Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Użytkownik Miesiąca - Październik 2014"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy do konkursu na Użytkownika Miesiąca - Październik 2014!

Na zwycięzcę czeka niesamowita nagroda, jaką jest mop parowy Steam & Clean marki Russell Hobbs:

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/russell_logo.jpg

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/SteamClean.png

Mop można zobaczyć również w naszym katalogu produktów.

Zasady:
Głosujemy, kto powinien zostać Użytkownikiem Miesiąca i krótko uzasadniamy swój wybór. Jeden Użytkownik może głosować na jednego zarejestrowanego na forum Kandydata.
Konkurs trwa do 31 października 2014 r. do północy.
Wyniki ogłosimy w ciągu dwóch dni roboczych od zakończenia konkursu.

Regulamin konkursu

Zapraszamy do głosowania oraz do polubienia naszego profilu na Facebooku!

Odnośnik do komentarza

Jest dość wcześnie, jak na nominację miesiąca, ale myślę, że jej nie cofnę, gdyż brałam ją również pod uwagę w ubiegłym miesiącu (choć tamtej nominacji też nie podważam :) ).
Anaaa, jest z nami od 3 miesięcy. Wpisała ponad 200 postów.
Dzieli się doświadczeniem w wątkach jej bliskich. Rzeczywiście tworzy forum. Dlatego mój głos w tym miesiącu na nią.

Odnośnik do komentarza

Kochani!
Jest nam ogromnie przykro iż musimy o tym przypominać a jednak...
Konkursy przygotowywane są głównie z myślą o dobrej zabawie. Chcemy, aby udział w zabawie był sprawiedliwy, dlatego przypominamy, że w konkursach można brać udział tylko z jednego konta. Tworzenie multikont jest wbrew regulaminowi zarówno konkursu, jak i całego forum oraz zasadom fair play. W przypadku osób, które nie dostosują się do regulaminu forum, będą musiały zostać wyciągnięte konsekwencje.
Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza

appia bardzo dziekuje - troche sie zdziwilam;) w sumie nie troche a bardzo:)
Hehehe nie wiedzialam ze ktos jest az tak ....eh nie bede obrazac takich osob- zenada!!!! Ale popieram wyzej dziewczyny jesli jestescie wstanie sprawdzic kto to a mysle ze macie taka mozliwosc:P to blokujcie taka osobe i ja bym jeszcze oficjalnie pisala nicki tych osob ,niech maja kare:)
JAk nie zapomne wpadne ale poki co to z gory gratuluje wygranej osobie chodz nie wiem jeszcze kto to:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Redakcja
Kochani!
Jest nam ogromnie przykro iż musimy o tym przypominać a jednak...
Konkursy przygotowywane są głównie z myślą o dobrej zabawie. Chcemy, aby udział w zabawie był sprawiedliwy, dlatego przypominamy, że w konkursach można brać udział tylko z jednego konta. Tworzenie multikont jest wbrew regulaminowi zarówno konkursu, jak i całego forum oraz zasadom fair play. W przypadku osób, które nie dostosują się do regulaminu forum, będą musiały zostać wyciągnięte konsekwencje.
Pozdrawiamy

w głowie się nie mieszczą takie rzeczy do czego to można się posunąć by wygrać, i popsuć zabawę innym uczestnikom ehhh

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...