Konkursy

Konkurs "Maja"

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Joasia30

Joasia30

Kingusia (3 latka) namalowała dwa domki kwiatowe. :) Użyła do tego farbek do malowania palcami. :) Pierwszy domek jest na kształt zwykłego domku, jednak ma kolorowe okna (bo kwiatuszki są kolorowe). A wkoło mnóstwo kwiatuszków (zrobione za pomocą stempelków - malowała stempelek farbką i odbijała na rysunku). Drugi domek kwiatowy jest w kształcie kwiatuszka. W łodydze ma drzwi, a w płatkach zrobiła pomarańczowe kropki - podobno są to okna. :)

--

Mama-AsiaLM - blog parentingowy. Znajdziecie tutaj opisy/recenzje książek, gier i zabawek dla dzieci. Czasami trafia się jakaś recenzja książki dla mamy, oraz twórczość mamy i córki - czyli propozycje zabaw, oraz różności tworzone z filcu rękami mamy. :)

38622 joasia30 Kobieta, 35 lat, Sławków
malgorzata83

malgorzata83

A to nasze domki kwiatowe pierwszy rysowany przez Magdę lat 11. Drugi to wydzieranka Jakuba lat trzy i cztery miesiące, Magda tylko naszkicowała i pomogła rwać kawałki wycinanek.

28834 malgorzata83 Kobieta, 36 lat, Jeziorany
anaaa

anaaa

Moje dziewczyny też zrobiły techniką wydzieranki domki kwiatowe..
Kasia-4,5 roku-okna kwiatuszkowe- rużowo-srebrne.. przedłużenie jakby łodygi to drzwi.
Wiki- 7 lat- domek w formie kwiatuszka- niebieskie to drzwi nad nimi okna podobnie jak u siostry kwiatuszkowe na około to płatki,brązowa łodyga i listki żółto zielone

39877 anaaa Kobieta, 37 lat, Polska
elka070507

elka070507

uwielbiam konkursy plastyczne, a szczególnie, gdy przychodzi sobotni ranek. dzieciom się nudzi, a tu proszę temat troszkę poszerzony przeze mnie Kwiatowy domek Mai i Gucia. i zaczęła się burza mózgów, bo to ulubiona bajka moich rozrabiaków. i tak powstały prace Rafałka(7lat) i Rozalki(5lat)

38194 elka070507 Kobieta, 34 lata, Drohiczany
malgorzata83

malgorzata83

A to domek kwiatowy pokazany od środka praca Magdy 11 lat.
Na samym dole jest miejsce do ubierania przed wyjściem i rozbierania się po przyjściu do domu. Następnie po prawej stronie kuchnia, po lewej łazienka, a na samej górze pokój do zabawy i do spania.

• th_konkurs-maja_18173.jpg
28834 malgorzata83 Kobieta, 36 lat, Jeziorany
moniska

moniska

Ola,4 latka,namalowała kwiatowy domek farbami.Liście na łodydze kwiatka służą jako schody.Okna są w kształcie kwiatków,które Ola namalowała paluszkami moczonymi w farbie.Tło zrobiła poprzez rozcieranie palcami ścinków zatemperowanej kredki.Zaczęła pracę wczoraj wieczorem,dziś rano dokończyła,ponieważ trzeba było poczekać aż farba wyschnie.Moja pomoc polegała na mówieniu jej co,gdzie i jak ma namalować,pomogłam jej też namalować schodki.

22056 moniska Kobieta, 38 lat, Giżycko
NATKA08

NATKA08 wpis edytowany

Natasza ( lat 6) narysowała domek kwiatowy do którego wchodzi się po łodydze - drabinie

30066 natka08 Kobieta, 29 lat, blisko Warszawy
NATKA08

NATKA08

zdjęcie nie dodało się do poprzedniego postu

• th_konkurs-maja_18189.jpg
30066 natka08 Kobieta, 29 lat, blisko Warszawy
paulaszum

paulaszum

U naszego Filipa (lat 7) wyobrażenie o kwiatowym domku przedstawia się następująco

• th_konkurs-maja_18249.jpg
41282 paulaszum Kobieta, 39 lat, Krakow
betisa1

betisa1

Oto praca mojej córeczki 6-letniej Roksanki.Technika malowanie.

• th_konkurs-maja_18251.jpg
40630 betisa1 Kobieta, 39 lat, Zamość