Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Najszczęśliwszy śpioch w okolicy"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Moja córeczka najczęściej zasypiała w samochodzie ale pewnego razu syn znajomych zaproponował iż powozi ja na rowerku. Mała była wyspana więc umieściliśmy ją bezpiecznie w rowerku i pomachaliśmy jej papa. Po godzinie syn znajomych wrócił z córcią śpiącą na kierownicy. Stwierdził, iż jechali sobie powoli , nagle rowerek zaczęło przeważać mu na jedną stronę ale zrzucił to na pochyły chodnik. Później ludzie zaczęli mu się dziwnie przyglądać i dopiero teraz zdał sobie sprawę iż mała mu usnęła.Tak więc widać ma ona zdolności usypiające.

Odnośnik do komentarza

Taka już natura dzieci, gdy chcemy by spały one wolą się bawić, a gdy wolelibyśmy by były aktywne spią. Dzieci po prostu śpią gdy im to pasuje :) Moja 3 letnia córeczka w tym roku poszła pierwszy raz do przedszkola. Oczywiście wiązało się to z wcześniejszą godziną wstania. Popołudniami marudziła, ale nigdy nie chciała spać. Ostatnio poszłam po nią do przedszkola jak co dnia ok godziny 13. Wchodzę do sali, rozglądam się, nie widzę mojego dziecka. Zawsze wylatywała do mnie krzycząc mamo. Zaniepokoiłam się pytam pani, wołamy Milenko, Milenko - podchodzi do mnie chłopczyk i woła tam spi. Spoglądam, widzę duże autko do jeżdzenia, takie z dachem. Zaglądam do środka, a tam moje dziecko śpi, ręce i głowa na kierownicy.......to było naprawdę doś zabawne.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlhdge66amnud0.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfegz26i4d415n.png

Odnośnik do komentarza

poszłam z moją córą na szczepienie - nieco się pośpieszyłam i czekaliśmy sporo czasu w kolejce i po prostu usnęła.
Jakoś nieszczególnie chciałam ją budzić - szczepionkę w rączkę dostała śpiąc - ku mojemu zdziwieniu nie obudziła się. Chyba jestem szczęściarą, że moje dziecię nie reaguję na takie rzeczy tylko smacznie chrapie ;)

Odnośnik do komentarza

To było pewnej zimy.
My sobie smacznie śpimy.
A nasz maluszek w kuchni rozrabiał.
Cała podłoga w mące. Cóż on tam porabiał?!
Patrzymy… a tu w rogu kuchni saneczki.
Wygląda na to, że nasze dziecko ciągnęło po śniegu laleczki.
To był duży wysiłek, bo na "mącznym śniegu" się położył.
I nim się zorientował- sen go zmorzył.

Odnośnik do komentarza

Moja 2,5 letnia wówczas córka, była już chyba zmęczona goścmi, tego dnia mieliśmy małe rodzinne przyjęcie w domu babcie, dziadkowie i ciocie sciskali ja i obcalowywali na zmiane, a nagle znikneła. W jej pokoiku bawiły sie dzieci, wiec bidulka poszla sie polozyc do psiego kojca:) Jakiez bylo nasze zdzwienie gdy znalezlismy ja w kuchni pod ława na posłaniu jej pupila:) Co ciekawe, pies polozyl sie obok na podlodze:)

Odnośnik do komentarza

Ja przypominam sobie trzy zabawne sytuacje związane z zasypianiem mojej córci.
Pierwsza: Siedzimy z mężem na kanapie, ja nawijam o tym, co się działo w ciągu dnia, a ponoć potrafię gadać jak radio. :D Mała wspięła się do nas, usiadła oparta o ramię taty i uważnie, ze skupioną minką mnie słuchała. Za jakieś pięć minut, jak skończyłam swój wywód, już smacznie spała. ;) Dobrze, że mąż nie zasnął. ;)
Druga: Mała bawi się w najlepsze, biega, skacze. Wsiadła na konika na biegunach, galopuje, galopuje...i zasnęła. Tata zdążył złapać na szczęście.
Trzecia: Huśtam córkę na placykowej huśtawce. Zerkam na telefon, by sprawdzić godzinę i pytam małą, czy idziemy na obiadek. Cisza. Można się domyśleć czemu nie uzyskałam odpowiedzi. ;]

Odnośnik do komentarza

Najdziwniejsze miejsce na sen, to, jak dotąd, kontrola celna na lotnisku, tuż przed bramką wykrywającą metal;) Podczas gdy ja wykładałam wszystkie rzeczy na taśmę, córka początkowo stała obok mnie, kiedy skończyłam i wyciągnęłam do niej rękę żeby pójść dalej moja ręka trafiła w próżnie;) Zobaczyłam, że na podłodze leży = śpi moje dziecko w objęciach ze swoim pluszowym kotem;) Celnicy mieli niezłą zabawę i żartowali, że to pewnie nowy sposób na przemyt - na śpiące dziecko;)

Odnośnik do komentarza

Kochani, konkurs dobiegł końca, czas na wyniki :)
Wasze historie nieźle nas ubawiły :) :) :) To niesamowite, w jakich miejscach i sytuacjach potrafią zasnąć dzieci... gdybyśmy my, dorośli, tak mogli ;)

Nagrody w postaci książek powędrują tym razem do:
1. pao
2. justyna1
3. mgrakowska
4. j.domagalska
5. M.Napierala

Serdecznie gratulujemy!
Wszystkich prosimy o przysłanie danych do wysyłki nagród na maila: konkursy@parenting.pl.
W temacie wiadomości prosimy wpisać nazwę konkursu oraz swój nick z forum.
Zapraszamy do udziału w pozostałych konkursach oraz do zaglądania na naszego Facebooka, gdzie również mamy dla Was mini-konkursy :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...