Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Minka Miesiąca - Październik 2014"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani!
Jest nam ogromnie przykro iż musimy o tym przypominać a jednak...
Konkursy przygotowywane są głównie z myślą o dobrej zabawie. Chcemy, aby udział w zabawie był sprawiedliwy, dlatego przypominamy, że w konkursach można brać udział tylko z jednego konta. Tworzenie multikont jest wbrew regulaminowi zarówno konkursu, jak i całego forum oraz zasadom fair play. W przypadku osób, które nie dostosują się do regulaminu forum, będą musiały zostać wyciągnięte konsekwencje.

Odnośnik do komentarza

Niepotrzebna dyskusja.
Gdy kiedyś miałam wątpliwości, czy mogę przesłać zdjęcie zrobione przed laty, to napisałam e-mailowo zapytanie do Redakcji.
Dostałam odpowiedź. Ustosunkowałam się. Może inne mamy też tak robią. Nie oskarżajcie się Kobietki. Życie jest zbyt krótkie i zbyt piękne, żeby kłócić się o zdjęcia, o konkurs... Mnie również nigdy nie udało się uchwycić momentu, który mógłby zostać nagrodzony, ale nie robię z tego afery :P Wszystkie zdjęcia są piękne, bo są na nich nasze największe Skarby. A, że nagród jest niewiele, to pozostawmy decyzję Redakcji. To Portal przeprowadza konkurs, nie Użytkownicy. A w sieci można znaleźć mnóstwo konkursów, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Prawdopodobieństwo wygrania jest większe niż w Totka! ;)
Dziś jest piękne słońce, może warto uchwycić Złotą Jesień :)
Mimo nieprzespanej dziś nocy robię uśmiechniętą minkę dla Każdej i Każdego :)
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...