Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Genialni detektywi"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy rodzice i kochane dzieci,

zapraszamy Was serdecznie do konkursu, w którym mamy do wygrania 3 egzemplarze książek "Bolek i Lolek. Genialni detektywi" od Wydawnictwa Znak:

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/bolek-i-lolek-genialni-detektywi.jpg

Zadanie konkursowe brzmi:
Zamieść zdjęcie pracy dziecka przedstawiającej Dyplom Genialnego Detektywa przygotowany specjalnie dla danego dziecka. Technika dowolna. Oczywiście dzieciom można pomagać, ale w jak najmniejszym stopniu. We wpisie prosimy również o zaznaczenie imienia i wieku dziecka.

Konkurs trwa do 27 października 2014 roku do północy, a szansę na wygraną ma każdy zarejestrowany użytkownik, który weźmie w nim udział, akceptując regulamin.

Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Dawidek lat 6 postanowił, że jego dyplom będzie w najważniejszym dla prawdziwego detektywa kształcie-kształcie lupy.
Początkowo miał on ukazywać odcisk ręki (obsypanej mąką) na sejfie, ale... nie mamy sejfu ;) więc jest odcisk w farbie, wykonany na kartonie.
Potem synuś stwierdził, że trzeba wyciąć szybę do lupy, ale... jedyne szyby w domu to okna (dla mnie dość istotne), wiec koniec końców zgodził się, by szybę zastąpiła "koszulka" na dokumenty. Mam nadzieję, że ją widać na zdj.
Dyplom jest w 100% pomysłem Dawidka, ale... gdy zobaczył go 4 letni Adaś...też taki zapragnął. Tylko on postanowił odcisnąć w farbie stopę - najcudniejszy moment przy wykonaniu obu prac, bo malowałam mu stopę pędzelkiem, a on o mało nie pękł ze śmiechu :)))

monthly_2014_10/konkurs-genialni-detektywi_18879.jpg

monthly_2014_10/konkurs-genialni-detektywi_18880.jpg

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70301.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-70299.png

Odnośnik do komentarza

Filipek (3 lata), postanowił zrobić dyplom dla swojego braciszka Szymona. Napisałam synkowi treść i dałam do ozdobienia. Filipek namalował ramkę, Szymusia z lupą oraz zrobił odciski palców. Gdy Szymuś się obudził, Filipek pokazał mu dyplom, wytłumaczył co na nim jest i mu wręczył. Szymuś bardzo ucieszył się z prezentu i z zaciekawieniem naśladując brata wodził paluszkiem po dyplomie :)

monthly_2014_10/konkurs-genialni-detektywi_18907.jpg

monthly_2014_10/konkurs-genialni-detektywi_18908.jpg

monthly_2014_10/konkurs-genialni-detektywi_18909.jpg

monthly_2014_10/konkurs-genialni-detektywi_18910.jpg

monthly_2014_10/konkurs-genialni-detektywi_18911.jpg

Odnośnik do komentarza

Mój syn stworzył dyplom dla siebie
A dokładniej dla 'detektywa- tropiciela słodkich zakamarków'.
Rzeczywiście w odkrywaniu słodkości, które mama stara się gdzieś schować, jest najlepszy u nas w domu.
Do pracy wykorzystał czarną kartkę A4, plastelinę, katalog reklamowy, klej, nożyczki, dekoracyjne stópki z materiału, żelki. Żelki po zrobieniu zdjęcia niepostrzeżenie zniknęły...ale dyplomu dla poszukiwacza słodkich podjadków nikt nie przygotował, więc tę sprawę przemilczę.
Siostrzyczka (prawie 19m.) pomagała przy wałkowaniu plasteliny do lupy.
Napis syn wyciął i przykleił podczas, gdy ja przewijałam córę...postanowiłam jednak nie ingerować w błąd ortograficzny. Uczy się na błędach.
Karol, lat 5.

monthly_2014_10/konkurs-genialni-detektywi_19011.jpg

monthly_2014_10/konkurs-genialni-detektywi_19012.jpg

Odnośnik do komentarza

Dyplom Dawidka - 6 lat - przygotowany dla taty, po dzisiejszej rozmowie pt. "kiedy tatuś poznał mamusię". Synek spytał jak to się stało, że najpierw tata poznał mamę, a potem był on, no a potem brat? Odpowiedziałam, że tatuś znalazł kluczyk do serca mamusi, przekręcił ;) a potem na świecie pojawili się oni. Chyba nie do końca mi uwierzył, bo stwierdził, że takich kluczyków nie ma, bo można by je było podrobić, ale dyplom dla tatusia - "kluczowego" detektywa w "wiadomej sprawie"przygotował :)
Na zdj. nr 1 -twórca, Dawidek
Na zdj. nr 2-brat twórcy, "nie-wykluczony" ze sprawy ;) Adaś

monthly_2014_10/konkurs-genialni-detektywi_19031.jpg

monthly_2014_10/konkurs-genialni-detektywi_19032.jpg

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70301.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-70299.png

Odnośnik do komentarza

Moje dziewczynki, Lidzia lat 9 i Darusia lat 6, uwielbiają zabawy detektywistyczne, więc przyłączamy się..:)
Te dyplomy to niespodzianki, wykonały je jedna dla drugiej, po kryjomu, choć trudno było utrzymać je w sekrecie.
Lidzia zrobiła dyplom dla Darusi, (przedstawiając ją z kciukiem w górę), która przepada za czytaniem, a Darusia - dla Lidzi, która stale odnajduje wróżki w baśniowych światach, czytając różne książki. Na dyplomie wytropiona ostatnio Zarina.:) cały napis Darunia wykonała sama..:)

monthly_2014_10/konkurs-genialni-detektywi_19121.jpg

monthly_2014_10/konkurs-genialni-detektywi_19122.jpg

Odnośnik do komentarza

Kochani,
jak zwykle Wasze prace przeszły nasze oczekiwania... są piękne :) Dziękujemy za zaangażowanie Wasze i Waszych dzieci :)
Książki o Bolku i Lolku trafiają do:
1. nauzyka
2. nikawa
3. mariolp

Serdecznie gratulujemy!
Wszystkich prosimy o przysłanie danych do wysyłki nagród na maila: konkursy@parenting.pl.
W temacie wiadomości należy wpisać swój nick z forum oraz nazwę konkursu.
Zapraszamy do udziału w pozostałych konkursach oraz do zaglądania na naszego Facebooka, gdzie również mamy dla Was mini-konkursy :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...