodzicom,Opiekunom ,którym zależy na szybkim,smacznym,prostym i skuecznym sposobie nawodnienia organizmu a co za tym idzie?-Zdrowie i uśmiech dziecka!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...